від "ю" до "Ю"

Published by cjomcjomka in the blog Блог cjomcjomka. Перегляди: 471

Шановна Юліє Володимирівно!
Дозвольте привітати Вас з поверненням. Ваше справедливе, прогнозоване і довгоочікуване звільнення стало символом настання в Україні ери свободи і перебудови.
Маючи нагоду поділитись з Вами своїм неавторитетним спостереженням, вважаю за свій обов’язок цією можливістю скористатись.
Ні для кого в сучасній Україні не секрет, що Ви, Юліє Володимирівно, є політиком з потужним рейтингом і що ніхто крім Вас не міг би однозначно, чесно і з великим відривом перемогти Віктора Януковича на потенційних виборах 2015 року. Та складність у тім, що протягом останніх місяців і останніх днів ситуація змінюється блискавично. Станом на сьогодні до виборів – усього 3 місяці. А потреба «перезавантаження влади» щоденно зміщує ключові політичні фігури у відповідності до нового стану країни.
Ви абсолютно слушно зауважили вчора, що Євромайдан мав і міг би бути мирним і безкровним протистоянням. Проте сталось інакше. З’явились не просто нові обличчя чи імена. З’явились ті, хто не будучи політиками відпочатково, зробили для поступу країни більше, ніж, можливо, усі її очільники за роки незалежності, разом узяті. Я думаю, що вчора увечері на Майдані Незалежності Ви, попри надзвичайну втому і виснаженість, помітили неоднозначність настроїв народу. Не сприйміть це за неповагу. Тому що переважна чи навіть абсолютна більшість українців, як і раніше, готова піти не лише за Вами, але й у напрямку, який Ви вкажете. З існуючих на сьогоднішній день професійних політиків немає більш гідного, ніж Ви, Юліє Володимирівно, кандидата на посаду Президента України. І все ж, якщо Ви з властивою Вам тонкою інтуїцією скористаєтесь своїм авторитетом і підтримаєте народного кандидата – можливо, нову і недостатньо досвідчену у керівних справах людину, але реального суб’єкта перебудови, якого висуне Майдан - це було би справжнім перезавантаженням.
Не маю жодного права давати поради державному діячеві такої величини, як Ви, Юліє Володимирівно, і прошу сприйняти це звернення просто як ще один голос з народу. Народу України, який безмежно радий Вашому звільненню і для якого Ви були і залишаєтесь надзвичайно впливовою людиною.
Бажаю Вам чимшвидшого одужання і мудрих правильних рішень.
Слава Україні!
  • Judice
  • tages
  • tages
  • cjomcjomka
  • Пупсик
  • jozya
  • Supernatural
You need to be logged in to comment