Щодня - нові відкриття :)

Published by cjomcjomka in the blog Блог cjomcjomka. Перегляди: 637

Здавалось би: ну чим можуть здивувати немовлята, коли ця ляля - вже третя, а "з понтом старший брат" ще зовсім недавно теж ще агукав?
Я ж все це вже бачила, цьомала, нюхала...
І все одно, кожен день - як відкриття.
Вчора Вірусічка нямцяла молочко, раптом відірвалась від груді і почала махати ручками і усміхатись типу "мамо, поговори зі мною!".
Ти диви, таке дрібне, а вже спілкуватись хоче.
"Дівчинко, сонечко, мамина донечка солодка", - кажу до крихітки. Ляля радісно тріпочеться у відповідь, тягне шийку і плечики, наче хоче сісти.
"Віруся, мамина мурашечка крихітна пухнаста, ляля неймовірна."
А вона мені - "Гу!" - і сміється-пищить.
І такі в неї пальчики, і так пахне її голівка, так горнеться вона зворушливо до мене. Так занямцяє моє плече, якщо її голодну помилково візьму вертикально :)
Така в неї оксамитова спинка, такі складочки на шийці (що і шийки нема взагалі, самі складочки:)), такі щічки, такі закручені війки, такі бровки-рисочки і ротик-цяточка.
Бути мамою - щастя і відкриття. Щодня нові відкриття. Шкода, що жодна фотографія не в змозі передати тепло і запах, і лишається тільки нюхати-нюхати-нюхати ті солодкі дріболястики і гріти в долоні рожеві п'яточки, намагаючись насититись цією найсолодшою в світі любов'ю.
Дякую Богові, що таке багатство мені послав знову.
Вчора купала донечку у ванній - і згадувала, як ще вагітною мріяла про те, що ми отак колись будемо купатись разом. Ще вчора ніби мріяла, а нині вже "гу!" - і плюскається. Хіба ж не диво?
  • truskaffka
  • Женічка
  • fantastyka
  • buhgaltersha
  • Ligymunka
  • Panadolka
You need to be logged in to comment