Секрет щасливого сімейного життя!

Published by Sweet sunflower in the blog Блог Sweet sunflower. Перегляди: 356

Секрет щасливого сімейного життя!
Притча-розповідь:
Чоловік і дружина прожили разом 80 років. Про них говорили «не розлий вода». Вони все робили разом. Говорили один з одним про все на світі. Не було у них секретів один від одного, і тільки одна таємниця була у дружини всі ці роки. На верхній полиці в її шафі стояла коробка з-під взуття, в яку чоловік ніколи не заглядав. І вже коли ставши дуже старою, дружина злягла, вона вирішила розповісти свій секрет і попросила чоловіка принести коробку. Коли чоловік приніс коробку і відкрив її, всередині він побачив дві дуже гарні в'язані ляльки та пачку грошей, в якій було 250 тисяч.
- Що це? - Запитав здивований чоловік.
- Знаєш, перед нашим весіллям моя улюблена бабуся відкрила мені секрет щасливого шлюбу і довгого сімейного життя. Вона сказала: «Якщо ти розсердишся на чоловіка, то ніколи не сперечайся, а піди і зв'яжи одну ляльку.»Вона сказала, що він полягає у відсутності навіть маленьких суперечок, і порадила кожен раз, коли я буду на тебе сердитися, просто промовчати і в’язати гачком ляльки...Це так зворушило чоловіка, що з його очей полилися сльози. Дружина і правда ніколи не перечила йому, ніколи не кричала і не сперечалася.
При цьому в коробці лежали тільки дві ляльки, а це значить, що вона сердилась на нього лише пару раз за довгі 80 років життя. Чоловік не міг передати словами свого щастя …
– Хороша моя, – сказав він, – я ніколи не здогадувався про це, але тепер з ляльками мені все зрозуміло. Але ще про гроші? Звідки вони у тебе? - Що ж це за гроші? Адже ти не відкладала їх з тих грошей, що ми витрачали на господарство?
– Аааа … – протягнула дружина, – гроші … Їх я зібрала від продажу всіх інших ляльок.
Козенятко, podolyanochka, MalvinkaLv та 4 іншим подобається це.
You need to be logged in to comment