Вечірнє Вмивання Принцес :)

Published by cjomcjomka in the blog Блог cjomcjomka. Перегляди: 690

Щодня я заварюю ромашку, або пелюсточки троянди, - і ми з донечкою ввечері вмиваємось відваром. Татко наш побачив, питає: що це таке? а я і кажу: то в нас Вечірнє Вмивання Принцес. Більше питань не виникало :)
Недавно приїхали ми з КК, розбираємо пакунки, і знов татко каже: ой, а хіба це - наше? а "це" - махрові рожеві колготи з малюнком. Наше-наше. Просто ти, сонечко, ще не звик...
Вдягаю їй сукеночки, або просто довгі маєчки з всілякими квіточками і блискітками. І ніхто того не бачить, в принципі, бо ж під слінгом цілий час, чи вдома... а мені приємно: дівчинку вдягнула :) принцесу мою...
Ввечері покупаємось без мила, в простій воді, - і до сну вона нічим не пахне. а до ранку вже знов так тепло пахне моїм пухнастим доціком, що я зацьомую і занюхую, і лоскочу шийку, щоб ще і сміх її солодкий понюхати. Візьму на руки вперше за день, а вона - така мяка, злежана якась, волоссячко розпелехане. Мурах :)
Вкладаю спати Сергійка в обід. Ношу за спиною в слінгу, похитую, а в руках - Вірусю тримаю. Хитрий Їжачок цоп! її за ніжку і кричить через моє плече: "авуууся, мавааака!" - "Віруууся, мураааха!".
Він так липко називає її "Вуця". В неї теж вже з'явились теплі домашні імена, від яких мені молоко тече. Якось чоловік каже мені, відволікшись від своїх серйозних справ: - нема такого слова - "Вуця". А Вуця якраз так мурашино ротик в зьобочку круглу зібрала, бровки зсунула, чуб стирчить. Та як же ж так - Вуця є, а слова - нема? :)
Малюки, малюки, малюки. Люблю, люблю, люблю...
  • Rosynka
  • NataliaFed
  • cjomcjomka
  • hrystusja
  • Panadolka
You need to be logged in to comment