Відповідь: Білорусь. Що вартує відвідати, побачити, купити Без мужа я нікуда))). В Білорусь візи українцям непотрібно. Їхати можна по внутрішньому Укараїнському паспорту. Коли їдете з дітками, треба на них мати свідоцтво, хоча десь зустрічала інформацію, що має бути фото дітей. Тобто краще коли діти вписані в паспорт батьків.Якщо подорожуєте машиною, треба купити "Зелену карту". Більшість доріг безкоштовні, хоча є і платні. Багато актуальної інформації на сайті посольства Білорусі
Відповідь: Білорусь. Що вартує відвідати, побачити, купити Були в Білорусі трішки давніше, але пригадую була якась мулька типу приїхавші повинні були в зареструватись в консульстві чи ще десь там, вже точно не згадаю, чого ми успішно не зробили і дуже переживали на кордоні, але якось нам вдалося тоді замилити очі митникам. Пригадую ми тоді простоювали в чергах за білоруською косметикою і дехто купупвав їх тканини, зокрема льон, казали що дуже доброї якості. Морозиво і пиво у мене ще досі у смакових особливих закапелках мозку відкладені. Цікаво чи от багато змінилося. Були ми у Мінську, Вітебську.
Відповідь: Білорусь. Що вартує відвідати, побачити, купити Знайомі казали,що з 1 серпня щось змінилося в дорожніх правилах, щось на рахунок оплати доріг. Пошукайте детальніше собі, бо вони через зміни ( точніше не виконання нових умов) сплатити штраф у 50 євро.
Відповідь: Білорусь. Що вартує відвідати, побачити, купити на дітей має бути окремий проїздний документ+свідоцтво , або свідоцтво+фото у паспорт батьків. Лише по свідоцтву народження перетинати кордон мають право неповнолітні лише з 6 прикордонних р-нів Рівненської та Волинської обл.
Відповідь: Білорусь. Що вартує відвідати, побачити, купити Дякую за інформацію. Знайшла. Дійсно, є зміни при проїзді платних доріг і штрафи вражаючі. Детальніше можна почитати тут
Відповідь: Білорусь. Що вартує відвідати, побачити, купити Недавно були в Бресті (я вперше). Відпочивали в Шацьку, вирішили зїздити в день, коли погода була не найкраща. Кордон: черги не було, але досить довго затримались - заповнювали документи всякі-різні (декларацію, якісь відривні талони на кожного..), потім чекали на митника, який відлучився. Назад, до слова, переїхали кордон за хвилин десять. Брест: традиційно відвідали фортецю, пройшлись центральною вулицею, зайшли в кілька магазинів. Закупи: я купила бюстгалтер в Мілавіці, дещо з продуктів. Багато хто хвалить білоруську молочку - в тих кількох магазинах, в які зайшли, вибір був не великим, купили сметану, сир твердий.. Нічого особливого, або треба знати, де купувати. Пообідали в піцерії/закладі швидкого харчування - заплатили за 3-х дорослих 150 грн - так, перекусили, наша Фелічіта в Шацьку - на кілька рівнів краще. Певно теж треба знати місця. Загалом враження від міста не погані, а думала, що буде гірша "совдепія", а так хіба назви вулиць, ну і універмаг центральний теж Ага, ще таке. Заправлялись ми на звороті на заправці - власники машин з іноземними номерами можуть розрахуватись за пальне лише валютою (долари, євро), білоруськими рублями не можна! В самому Бресті важко знайти банк, де міняють гривні. Чоловік знімав гроші з картки.
Відповідь: Білорусь. Що вартує відвідати, побачити, купити ми їздили минулого року в Брест вперше, то на кордоні в якомусь документі чесно відмітили, що маємо долари з собою. Митник як псіханув: от нащо ви це написали? зараз доведеться начальству звітувати, чи можна вас пропустити з доларами. Ще годину щось там виясняв, а потім дав нам заново заповнити бланк, щоб ми не вказували наявність ін валюти.:confused: на заправці потім також доларами розраховувалися, хоча мали змогу за нас заплатити родичі чоловіка, але так "не положено", зайчиками тільки білоруси можуть розраховуватися. ми також в центрі побували - "крепасць", музей берестье, а перед тим їздили в пущу. Враження від міста в мене дуже позитивні, від совдепії там хіба залишився одяг людей, в основному стиль такий "back in the USSR", немає там тц з зарами-бершками, то хіба в Мінську. Помітила, що там ті сірі старі радянські будинки обновили кольоровим покриттям, такі пастельні тони - персиковий, бежевий, салатовий. У нас також так обшивають пінопластом, і потім дають якийсь колір, але тих будинків одиниці, а там всі такі, очам приємно. Дороги з якісним покриттям, всі повільно їдуть, багато знаків з обмеженням 40 км/год. Дитячі садочки з майданчиками сучасними (куди нашим братися), лікарні, будинки спорту ледь не в кожному кварталі, знаю, що там дуже заохочують дітей до спорту. Були також в селі Черні, то мала також з чим порівняти - всі будинки з рівненьким газоном, дитячі майданчики, поряд сосновий ліс, потім їхали назад через села волинської обл - контраст вражав, аж сумно. Знаю, що не все там так солодко, багато чого людям хочеться змінити, але то мої такі перші враження від побаченого і почутого від родичів.
Відповідь: Білорусь. Що вартує відвідати, побачити, купити Дівчата, а у графі - куда їдете і мета - що вписували? Туристи чи в гості? Є різниця, не знаєте? Ми в гості зібрались до подружки, то так можна і написати?