щоб не підмінили :)

Published by cjomcjomka in the blog Блог cjomcjomka. Перегляди: 617

Десь за місяць до народження Дмитрика мій старенький чудовий дідусь дуже почав перейматись тим, що в ПБ дітей міняють-викрадають-всяке різне. Старенькі люди взагалі люблять всякі такі страшилочні програми по ТБ. Ми розповіли йому, що зараз діти з народження з мамою, і на пологи пускають тата, і постійно-постійно коло дитини хтось рідний є. Дідо втішився, але нагадував: "не залишай його ні на хвилю. Втомилась-не втомилась, - не залишщай, і світло в палаті не вимикай! Вони ж однакові зовсім, замінять - і не помітиш."
Час злетів - і от вже моє Найбільше За Розміром Сонечко приходить до мене в післяпологову палату і питає: "ну що, ти вже... бачила?" А я бачила, а Дмитруся такий... худющий, червоненький, зворушливий. Тут якраз принесли його до мене на годування. І ми з таточком разом роздивляємось. Личко маленьке, волоссячко чорненьке. А коло вушка - малесенький шкірний наріст, як крапелька. Наш таточко мені на вухо шепоче: "Я питався в лікаря, то не бородавка і нічого страшного. Напевно, то такий значок просто - щоб не підмінили".
Погодувала я малюка, забрали його в дит. відділення, і я зрозуміла, що більше без нього не можу. Встала і почалапала туди. Заходжу до приміщення - і від страху ноги ледь не підкосились. Лежать в маленьких ліжечках... однаковісінькі згорточки у синіх "солдатських" ковдрах. Всі на правому бочку, личка - однаковими червоними кружечками зі згорточка визирають. Ой, думаю, правий був дідо.... що ж то робити? Як я могла дозволити його забрати? Як же я його тепер знайду?
Тоді якось не подумалось, що ліжечка - підписані :) Але того і не знадобилось. Підходжу на пару кроків - ага, точно! Всі однакові, а Дмитрик - от же він :) Мій :)
ну брешу трохи, не всі однакові. Ще дівчинка одна народилась з волоссям чорним і густим, як "каре" в дорослого. От Дми і вона - впали в око. Медсестри на посту чомусь не було, і я нахабно вкрала свій найдорожчий згорточок, і забрала собі під ковдру. Лялюся. Всю ніч воно плямкало нямцю, а я цьомала оксамитове личко розміром з яблучко.
А зараз мій Дмитруся - красень. Малий мужчинка. Росте страшенно подібним до тата свого, напевно, тому, що про сина, подібного на чоловіка, я мріяла ще роки до народження лялюха. Заріст волосся - точно як в татка. Брови, очі, війки, губи - точно як в татка. Високий, тендітний, шия довга, ніжки довгі-рівні. І коло вушка - маленька крапелька. Щоб не підмінили :)
  • Iablinska
  • Osya
  • Натуля
  • NataliaFed
  • truskaffka
  • Olka Sherolka
  • Meriroma
  • Brenda
  • Sertce
You need to be logged in to comment