37 гривень за годину життя

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем openpalms, 15 Лютий 2018.

  1. openpalms

    openpalms New Member

    Коли життя, буквально, можна купити за гроші. У Оксани рак. Оксана живе доти, доки є ліки. Навіть короткотривала перерва в прийманні рятівного препарату швидко відгукується погіршенням самопочуття, переривати терапію – смертельно.

    [​IMG]

    Молода жінка залишилась з донькою вдвох в орендованій квартирі. Коштів постійно не вистачало, тож, порадившись, вирішили: їхати на підробітки! Мріялось підняти на ноги дочку, заробити на власну квартиру...

    І от після довгої розлуки я приїхала, щоб побачитись з рідними і заодно пройти медичні обстеження, бо від важкої праці почувалась не дуже добре. І коли мені зробили перші аналізи, УЗД, КТ, мені оголосили вирок: рак нирки 4-ї стадії.

    Було все: операція, радіотерапія, імунотерапія... хвороба прогресувала. Стандартна підтримуюча терапія не діяла, метастази стрімко розповсюджувались. Стареньким батькам Оксани вирішили нічого не говорити, аби не хвилювати. Але материнське серце відчувало біль доньки... за місяць після Оксаниної операції в її матусі стався інсульт і вона померла.

    "Вам щастить, ще кілька років тому всі з таким діагнозом були приречені. А ви маєте шанс!", – сказав хіміотерапевт Оксані. А вона це знає і сама. До початку прийому ліків їй стрімко гіршало – болі, слабкість і відчай наближували кінець життя… Але одне правильне лікарське призначення і допомога людей все змінили. Оксана п’є ліки вже третій рік. І третій рік жива. Це диво робите ви.

    Хочемо купити 8 упаковок таблеток для Оксани.
    Підтримати можна тут: 37 гривень за годину життя. 2

    Можна змиритися з тим, що є невиліковні хвороби, що вкорочують вік. Але прикро, гірко, неможливо змиритися з тим, щоби людина померла зарано просто через те, що не може оплатити ліки від своєї хвороби. Але Оксана сама – не може. Щоб наступний аптечний рахунок був сплачений вчасно, допоможіть нам з Оксаною сьогодні!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. openpalms

    openpalms New Member

    Допоможіть сплатити ліки для Оксани. Цього тижня необхідний препарат купили в борг, бо сума ніяк не збереться. Не можемо залишити Оксану наодинці з хворобою, просимо вашої підтримки