Все пізнається в порівнянні…

Published by Kateryna stylist in the blog Блог Kateryna stylist. Перегляди: 472

Безумовно, метод порівняння одного з іншим допомагає нам зробити правильний вибір. Але є на цьому шляху порівнянь велика небезпека, в яку всі ми потрапляємо — порівняння себе з іншими.
В епоху Instagram неможливо не застосовувати до себе фотографії, тексти, думки, коментарі. Наприклад, ви тільки що розібрали гардероб, прийшовши до висновку, що одягнути нічого, весь одяг тільки злить, грошей на нові речі немає, а тут ці блогери в чергових крутих безкоштовних речах, які, в більшості випадків, просто продаються після зйомки або даруються подружкам. І ось вже стійке відчуття власної нікчемності не покидає весь день.
Зупиніться! Навіть якщо соцмережі для багатьох з нас — частина роботи, вони не повинні ставати частиною нашого життя, оточення, нашої реальності. Закрийте горезвісний Іnstagram і зрозумійте, що там лише картинки красивого життя, спеціально підібрані або штучно створені моменти.
Подивіться на все хороше, що є у вас і подякуйте життю за це. Посміхайтеся в дзеркало щоранку, бажаючи собі прекрасного дня, тіште себе приємними дрібницями, адже з них складається життя! І нехай подібні поради завжди очевидні і банальні, тільки ми так часто забуваємо про ці прості істини — вміти бути щасливими від приходу літа, сміху дитини, затишних обіймів, здоров’я близьких.
Інший момент, коли порівняння гризуть вас зсередини, ви відчуваєте свою невпевненість, але при цьому лежите в ліжечку і жуєте той самий тортик. Якщо вас дійсно приваблює якась частина чужого життя, спробуйте зробити щось для досягнення цього. Просто почніть і зробіть крок вперед — це найскладніше, але і найважливіше.
І коли ви будете пишатися собою, своїми успіхами, виконаною роботою, по-справжньому важливими порівняннями будуть лише порівняння з самим собою на різних життєвих етапах.
Завжди пам’ятайте про те, що всі ми різні, а «добре там, де нас немає». Невідомо, що ховається за картинкою красивого життя, за яким ви з такою пожадливістю спостерігаєте в instagram. Зате, напевно, хтось лише мріє про таке життя, як у вас! Де є тепло, затишок, люблячий чоловік і дитина, або є сім’я, де всі здорові. Цінуйте те, що маєте!

117951774_3163648883682225_1383857788028828484_n.jpg
l_treasure та olerusya подобається це.
You need to be logged in to comment