А я була на виставі :)

Тема у розділі 'Мистецтво', створена користувачем Кольорова, 7 Квітень 2010.

  1. grape

    grape New Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Дівчатка, а хтось був у Заньковецької на останній прем"єрі - "Гамлет під гострим соусом"? Які відгуки? Хочу піти, але не знаю чи вартує, а мене від карапузів звільняють рідко, тому хочу попасти точно на гарну виставу..
     
  2. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: А я була на виставі :)

    напишіть Ваші враження якщо підете. Теж до неї придивилась ще давніше, а сьогодні таки взяла квитки, але на 18 число. Мала б бути файна ше й судячи з інтервю з режисером.
     
  3. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Тут чимало було позитивних відгуків про виставу "Він, вона, вікно, покійник" театру "Воскресіння", але, на жаль, не можу поділитись такими ж враженнями. Звісно, я не чекала чогось феєричного - вже із самої назви зрозуміло що це банальна комедія непорозумінь, нічого нового в сюжеті очікувати не слід. Але я вважала що гра акторів компенсує банальність сюжету. Але, на жаль...
    Можливо мені просто не пощастило - можливо сьогодні був не той склад акторів, або то був просто "не їх день", або актори вже морально втомилися від цієї вистави - її певно показують рази 3-4 на тиждень, аншлаги навіть у будні. Але гри акторів як такої я не побачила. Я не вважаю себе великим знавцем, але свого часу мала нагоду побачити чудові вистави, талановиту гру, як професійну, так і аматорську, а тут професійні актори показали себе гірше аматорів. Звичайно під час вистави було чимало смішних моментів, але це переважно були жарти "нижче пояса" - натяки на секс, секс утрьох, секс між чоловіками...
    Костюми акторів - окрема історія! Очевидно що було так задумано, що неможливо визначити коли відбуваються події, таке собі позачасся, але костюми абсолютно не гармоніювали між собою і не відповідали професії та статусу персонажу. Невже для такої хітової вистави не можна було придумати якісь більш реалістичні костюми? Ще одне "фе" до звукового супроводу - колись я кілька разів займалася звуковим оформленням аматорських вистав, досвід манюсінький, але навіть після нього мені дико різали слух звуки цієї вистави - невдало підібрані і занадто гучні звуки ночі, неприродні крики, невдалі звуки для предметів, не дуже вдала музика - в неті стільки баз звуків! Можна вибрати все що душі завгодно! І коштуватиме це аніскілечки! Єдиний нюанс що можливо для професійних театрів заборонено використовувати чужі фонограми, але звуки таки були невдалі.
    Але це все нюанси - звук, костюми, реквізит, зовнішність акторів, банальність сценарію, зайва затягнутість вистави і т.д. - це все могла скомпенсувати гра акторів, але... Я не шкодую що пішла на виставу, трохи посміялася, подивувалася, все ж це непогана альтернатива мильним операм з телевізора, але це не театр, на жаль :sad:
     
  4. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Згідна...
    Вчора були з чоловіком в Курбаса на "Лісовій пісні". Це щось надзвичайне! Постановка розкішна, актори грають так, що ти забуваєш на якому ти світі, настільки щиро. Наревілась і з очищеною душею попала додому.
    На цьому тижні підемо на "Слава Еросу".
     
  5. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Ходила вчора з чоловіком...якщо чесно-то мені не дуже, а чоловікові сподобалося...понапридумують оригінальні назви і тим самим заоохочують людей, хоча вистава, як на мене, себе не оправдовує...по-перше, не сподобалися декорації, 2 дії відбувалися на кухні...сюжет, знову ж таке ІМХО, нудний...
     
  6. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    а можна коротко про сюжет - 2ма реченнями?
     
  7. yusha

    yusha New Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    і мені не дуже . Голодним туди йти протипоказано . "Криза" у мільйон разів краща!!!!! були вчора всією сім'єю. як на мене - трохи навіть вульгарна і постійно пропагують випити міцненьке. Гамлет там взагалі ні до чого. 2,5 години - то аж занадто.
     
  8. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Я також вчора була на цій виставі, щоб сказати,що це супер вистава-не скажу,були і кращі,напр.Останній гречкосій, Неаполь-місто попелюшок і ще багато інших.От цікаво на рахунок вистави "Ромео і Джульєтта в кінці листопада"-це такого ж плану? Хто був?
     
  9. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Читала тіки що вона про чоловіка досить немолодих літ, яких покохав такого ж віку жінку. Але боїться відкритись своїм дорослим дітям про це почуття. Ну і в фіналі таки таємниця стає відкритою.
    Може хтось з очевидців напише враження.

    ---------- Додано в 22:26 ---------- Попередній допис був написаний в 22:24 ----------

    якби мене спитали чи пораджу на неї йти - то таки дійсно були і кращі. Щось не пішло мені. Хоча до того всі відвідини Заньковецької мене спонукали до наступних відвідин. А ця щось якось нейтрально.
     
  10. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Мені також майже всі вистави там подобаються,майже всі бачила.Ще мені не дуже сподобались "Три товариші",нудна і не цікава,хоча по книжці дуже любила читати.А ще не була на "Підступність і кохання",також дівчата писали що дуже нудна.
     
  11. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    ходила в лютому
    таки правда:
    як на мене, історія дуже правдива ("життєва", як люблять казати) - у нас в Галичині таке ж ставлення кругом і навколо, а п"єса чеського автора. от щойно під враженням від теми "Чи є життя з батьками після одруження", то у виставі з точністю до навпаки. Дорослі діти краще знають, що добре для їх батька-вдівця, а молодша сестра, якій не вийшло пошлюбуватися, краще знає, як жити її старшій сестрі з важким досвідом сім.життя
    пів другої дії не могла спинити сліз
    трохи інакше стала дивитися на право моєї мами щось робити-не робити, принаймні на деякий час :)
    крім того, люблю Федорченка - він там безподобний: або то "його" роль, або він її так під себе адаптував
    і ще крім того: по статусу я вже більше до тих головних героїв наближаюся, хоча іншого статусу теж ще не покинула:) тому мені багато що по сенсу було дуже близьким - коли практично доросла дочка з юнацьким максималізмом про щось категорично відгукується, а в тебе до цього "виступу" змішане ставлення (це вже в іншу тему:))...коли дратує повільність мами або її впертість щодо справ, які стосуються її... одним словом, коли хтось близький (або я) "краще знають" - там дуже гарно це показано з точки зору "як не варто робити"...
    одним словом, варто подивитися як старшим, так і молодшим. своєрідне духовне очищення в мене було. показує звичне життя трохи з іншого боку. нагадує, що "любві всє возрасти покорни". ІМХО
     
    Останнє редагування: 20 Березень 2012
  12. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: А я була на виставі :)

    коли прочитала відгуки про "підступність і кохання" квитки в мене вже були.
    я,взагалі-то, терпляча, але вистава така з-а-т-я-н-у-т-а, шо мене там шляки трафляли. і ше дуже не подобається образ Луїзи. якась вона така вся вразлива. чуть шо, то в неї мало не припадок стається (терпіти не можу таких дур:girl_nea: )
    гра акторів була на рівні, та сценарій це шось із чимось.
    дуже сподобалась гра актриси, яка мала роль коханки герцога. суперова цьоця!!

    п.с.. сьогодні йду на гречкосія. всі хвалять. і я так бачу, шо мені більш близькі сучасні постановки на проблеми сьогодення
     
  13. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    в універі вивчали творчість Шіллера (автор "Підступності й кохання"): у ті часи драматургія була підпорядкована дуже строгим правилам, революційним новаторством у цій п'єсі була вже присутність персонажів-недворян і ще щось - уже не пам'ятаю. Також віталося "копання" у підґрунтях вчинків "чому так вчинив". Персонажі мали бути однозначно позитивні або негативні - "злодєй або герой". А надвразливість жінки у ті часи була чеснотою. Може, тому у наш час новацій та відмови від традиційності нам це занудно?
    Як нефахівець у сфері постановок не можу стверджувати, чи можна щось змінити-"покращити" режисеру, "осучаснити" п'єсу. Та сценарій більш ніж 200літній... А може, задум був власне поставити "так , як в оригіналі"...
     
    Останнє редагування: 25 Березень 2012
  14. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: А я була на виставі :)


    а от гречкосій!! всім рекомендую.
    шикарна гра акторів і дуже актуальний сюжет. про справжні і тимчасові цінності, про матеріальне і духовне. про те, що людина хоче мати все, тут і зараз, а що буде завтра, її не хвилює.
    про те, за що боролись наші прадіди, і що зараз стоїть пусткою і так легко продається. про землю і наше відношення до неї.
    одним словом- рекомендую:girl_claping:
     
  15. Maksli

    Maksli Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Підтримую на 100 %, купа вражень після перегляду цієї вистави, а ще "+" актуальна і висвітлює сьогодення!!!
     
  16. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Недавно з "Блакитної троянди". Леся Українка. Драма.
    Ну що сказати, я знову низько кланяюся Заньківчанам. Це просто щось. Треба побачити і почути, словами передати якось нереально. Мені дуже-дуже сподобалося, рекомендую :connie_pull-pigtail!
     
  17. kozhuk

    kozhuk New Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Розкажіть, б.л., щось про спектакль "Державна зрада" у театрі М.Заньковецької (про життя Т.Г. Шевченка). Чомусь не знайшла жодного відгуку. А мене цікавить саме шевченківська тема. У Києві пару років тому дивилися в театрі ім.Франка "Божественну самотність" - за п’єсою Олександра Денисенка "Сердечний рай, або Оксана". Шевченко там показаний людиною, яка мріє бути любимим, мріє про звичайне життя, але його зраджують навіть друзі. І Лукерія Полусмакова, виявляється, теж не просто так в його житті з’явилась... допомогли "добрі люди". Чудова гра акторів і прекрасна сама п’єса. Шкода, показують вкрай рідко, моя подруга-філолог так і не змогла попасти. А "Державна зрада" як вам? Чи це щось дуже політизоване?
     
  18. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    О-о-о! Нарешті я неї попаду в суботу. Вже пів року збираюсь.
    Хто-небудь щось чув за французький цирк у тетрі Заньковецької 19-го квітня? Ніби вже не перший раз приїжджають? з дітьми можна?
     
  19. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Можливо хтось був на виставі "Люкс для іноземців"? Як вона вам?
    Думаю подарувати квиточки чоловікові на річницю знайомства і
    переживаю чи вона того варта.:girl_in_dreams:
     
  20. talja

    talja Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Перечитуючи схвальні відгуки у вівторок відвідала гірку комедію Останній гречкосій, і просто в захопленні!
    Глибоко і змістовно вистава варта уваги, особливо в наш час. :good:
    З нетерпінням чекаю суботи щоб переглянути смішну трагедію Криза, кажуть вона також варта уваги :smile: