в одному слові

Published by cjomcjomka in the blog Блог cjomcjomka. Перегляди: 799

так цікаво, як людям підходять імена. І скільки всього може поміститись в одному слові. Бувають, щоправда, винятки, коли ім'я ніби і підходить дорослій людині, а ніби і чогось бракує. от в мого чоловіка так. Я давно помічала, що якось непопрасовано на нього те "Ігор" налазить. А пізніше дізналась, що його мали назвати Романом і підчас хрестин сталось дещо хитре, зорганізоване деким з родичів - і всі були у шоці, коли священик промовив, що "Хрещається раб Божий Ігор...". Роман... хм... зараз важко сказати, чи пасувало би більше, бо ж, дяка Богові, четвертий десяток літ Ігорем живе.
ну, але то дорослі. Вони вже припасуватись, записались, зареєструвались і звикли.
А малюки? Як назвати оту кричущу рожеву гусінь, яка ще не дуже-то і рис характеру має, та і звідки знати, якою людиною виросте, на кого буде схожа... тут без інтуіції не обійтись, ніяк.
мої діти імені собі обрали самі. Напевно, тому ці імена їм так пасують і так їх у собі вміщують. Дмитрик... "д" і "р" - такі ж тверді, як його хлопчаче тільце. "Дм" - наче "думає", а думає він увесь час. Таке ім'я швидке, легке, компактне і водночас дуже чоловіче. Дмитро Ігорович. Гааарно.
Сергійчик з стрибучо-непосидючим "й", малесеньким на зріст "і", починається на світлу букву С з якимось таким золотистим відтінком. Сергійчик він і є.
І в імені доці є вона уся. "Вірууууууся" - зібрані у дзьобочку губки, круглі кулачки і запах немовлятка, В - пасує шатенам, і до її каштанових кучеряшок і чорних вій дуже доречне. "і" - до гострих оченят, крапочка від "і" - до зіничок. Вірочка - зірочка. Віра Ігорівна - струнка висока дівчина з хвилею волосся і довгими ногами. Чомусь мені сором'язливою ввижається, як молода вчителька перед класом на першому занятті. І обов'язково - батькова голівудська посмішка.

Я - мовник по життю. Мені кожне слово смакує і пахне. Тому мені для того, щоб відчути своїх коханих ще краще, достатньо покликати їх на ім'я.
  • сніжна
  • cjomcjomka
  • Ahaha
  • Ahaha
  • cjomcjomka
You need to be logged in to comment