Він творить їх зранку, за кавою...

Published by cjomcjomka in the blog Блог cjomcjomka. Перегляди: 689

Він усю ніч не спить, міркуючи над долею нікчемного людства. А зранку, наливаючи каву з небесно-блакитного кавничка, Він простягає руку до небесних солодощів і вирішує створити щось солоденьке. Найсолодше у світі. І створює грудничків.
Він бере найніжніший зефір, білий шоколад, маршмеллоу, заварний і вершковий креми - і з любов'ю виліплює з того матеріалу неймовірні комочки, з пухкими щічками, м'якесенькими дупцями, солоденькими лапками. Потім Він причіпляє на їхні голівки різнокольоровий пух, вкладає блакитні діамантики у їхні оченята, ховає всередині суничних ясенок цукрові крихітні зубки. Тоді Своєю рукою нащипує складочки, шоколадом ставить цяточки родимок, з пелюсточок волошки робить для них війки. Залишилось ще наповнити кожного любов'ю і радістю. Ну ось, сьогоднішня партія грудничків готова. Тепер Він поспішає зменшити їх до мікроскопічних розмірів і висипати пригорщею на Землю. Треба ж встигнути, доки їхні майбутні мами ще не побігли робити вжесмугасті тести :)
Господи, вибач мені, якщо я щось неточно сказала. Чи якщо привідкрила Твою таємницю творіння :) І дякую за мій комочок солодощів, який мене цілодобово тішить.
  • Corena
  • Curly Xena
  • SoloGalka
  • cjomcjomka
  • truskaffka
You need to be logged in to comment