Обережно! Їжаки...

Published by cjomcjomka in the blog Блог cjomcjomka. Перегляди: 557

чи то я стала така неповоротка, чи то Сергійко у мене - значно більш двіжовий пацан, ніж у його віці був Дми... ну часом за день впасти можна.
наприклад, якщо отакво:
07.25 - голосно з ванної: "Юль, ну забери його, ну будь ласка!" - це малюсіньке моє прийшло спросоння подивитись, як татко голиться, а заодно і повидирати таткові небажане волосся на ногах. Татко недовго витримує таке знущання, і, взявши Ї в одну руку, намагається голитись другою. Тим часом Сергійчик, опинившись на висоті поличок з засобами гігієни, миттю радісно викидає в унітаз мило і запихає собі до рота всі зубні щітки...
07.40 - і за спиною у слінгу Їжак *не дремлет*. Готуємо таткові обід на роботу. Я ріжу салат, а моє щастя випростує зі слінга ручки, відкриває верхню шафку - і по моїй голові вже сиплеться щось... ффух, не цукор.
08.00 - 10 разів цьом і па-па таткові і Дмитрикові, після чого все одно гіркий плач.
08.30. До речі, про цукор. Захотів насипати цукор до склянки компоту. Лааадно, насипай, я поки каву собі налию, ти не встигнеш того випити... випити? а хто збирався пити? я охнути не встигаю, як по пухнастій голівці тече компото-сироп, і малявка задоволено розтирає його для кращого проникнення у волосся.
09.30 - вішаємо білизну, Хтось чемний, гризе печивко за спиною у мене. Ага... не лише гризе, але й розтирає по чистому мокрому одягу... ладно, висохне - потремо щіточкою.
10.30. у пісочниці блискавично зняв взуття і закопав так, що я півгодини шукаю.
11.30 на базарі спіонерив абрикос, я і не бачила, коли.. і продавчиня не бачила... виїжджаємо на вулицю - дивлюсь, а він гризе фрукту. ну, що поробиш. Витираю серветкою, бо ні помити, ні почистити - ніяк. Доїдає.
12.30 - останній, останній раз я так рано приходжу за Дми в садочок. Треба приходити 12.45, щоб бігом СтаршогоСинаБагатодітноїСім'ї за шкварку - і додому. Річ у тім, що почекати 10-15 хв - це для їжаків непосильне випробування. І він забігає у приміщення, вітається зі всіма ручкою і посмішкою, прямим ходом тусує до іграшок, складає в купу усе, що подобається і починає ту купу сунути до дверей. Якось Дмитрикова вихователька (яка ще не знала, з ким має справу, і вважала, що то лялялялямаліпууусінька!) каже: "а що, Сергійко, підеш до нас спати?" а він їй: "та!" - і цоп! її за руку липкими лапками, бігом в спальню, а там взутий і вдягнений вліз на чиєсь ліжко.
13.00 - поки Дми сидить на горщику, треба його пощипати-пощипати-пощипати... Захищаю бідолаху, як можу.
13.30. Мирне сопіння з 2х ліжок. Чудово. Можна починати відчищати печиво з висохлої білизни, а ще - зварити чогось на вечерю.
16.00 - 18.30 - у нас похід на айкідо, підчас якого Сюнічка співає пісень за спиною, вимагає зірвати йому горобину, а потім старається з криком: "Іття!" ("сміття!") викинути ту горобину в тролейбусі комусь на голову.
19.00. Їжачок вечеряє в тата на колінах. Тато з голови до ніг обстелений рушниками, облитий зупою, Сергійчик ситий і задоволений і теж в зупі з голови до ніг.
19.30-21.00 - прогулянка на стадіоні, відбирання хліба у голубів, посипання голови порохом, кидання камінців у напрямку роверистів, що курсують по доріжці. 20 разове запихання ручки між дощечки скамійки, стільки ж разів крик, що не може сам витягнути.
Ага, а мішком іграшок бавиться мама :) А ще деколи мама скаче в футбол з Дми - останні пару тижнів це видовищно :)
21.15 - мию хлопців душем, причому Ї намагається злизати брудну воду з дна ванної.
21.30 - забігає, коли миюсь вже я, одразу показує пальцем "ня!мя!" і, прицьмакуючи чекає, коли ж я вийду і можна буде мене понямцяти.
21.50 - сиджу в туалеті з вимкненим світлом, щоб ніхто мене не знайшов. Сергійченяточко солодке принесло з кухні варену кукурудзу, знайшло мене в темряві і абсолютно недоречно хоче мене тою кукурудзою нагодувати.
22.10. - тихо, темно в цілій хаті. Його Їжачість знямцяв усе моє молочко, влігся на мій живіт, куснув за пупок - і засинає... невже?

З тими Їжаками не засумуєш! :)
  • Mammy
  • Ligymunka
  • сніжна
  • cjomcjomka
  • SoloZiLvova
  • fantastyka
You need to be logged in to comment