свято Пампуха..

Published by cjomcjomka in the blog Блог cjomcjomka. Перегляди: 690

У Львові 7-9 січня проходить традиційний фестиваль "Свято пампуха". Хотіла приїхати потусуватись в центрі, але в результаті надала перевагу катанню на санчатах з хльопсями у нашому дворі.
В мене за тиждень - своє свято свого Пампуха. Моєму Сергійчикові доходить рочок.
Час не те що летить, він якось так проскакує повз. І от, замість рухів у животику, які я чула рік тому, по мені товчеться мій солодкий Їжачок.
Думала, що двоє дітей - це тяжко. А виявилось - легко, приємно і цікаво.
Думала, що цей рік буде тягнутися. А він - злетів.
Який він зараз? Цікавий такий. Гааарний :) пушинки золотисті закривають малюсінькі вушка, очка кольору морського шторму - в обрамленні пухнастих довжелезних війок. Носик, мов кнопочка, яблучні щічки. Дзьобик червонесенький, постійно вологий від молочка... спинка оксамитова, п'яточки рожеві і такі ще несходжені :) А ручки - липкі і теплі. Сміх солодко-молочний. Рухи всі такі дрібні, смішні. Їжакоптер і молокоптер.
Вміє повторювати склади, бавитись бззззз машинками, мішати ложкою в чашці - чимгучніш... а ще що вміє? А хтозна, я нічого особливого його не вчу. Просто пізнаю світ заново з ним разом. ААа, якже! Він же вміє піднімати одну брову - і це так кльово виглядає :)
Словом, минулого року був у мене один синочок, а тепер - двоє: медовий бджолик у маминому серці і цукровий їжачок на маминій долоньці. МоЇ.
так що зимових свят у мене тепер більше.
Заворушився мій румяний пампушок. піду наповнювати молочною начинкою :)
You need to be logged in to comment