Color
Фоновий колір
Фонове зображення
Border Color
Font Type
Font Size
  1. Хто має номер лікаря уролога Наконечного Андрія Йосиповича. Дуже потрібний. Дякую
  2. Мамочки, ті які мають особливих дітей, порадьте, де можна купити коляску - тростину для неходячої дитини віком від 5 до 10 років. Або може у ваших близьких є такі коляски, чи могли б ви запитати, де можна обрати та купити таку спец. колясочку. Дякую.
  3. Дівчата, може хтось із вас чи ваших близьких, знайомих стикався з нейрохірургічними ускладненнями та може порадити хорошого дитячого нейрохірурга ЗА КОРДОНОМ.
    (Наших українських вже майже всіх об'їздили, і деякі з них ставлять страшний діагноз моєму синочкові).
    Допоможіть будь ласка інформацією. Буду дуже вдячна.
  4. Майже 4 роки боремся за одуження синочка... Спочатку - страшний діагноз, потім операція, потім почалось найстрашніше.... Важко згадувати через, що ми пройшли. Та Бог добрий, змилосердився, зробив чудо і одну з проблем майже усунув, наступну планову операцію нам відмінили, самі лікарі сказали, що в них таке вперше. Залишилось поставити дитину на ножки.... Почались постійні курси реабілітації, процедури, масажі і тд. і тп.. Так, йшло до покращення. І тут нове. Двухсторонній вивих тазобедренних суглобів.....Шок...... Куди дивились лікарі майже 4 роки, ми ж постійно були під наглядом ??? 6 - 7 разів в рік лежали в лікарні , 6 разів в рік масаж в дома. І ніхто не винний крім самих батьків, недодивились!!!? Тепер 3-4 операції на суглоби, пів року в гіпсі лежати на спині нерухомо. Як то дитина має витримати, як??? 4 роки пішло котові під хвіст. А лікарі? А їм дуже шкода... і все.
    Може хтось робив такі операції закордоном, відгукніться. Прошу допоможіть...