Хтось користується? порадьте, яка найкраща? так хочеться вести здоровий спосіб життя... сочкам з магазинів зовсім перестала довіряти...
Відповідь: обрати соковижималку... ой, мені б таку, щоб всі фрукти без проблем, надійну і найменше мити її) багато хочу, але хочу щось вагоме купити,а то зекономлю, а витрачусь вдвічі більше))
Відповідь: обрати соковижималку... у мене, тобто у моїх батьків філіпс HR1853 не пробували інші, але ця щось не дуже... "відходи" ще руками приходиться віджимати, соку повно в них залишається.........
Відповідь: обрати соковижималку... І в нас така.Як купили то частенько користувались(ну тоді ще й дача у нас була, то фруктів -овочів вистачало) Мити її справді проблемно. і соку не захочеш...оті сіточки..Зараз стоїть собі на антресолі, бо дуже ціни кусаються на фрукти.Краще ті яблука так з"їсти:xaxa:
Відповідь: обрати соковитискач... яблука дійсно краще так зїсти) а морква? я більше 2-3 зїсти не можу, а от соку б випила- корисно ж як!
Відповідь: обрати соковитискач... Минулого року купила дешеву за 30у.о соковижималку длля твердих фруктів(тільки щос зараз марки не пригадаю) .В принципі для дому щоб декілька стаканчиків надавити достатньо, правда мякоть незовсім без соку.Але якщо хочеться себе побалувати сочком,то і цієї достатньо)
Відповідь: обрати соковитискач... Згадала, у мене тітка з кабачків пила сік...та вона практично з усього його робила, така вже помішана на своєму здоров"ї,а потім з горщика не злазила Найбільше з овочевих соків люблю томатний.
Відповідь: обрати соковитискач... ...це от думала про те, що якщо куплятиму соковитискач дорожчий і якісніший, чи не краще купити кухкомбайн що має функції соковитискання?
Відповідь: обрати соковитискач... думаю краще комбайн. але для мене cоковитискач - це не дуже потрібна функція. з 1 грейпфрукта - 1/3 одноразового стаканчика соку, 2 апельсина -1/2 ст. соку. з яблук - купа відходів. а мити скільки всього. надоїдає то тиснути досить швидко. і до речі часте вживання морквяного соку надає жовтого відтіку шкірі обличчя.
Відповідь: обрати соковитискач... залежно скільки хочете "тиснути", якщо десь-колись +-1стакан - 1л, то може бути і комбайновий а якщо наприклад маєте дачу, або інше місце з доступними фруктами і/або плануєте тиснути "на зиму", то краще окремий соковитискач ... До речі досить непогані відгуки про вітчизняні соковитискачі, кажуть жмих майже сухий; знайома пригощала соком яблучним - дуже прозорий на відміну від мого зробленого Vitekом. На рахунок миття - то різниця невелика який соковитискач, його або треба мити або ні. Але таких, що не треба мити ще не придумали.
Відповідь: обрати соковитискач... Ну бачив у продажу "Садову", правда то може білоруська, ціна біля 500 грн. - вроді того вартує, паспортні дані по % відтиснутого соку досить хороші, ну і про сік я писав, правда, то із старішої "Журавинки", але думаю, що теперішня "Садова" має бути не гірша. І ще якусь назву не можу згадати ... але по-суті всі ті "наші" (СНД) є брати-сестри по технології, думаю різниці великої немає ... Хіба в якихось старіших немає функції скидання жмиху - то зі слів. Є в продажі ще львівські "Ельво", але на 99% впевнений, що то є аналог більшості недорогих імпортних і на вартує таку брати.
Відповідь: обрати соковитискач... воно то так, але мені лікар казала що сік ще краще, ніж в простому вигляді - корисні властивості швидше і якісніше засвоюються - це один. і те, що ви можете надусити кіло овочів чи фруктів і випити зараз, а зісти стільки корисного сирим не вийде- це два. а про те, що діточкам це добре, бо магазинний сік не купиш, а моркву гризти їм не даш - це три.