Обручко моя золота...

Published by cjomcjomka in the blog Блог cjomcjomka. Перегляди: 454

Наші обручки - гарні, тяжкенькі, посередині - смужка білого золота, а на ній - один, два, три.. сім цирконієвих блискучих камінців. Це у мене і прикраса, і знак нашої з тобою єдності. Пам'ятаю, як ми всі ювелірні крамниці обходили, обираючи перстеники. Пам'ятаю, як тішились ними, коли тільки звикали до своєї "одруженості". І пам'ятаю, як одного дня ти сказав, що десь загубив свого перстеника - і навіть не знаєш, де. То був карколомний якийсь час. Криза, хвороби новонародженого Дмитрика, складні стосунки з родичами...
Потім мені багато хто казав, що то дуже поганий знак - коли губляться обручки. Я в то не вірю. Але дуже хотілось її знайти, і ми шукали, шукали...
На третю річницю шлюбу я вирішила зробити нам подарунок - і придбала тоненькі перстеники. Ми освятили їх у церкві на Спаса - і носили. Тоді, кладучи до коробочки свою "справжню" обручку, я сказала їй, що сумуватиму за нею, але ми ще знайдемо її пару - і знову будемо носити обручки разом.
Минуло 2 роки - і ти примудрився загубити і той перстеник! Та, дяка Богу, це були найбільші проблеми нашого подружнього життя за всі роки, тож я не дуже переймалась. Домовились з тобою, що докупимо пару до моєї обручки на 10ту річницю шлюбу, і відновимо у Церкві обітниці.
Нещодавно захотілось поміряти прикраси. Я відкрила коробочку, подивилась на перстеники і кульчики. Приміряла обручку. Вона мені тепер велика на цілий розмір. Але яка ж гарна, як блищить. А ще - тепла така. Не лише палець, цілу руку якось дивно гріє. Я взяла тоненький перстеник меншого розміру, одягнула зверху. На ньому теж є смужечка білого золота, разом виглядає гармонійно. І не злітала б, якби носити отак два перстеники разом... Я помріяла-помріяла - і поклала прикраси на місце.
Це було буквально пару днів тому. А в суботу ми прибирали разом - і витягнули з-за тумбочки купу розмаїтого мотлоху. І олівці, і іграшки, і тубу якогось крему. І тут ти кажеш: "Хочеш сюрприз?" Я чекала побачити що завгодно, тільки не твою обручку. А саме вона блищала на долоні. 6 років пролежала вона, очікуючи на цей момент. Я миттю надягнула свою, і ми з тобою обнялись міцно-міцно.
Так трапилось, що цього дня сталась ще одна подія, яка змінила наше життя на найближчий час. Не погіршила, просто змінила. Я упевнена, що зміни - це шлях до нового, а не крах старого. А ще я впевнена, що дива існують. Дякую Богові за такі переконливі докази існування див :)
fraukama подобається це.
  • Samhayne
  • cjomcjomka
  • Supernatural
You need to be logged in to comment