Хльопсі. Захльопсюючий світ.

Published by cjomcjomka in the blog Блог cjomcjomka. Перегляди: 677

"Мама, а куди ми сьогодні підемо?"
О, вже прокинувся. Тихіше, Сергійчика розбудиш. Ходи на кухню.
Ставлю на плитку кавоварку і маленький банячок для каші. Дмитруся стоїть на порозі, ноги худенькі і білі, очка примружені від яскравого світла, волоссячко стирчить залежане.
"зроби мені какао" - чіхає животик, позіхає. Пташеня :)
А ще деколи скаже: "Мам, хочу на ручки!" - і розслабиться на руках всім своїм твердим (у порівнянні :)) тільцем, ніжки висять доооовгі. Уті моя ляля, - кажу йому, - малееесенька, ноги висять аж до маминих колін. А ніби вчора на одній руці поміщався. Час летить...
Нащо я з ним разом пішла вибирати собі білизну? Вийшли з магазину (добре, що не в магазині то сказав): "Мама, а нащо тобі такі великі труси? В тебе що - виросла така велика дупа?" Переводжу розмову на інше, намагаюсь не луснути зі сміху. Але його не проведеш. І моя дупа знов зазнала б компліментів, якби раптом по вулиці не проїхала "швидка". "О, лікар!" - каже Дмитро, "поїхав слухати, дивитись горлечко і робити пальчик коль-коль".
На майданчику підходить дівчинка, на голову нижча від Дми і в зимовому одязі - наче рожева кулька. Каже "Мене звати Віка, а тебе?" "Дмитро Ігорович" - не губиться моє чудо і ображається, коли батьки поряд згинаються від сміху.
А ще - він зве мене Юля. "Юль, давай підемо додому. Юль, купи собі зимові чоботи - тобі холодно." А я так хочу, щоб він кликав мене "мама", що сама у відповідь називаю його "син". Отак і йдемо по вулиці - не Мама і Дмитрик, а "Юль" і "син".
Після тренування з айкідо цьомає Сергійка (ледь не до засоса) - "о, Дизя, я за тобою скучив" - хоча, в думках явно уявляє, як би він проробив з Дизею всі вправи з тренування.
Мої хльопсі такі смішні і розумні. З ними для мене щодня відкривається цілий світ - такий новий і захоплюючим. Точніше, захльпсюючий. Косички заплітати я не вмію. Зате для чого в хаті шуруповерт, як керувати іграшковим гелікоптером і що показує тахометр - знаю напам'ять.
  • MartaKas
  • Яська Березнева
  • SoloGalka
  • Tanyunya
  • kvVItKA
  • cjomcjomka
You need to be logged in to comment