12 страв Святвечора, які вони у Вас?

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Грильяжка, 11 Грудень 2009.

  1. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Ще не все готове, але в процесі :blush:
    1. кутя
    2. узвар
    3. вареники (одні- з капустою, другі- з картоплею)
    4. грибна підлива до вареників
    5 грибна юшка
    6 вінегрет
    7 крижавки
    8 тушкована капуста
    9 тушкована риба (готуватиме братова)
    10 оселедець (тато готуватиме)
    11. салат з грибів, моркви і горошку
    12 маківник і пампушки (в чоловіка на пекарні печуть сьогодні свіженькі)

    ще додатково будуть страви на саме Різдо
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. pulpa

    pulpa Well-Known Member

    А у нас буде кутя, вареники з картоплею і з капустою, підливка з грибів, вінігрет,маринований оселедець, мариновані морепродукти, пампушки, часничок з олійкою, узвар, калач і ніби усьо
     
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Я вже "мартеню".:ed4d70def841dc74b57 Буде все стандартно і троошки нового.
    Буряки на борщ печуться, грибна юшка розморожується (я завбачливо поморозила восени, коли гриби варила і морозила. Той відвар такий ароматний і смачний був, що мені рука не піднялася виливати.)
    Квасоля і узвар варяться - ага, я нині господиня ще та:girl_haha:
    Мама така була добра, що чомусь вирішила мені зробити баняк голубців з гречкою - алілуя.:girl_angel:
    Хліба пекти не буду, однозначно не буду - нема коли.
    Риба - лосеві хвости запечені.
    Пампухів навіть не купувала, бо в нас їх ніхто не їсть, потім хіба собаки мають "празник". Буде медівник і кекс.
    Ну і з новшеств - салат з тунцем. Робила на НР, зараз зроблю без яєць. і морепродукти по-корейськи.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. LadyEva

    LadyEva Member

    Може підкажете як смачно приготувати філе хека окрім як обсмажити в клярі? А то шось купила саме його, хоча вибір в магазині найрізноманітніший і тепер не знаю, що з ним робити цікавого.
     
  5. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    @flame а який салат з тунця, можна рецепт?
     
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    якщо філе таке, що можна скрутити в трубочку, зробіть запечене з помідором. Підріжте один край філе , посоліть, посипте якоюсь сушеною травою (прованські, середземноморські), покладіть кружальця помідора, скрутіть в "квіточку " , заколіть зубочистками і запечіть Я таке часом роблю з філе тріски, але дуже все залежить від якості самого філе. Якщо воно буде рватися і розлазитися - краще зробіть а-ля по французьки - викладіть філе на деко, посоліть, посипте такою ж сушеною травою, зверху шар пасерованої моркви+цибулька і наступний шар - кружальця помідора. Якщо є багато філе , то на наступний день можна собі частинку посипати тертим сиром.
    будь-який мікс салатного листя, заправлений до Вашого смаку (я даю оливкову+кунжутну олію), синя цибулька, помідор порізаний або черіки на половинку. Можна це все перемішати з листям, або викласти шарами. Зверху викладаєте смажений тунець порізаний скибками і посипаєте волоськими горіхами або кунжутом. Додаєте оливки, (якщо не на пісну вечерю ще перепелині яйка) , трошки бальзаміку і - готово.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  7. LadyEva

    LadyEva Member

    Дякую вам велике!!! Філе гарної якості, дозволить так зробити.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  8. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    @ flame, дякую за рецептик!