По одну сторону

Published by cjomcjomka in the blog Блог cjomcjomka. Перегляди: 704

Минають вже не місяці ,а роки. Меншою стає привязка до дат. Серйознішими стають розмови. Я так люблю ці розмови з тобою - коли, неочікувано для себе відкриваю нові грані ситуацій, нове розуміння. Ми стільки вчимося разом! І серйозного, і веселого, і дрібязкового і найважливішого.
Я хочу сказати тобі дещо. Знай це все своє життя, будь ласка. Ми з тобою - по одну сторону будь-якого поділу. Проблеми, те, що не виходить, те, що болить - це там, ззовні. А ми з тобою - тут, поряд, під захистом нашої з тобо взаємної любові і довіри. Не бійся розповідати мені про все, що хвилює твоє серденько. Бо разом і радіти більш радісно, і подолати складнощі - принаймні вдвічі легше. Я ніколи не буду звинувачувати тебе за якісь неприємності чи за те, що щось вийшло не так, як планував ти. Не бійся труднощів і не бійся боятись. Всі люди чогось бояться, і перемогти свої страхи - це набагато крутіше, ніж не боятись нічого взагалі.
Не все в житті йде гладко відразу. А особливо важко змиритись, коли спочатку йшло гладко, а потім як заштопорило - і потрібні зусилля, багато зусиль. Знаєш, в моєму житті були такі ситуації. Я розповім тобі обовязково. І ти зі мною разом твердо упевнишся, що безвиході не буває, і що вирішити можна абсолютно все.
Я розповім тобі, Дмитрику. Хоч я і далеко не остання інстанція, та і в самої мене всього на 20 років більше досвіду, ніж у тебе. Але якби ти тільки знав, як я дорожу оцим твоїм "мам, я з тобою дружу".
За цей рік ти не лише подорослішав. Ти для мене перейшов в інший вимір. Мій Великий Син :) Яка ж я щаслива, що ти знаєш: великий - це не той, кого люблять менше. Просто у великих менше часу на те, щоб вилізти мамі на ручки. Втім, коли ти не проти, я з радістю піднімаю тебе. Легенький мій пташенястик, пухнастий джмелик, худенький і гостроплечий, з такими рішучими бровками і такими мудрими оченятами.
Це мав би бути допис-привітання до твого 6-річчя. Але я захотіла сказати це трохи раніше. Бо ж за цей тиждень може і не знайтись більше такої вільної півгодинки. А я так хочу незайвий раз нагадати, що люблю тебе. І що ми з тобою - завжди по одну сторону
  • Kviten
  • truskaffka
You need to be logged in to comment