"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

1. HappyViki

HappyViki Well-Known Member

@Vyshenjka, а ви не робили аналіз крові? Моя старша чомусь часто реагувала на віруску високою температурою, до 8 -ми днів. Я спостерігалася у педіатра, контроль легенів та аналізів сечі і крові. Обходилися без аб. Температура падала на 8 день. Суто наш досвід.

Хоча, мала і таку ситуацію у меншого, коли аналіз крові був вірусної природи, а температура 6 днів 39. Рентген показав запалення досить серйозне. Вдома не змогли вилікувати. Тому, тут по -різному буває.

Загалом, якщо дитина активна, і температура хоч трішки падає, я б сильно не переймалася, але кров здала б обов'язково.

Останнє редагування: 4 Липень 2021
    • Подобається Подобається x 1
  2. Vyshenjka

Vyshenjka Щаслива мамуся

@HappyViki , педіатр поки не давав скерування на аналіз крові, може тому, що це вихідні, ми тільки вчора викликали лікаря. Переживаю, бо попередні рази при вірусці температура падала на 3 день, а зараз тримається. В загалом, зараз доня краще почувається, ніж вчора, але все одно переживаю...
    --- дописи об"єднано, 4 Липень 2021 ---
    Сумно, що наші лікарі дуже люблять лікувати антибіотиками, так, на всякий випадок

3. HappyViki

HappyViki Well-Known Member

@Vyshenjka, ваш лікар просто перестрахувався. Відразу призначив антибіотик. То вже і аналіз не потрібен.

Не хвилюйтесь, головне - це самопочуття. Думаю, скоро стане легше!

• Подобається Подобається x 1
  4. aknytsU

aknytsU волошкова...)

Нагадайте, при інтенсивній кількагодинній рвоті потрібно електроліт (то в курсі). А чи ще щось давати?
    Давно не хворіли таким, геть вибило з пам’яті.
    До лікаря напишу, ясна річ, але година ще дуже рання, зважаючи що вихідний.

• Співчуваю Співчуваю x 1
  5. WinterDog

WinterDog Well-Known Member

@aknytsU електроліт і пити, головне щоб не було зневоднення.

6. Jusi

Jusi Ловець емоцій

Як ви? В сина теж вночі була інтенсивна рвота. Що лікар призначив?

7. aknytsU

aknytsU волошкова...)

Перехворіли двоє чимось кишковим.
    Наскільки мені відомо, в садку таке гуляє. Нашу групу закривають в серпні на місяць, надіюсь, все до вересня мине.
    Син дуже і дуже інтенсивну мав рвоту десь 18 годин. Ну прям дуже інтенсивну.
    Лікар призначила пиття нон-стоп (сушка підсолоджена, Хумана електроліт, вода звичайна) невеликими дозами кожні пару хвилин і протиблювотний сироп Суспрін. І ще кока колу буквально трішки (давала двічі). Думаю це все в сукупності дало змогу уникнути ацетону в сечі (син має схильність до цього, вже не раз кишкове було).
    Також була висока Т (38,8-39,6), то дала раз Нурофен.

Доня перенесла легше, рвала не так інтенсивно, лише двічі. Т була підвищена три дні, але я не міряла, бо вона як неприступна скеля, не дозволяє до себе доторкнутись навіть мені. За відчуттями було десь 37,5-38,0. Давала просто дуже багато пиття і просто воду (мала інше не п‘є, ні компоти ні сушку, нічого).

Вродв минулось.
    Треба пам‘ятати ще про дієту. Нічого жирного, без молочки, важкого для травлення. Стараюсь зберігати такий режим до двох тижнів часу.
    А, ну і не заставляти їсти. Мої он 4 день майже нічого не їдять, нічого, головне, щоб питний режим був рясний.

• Корисно Корисно x 1