А я була на виставі :)

Тема у розділі 'Мистецтво', створена користувачем Кольорова, 7 Квітень 2010.

  1. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    а хто вам найбільше сподобався? яка пара?
    бо я думаю п.Стефан, як зажди, неперевершений.
    але дуже сподобався виконавець чоловічої ролі з другої пари. своєю грою просто захопив.
     
    Останнє редагування: 26 Грудень 2010
  2. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Як пара то найбільше мені сподобалися п.Стефан і Тетяна Каспрук якось їм найбільше віриш, актори від Бога .
    І мені сподобався Микола Береза, він так легко грає, а очі його глибокі такі, а от Лізі мені сподобалася з третьої пари Наталія Пархоменко теж дивовижна гра .

    Oddly, а які ще вистави бачили у Курбаса , може щось порекомендуєте?
    Дуже хотіла потрапити на виставу "Між двох сил" не вийшло, може у січні буде ще , щоправда вона йшла у "театрі юного глядача", але актори Курбасівці, хтось був як враження?
     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: А я була на виставі :)

    А я вчора була в театрі "Воскресіння". Ставили "Він, вона, вікно, покійник". Мені перед тим друзі її так розхвалили, що очікувала чогось неймовірного. Враження так собі, весела, кумедні персонажі. Насміялася трохи, настрій після вистави був позитивний, але не настільки цікава, як я очікувала.
     
  4. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Дівчата, хто ходив на "Хануму" - як вважаєте, для 10-річної дитини ця вистава буде цікавою? Бо хотіли б піти на 30-е число, але трохи сумніваюсь, чи брати малу з собою.
     
  5. PurpleShoe

    PurpleShoe New Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Я була тиждень тому на "Між двох сил".

    Вистава не зовсім в їхньому стилі - не така експериментальна як інші, але не менш вартісна.
    Постановка за Винниченком, яка описує кілька днів життя львівської сімї в той революційний час.
    Піднімає питання розуміння Батьківщини, зради і мужності бути собою.
    Вистава мені виглядає як данина часові і виказання їх суспільної позиції.

    П.С. Тільки якщо будете йти в ТЮГ, то не здавайте речі в гардероб і беріть шапки, бо протяг страшний.
     
  6. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Наша Цокотушка витягла нині мене з чоловіком на концерт :girl_claping: не просто концерт, а багато-багато різних вертепів, дитячих і дорослих :girl_in_love: Вражень дістали купу, позитиву багато, особливо від Театру тіней, де Цокотуха з друзями поставили чудову виставу (чи як то правильно сказати..:girl_blush2:) Були і колядки, і сміх, і переживання, а наприкінці нам роздали бенгальські вогники, і цей момент у повній темряві був просто БОМБА!! Дуже дякую, Цокотушко, за гарні враження і приємну несподіванку!!!
     
  7. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    О, та прошу-прошу.
    Це був "Парад Вертепів" організації української молоді "Спадщина".


    Швидше друзі з Цокотухою ;). Ідея належить Мирославі Рожко, а режисура Уляни Мороз.
     
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Ось я щойно віртуально побувала на виставі...

    Вчора мій чоловік їздив в Луцьк знімати виставу. Їхали з ним митці з Галереї мистецтв, їхня дирекція, артисти з Заньковецької, з Оперного... Приїхав додому дуже пізно, вражень було море, і ТАК зумів мене налаштувати, що я після його розповіді сама під враженням ходила.

    А нині загнав відео до компутера, і "запросив" мене до перегляду. Сказати, що я вражена - не сказати нічого. Один лиш той факт, що я плакала, говорить сам за себе. Потім чоловік мені признався, що його пробило на сльози теж

    Розкажу в двох словах, що то було.

    В 30-х роках в Ужгороді жила сім"я Певних, Микола і Ніна. Інтелігентні, освічені, патріотично налаштовані люди. Фактично були одними з засновників українського театру, поряд з Садовським та іншими. Сталося так, що Миколу розстріляли, а Ніну вивезли до Сибіру, в посьолок Перегребне, куди приїхати можна було двічі на рік - взимку, коли річка замерзала, автобусом по річці, і влітку, по воді теж. Ніна Певна, коли їй дали п"ять хвилин на збори, вхопила з собою найдорожче - не теплий одяг на сибірські морози, а альбом з фото і театральні костюми...

    Тяжко їх везли - як худобу, майже не годували, хворих дітей просто викидали з поїзда на сніг. Приїхали... заставили полоти грядки. Так і полола - в сценічній сукні. Камінь возила теж в ній.. Потім заробляла на прожиття, шиючи людям одяг (прихопила з дому ще дівочі викрійки і лекала). Катаракта змусила її перестати шити. Так і доживала вона там свого віку, а в той час всі в Україні думали, що вона пропала десь в Киргизії.

    А одного разу митці з Луцька знайшли ті фото, поїхали туди, в Хабаровську область, говорили з людьми, сканували решту фото... і вирішили в пам"ять про актрису поставити виставу.

    І поставлено на основі тих подій — жінка на сцені згадує про своє життя, про перше Причастя, про те, що зараз на Україні Великдень, згадує чоловіка, який ніби промовляє до неї з-за її спини...

     
  9. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: А я була на виставі :)

    була на цій виставі роки 3 чи може 4 тому...якось відразу після прим"єри здається, то єдина !вистава,котру я недодивилась... пішла (чи то втекла) під час антракту...
    люблю їх "Божевільні від кохання" чудова вистава! от тільки якщо в першому ряді сидіти є великий шанс бути файно обхляпаним водою
     
  10. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    А я сьогодні була на виставі "Два дні і дві ночі" я така зачарована , мене так вразила ця вистава. Дуже динамічна , є трішки моментів кумедних , але загалом це прекрасна історія кохання, на жаль трагічна як і історія кохання Джульєти і Ромео. Дуже гарна музика , гарний спів головних героїв. Одним словом дівчата раджу це сучасна постановка, але така бомбезна , по мені "мурашки лазили" впродовж вистави, вкотре переконуюся, що Заньківчани полонили моє серце і їм все під силу.

    Бачу , що тут немає мого відгуку про виставу на якій я була десь місяць тому , це "Небелиці про Івана" ця вистава теж є однією з найкращих які є споглядала у цьому театрі. Хвостенко виклався на усі 200% , а як вони усі гарненько співали, костюми національні у всіх такі чудові , а ще дівчатонька усі в косах краса неймовірна мммммммм.
     
    Останнє редагування: 11 Лютий 2011
  11. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Була в суботу на прем'єрі вистави "Невольник".Сказати,що вистава сподобалась не те слово.Постановка мене вразила тим,що там була не лише гра акторів на сцені,а ще й був великий екран,на якому показували частинами історію боротьби нашого народу.В кінці вистави я плакала,та й не лише я,інші глядачі теж.На сцені були задіяні здається всі актори театру.
    Єдине моє зауваження до того,що на початку вистави говорив Ф.Стригун,голос вже трішки не той,важко було розібрати,що він говорив,правда далі вже було краще.
     
  12. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Теж була на цій виставі, правда трішки давніше. Цілком згідна з Вашими відгуками.
    І взагалі, мені театр Заньковецької дуже припав до душі, стараюся якомого частіше піти на якусь виставу туди.
    От недавно була на "Боярині". Драма. Дуже-дуже сподобалося.
    Ті що пам'ятаю; "Сто тисяч", "У неділю рано зілля копала", "Сільва".
     
  13. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Я сьогодні знову перебуваю під впливом неймовірних емоцій , була на виставі "Дама з камеліями" , я не знаю як підібрати слова аби виразити свій захват. Це красива історія кохання, весела і сумна водночас, людоньки, а музика , а талант просто бомба. І ще раз Браво Заньківчанам :girl_tender: :girl_tender:
     
  14. Golgy

    Golgy Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    а мені в цій виставі ще дуже сподобались костюми акторів: такі пишні і чаруючі, так зразу і за хотілось, щоб така мода знову повернулась :)
     
  15. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Так, так забула додати, все було на висоті.
    Є такі вистави, які залишили слід у моєму серці, які зачарували, від яких "мурашки ловила", плакала і тішилась на котрі я піду ще і навіть не один раз. І "Дама з камеліями" входить до числа тих вистав на котру я піду ще раз.
     
  16. Venezianka

    Venezianka New Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Я два тижні була під враженнями від цієї вистави. Все чудово: і гра акторів, і музика, і сюжет...
     
  17. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Сьогодні вперше за досить довгий період нарешті вибралася до театру :) У Театрі Юного Глядача на прем’єрі - "Оскар та рожева пані". Що цікаво -приміщення ТЮГу, актори з ТЮГу, а режисер - з Театру ім. Леся Курбаса. Як на мене - співпраця вдалася. Формат вистави -моно на двох чи дуовистава( не знаю як назвати) з чудовим оформленням та вирішенням сценічного простору. Щоправда задум із переходом усіх глядачів під час вистави з партеру на сцену спантеличив спочатку, але такий хід загалом характерний для курбасівців і у цій виставі цілком виправданий. Загалом сподобалося, навіть дуже, але чомусь не "торкнуло" - можливо надто перебірлива чи вже якась черства стала:girl_sad:
     
  18. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Вчора були з чоловіком в Заньковецької на "Невольнику". Яка ж це краса! А як бере за душу. В другій дії я тихенько пускала сльози, просто не можливо було стриматися.
    Після кожного наступного походу туди, вкотре моє бажання ходити ще і ще стає більшим!
     
  19. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Минулого тижня була в театрі "Воскресіння" на виставі "Він, вона, вікно, покійник". Вистава дуже класна - давно я так не сміялась, актори професійні ( так буває рідко, але я повірила в те, що відбувалось на сцені). Заряд позитиву після цієї вистави гарантований!
     
  20. Venezianka

    Venezianka New Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Вчора з подругами ходили на "Кризу". Всю виставу сміялася, а в кінці плакала, бо так правдиво зображене сучасне життя і проблеми в сім"Ї. Гра акторів чудова!