обрати соковитискач...

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Багіра, 9 Вересень 2008.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Хтось користується? порадьте, яка найкраща? так хочеться вести здоровий спосіб життя... сочкам з магазинів зовсім перестала довіряти...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковижималку...

    В мене така. Дешево і сердито :)
     
  3. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковижималку...

    А я на комбайні витискаю. Получається супер.
     
  4. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковижималку...

    В мене така :y:
     
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковижималку...

    ой, мені б таку, щоб всі фрукти без проблем, надійну і найменше мити її) багато хочу, але хочу щось вагоме купити,а то зекономлю, а витрачусь вдвічі більше))
     
  6. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковижималку...

    Я хочу філіпс для цілих фруктів
     
  7. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковижималку...

    у мене, тобто у моїх батьків :) філіпс HR1853
    не пробували інші, але ця щось не дуже...
    "відходи" ще руками приходиться віджимати, соку повно в них залишається.........
     
  8. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковижималку...

    в моїй таке саме...а мити, то взагалі:8:
     
  9. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковижималку...

    може вони всі такі...
     
  10. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковижималку...

    Я от таку хочу
    Хтось щось може про неї сказати?
     
  11. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковижималку...

    І в нас така.Як купили то частенько користувались(ну тоді ще й дача у нас була, то фруктів -овочів вистачало)
    Мити її справді проблемно. і соку не захочеш...оті сіточки..Зараз стоїть собі на антресолі, бо дуже ціни кусаються на фрукти.Краще ті яблука так з"їсти:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    яблука дійсно краще так зїсти) а морква? я більше 2-3 зїсти не можу, а от соку б випила- корисно ж як!
     
  13. Maryasik

    Maryasik Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    Минулого року купила дешеву за 30у.о соковижималку длля твердих фруктів(тільки щос зараз марки не пригадаю) .В принципі для дому щоб декілька стаканчиків надавити достатньо, правда мякоть незовсім без соку.Але якщо хочеться себе побалувати сочком,то і цієї достатньо)
     
  14. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    Згадала, у мене тітка з кабачків пила сік...та вона практично з усього його робила, така вже помішана на своєму здоров"ї,а потім з горщика не злазила:lol::lol:
    Найбільше з овочевих соків люблю томатний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    ...це от думала про те, що якщо куплятиму соковитискач дорожчий і якісніший, чи не краще купити кухкомбайн що має функції соковитискання?
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    думаю краще комбайн.
    але для мене cоковитискач - це не дуже потрібна функція.

    з 1 грейпфрукта - 1/3 одноразового стаканчика соку, 2 апельсина -1/2 ст. соку.
    з яблук - купа відходів.
    а мити скільки всього.

    надоїдає то тиснути досить швидко.
    і до речі часте вживання морквяного соку надає жовтого відтіку шкірі обличчя.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    залежно скільки хочете "тиснути",
    якщо десь-колись +-1стакан - 1л, то може бути і комбайновий
    а якщо наприклад маєте дачу, або інше місце з доступними фруктами і/або плануєте тиснути "на зиму", то краще окремий соковитискач ...
    До речі досить непогані відгуки про вітчизняні соковитискачі, кажуть жмих майже сухий; знайома пригощала соком яблучним - дуже прозорий на відміну від мого зробленого Vitekом.
    На рахунок миття - то різниця невелика який соковитискач, його або треба мити або ні. Але таких, що не треба мити ще не придумали.:)
     
  18. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    То кокі саме? Бо щось я не бачив вітчизняних...
     
  19. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    Ну бачив у продажу "Садову", правда то може білоруська, ціна біля 500 грн. - вроді того вартує, паспортні дані по % відтиснутого соку досить хороші, ну і про сік я писав, правда, то із старішої "Журавинки", але думаю, що теперішня "Садова" має бути не гірша.
    І ще якусь назву не можу згадати ... але по-суті всі ті "наші" (СНД) є брати-сестри по технології, думаю різниці великої немає ... Хіба в якихось старіших немає функції скидання жмиху - то зі слів.
    Є в продажі ще львівські "Ельво", але на 99% впевнений, що то є аналог більшості недорогих імпортних і на вартує таку брати.
     
    Останнє редагування: 19 Вересень 2008
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    воно то так, але мені лікар казала що сік ще краще, ніж в простому вигляді - корисні властивості швидше і якісніше засвоюються - це один. і те, що ви можете надусити кіло овочів чи фруктів і випити зараз, а зісти стільки корисного сирим не вийде- це два.
    а про те, що діточкам це добре, бо магазинний сік не купиш, а моркву гризти їм не даш - це три.
     
    • Подобається Подобається x 1