Tatiana Lev 8 Квітень 2014
Мені б такого тата в дитинстві мати...Але був дідусь,якого я бачила кожного літа десь місяць часу.Був розумним,поважним,господарем,багато вмів і робив.Але ніколи не хизувався.Цілий день працював,але жодної негативної емоції від нього не відчували.
До цього часу перед очима : як він миє руки по 2 рази зі щіточкою після городу чи столярки.Як хірург перед операцією. Потім добре нагостреним ножем відрізає" ідеальну" скибку хліба, з насолодою намащує смальцем дуже тонко і розрізає на такі маленькі скибочки....А я за цим спостерігаю...Нарешті не витримую,і прошу трошки ,і навіть з"їдаю, хоча смалець мені і зараз не смакує...А сам був такий високий,великий чоловік...--а таке поєднання.
А в столярні його ідеальний порядок був----я там бавилася.Мені дозволялось брати все . але з умовою : покласти все на місце.
А на городі в мене мама.Я ,що колись ненавиділа то все,хоча ніхто мене до роботи не заставляв, бо я була "панська дитина", тепер з неймовірною насолодою можу порпатись в землі, розглядати комашку ,і т.д.
І дякую Богові,що встигаю ще дати моїй мамі оте відчуття,що недаремно вона нас годує свіжою яриною,овочами,яблучками...Я ,нарешті ,зрозуміла і оцінила по-справжньому.
А як чудово зранку влітку вийти на поріг хати,вдихнути "справжнього" повітря, і за два кроки від хати зірвати огірок,перець і відразу з"їсти...Той аромат свіжості...
Дякую вам за можливість поринути в спогади і покращити настрій,який мені вже два дні підряд вперто намагаються зіпсувати...Дякую!