А який приз ви би хотіли?

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем Маруся-мама, 17 Січень 2010.

?

Мені бракує

  1. Книжки про здорове харчування

    5 голосів
    5,7%
  2. Хочу бритванку, нє дві. А ще краще чавунну пательню.

    29 голосів
    33,3%
  3. Хочу горня, філіжанку, тарелі, чайнички...

    37 голосів
    42,5%
  4. У мене все є і мені нічого не треба

    16 голосів
    18,4%
  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Он я думаю і голову ламаю який наступний приз міг би бути на кулінарний конкурс. Бо щось з мого попереднього досвіду чи то не так думалось як гадалось чи то людям вже не хочеться нічого. Не знаю.

    Давайте, щоб полегшити життя спонсорам придумаємо чого б нам хотілось отримати за наші старання, але в межах розумного.
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: А який приз вам б хотілось

    Тю...
    Елементарно!
    Банку для цукрової пудри, на якій написано і жирно закреслено: Сіль/Чай/Кава/Олія.
    І в неї вкласти лавровий листочок. [​IMG]

    Тоді жінка легко зможе сказати:
    -чоловіче!!! давно б запам'ятав, що цукор лежить в банці з-під чаю, на якій написано "Сіль"...! :girl_mad:
     
    Останнє редагування: 18 Січень 2010
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: А який приз вам б хотілось

    А доречі в мене тут стоїть нікому не потрібний набір таких он баньочок. Може кому б і знадобився?:girl_cool::girl_cool:
     
  4. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: А який приз ви би хотіли?

    МЕНІІІІІІІІІІІІ:girl_in_love:
    а то тра приймати участь в конкурсі?:girl_in_dreams: бо яко шо - то можете в мужа спитати - я смачно готую:girl_cool:
     
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: А який приз ви би хотіли?

    а я люблю гарні книжки з кулінарними рецептами і всякі кухонні корисні дріб"язки :)
    але ще участі не приймала в жодному кулінарному конкурсі :shy:
     
  6. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Відповідь: А який приз ви би хотіли?

    Мені подобаються любі дрібнички, аби бала пам"ятка.
     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: А який приз ви би хотіли?

    я теж за дрібнички- на згадку. а якщо серйозно - то я люблю рушнички ( але я вже від вас отримала файнющі:girl_in_love:), фартушки, підставочки під гаряче, цукерничку, горнятка.
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: А який приз ви би хотіли?

     
  9. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: А який приз ви би хотіли?

    Так як я вже є володаркою одного призу скажу - всі призи чудові я практично усім користуюся, і це при тому що маю удома дуже подібні речі, але те що воно не куповане а дароване, те що воно їхало з-за океану і те що хтось його вибирав, мені настільки подобається що своїми прибамбасами купленими в магазині я не користуюся. Мені власне подобаються всякі штучки -дрючки для кухні, якісь цікаві формочки, збивалки, ложки на вирізання чогось, якась книжечка цікава, рушничок, прихватка, серветка гарненька. Щось дрібне і те чим кожен день користуєшся.:girl_spruce_up:
     
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: А який приз ви би хотіли?

     
  11. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: А який приз ви би хотіли?

    А я проголосувала за другий варіант. Бо саме формочок для випікання мені бракує, маю тільки одну:girl_in_dreams:
     
  12. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: А який приз ви би хотіли?

    Я дуже задоволена призами Марусі-мами!:girl_in_love: Кожен день я записую кулінарні плани в записничок :girl_smile: Завдяки призам святкування цього Нового року було в нас особливим. Я витягнула ці 2 чудові тарілочки для солодкого, накрила стіл бордовим рушничком, докупила ще подібні салфетки, так було урочисто :girl_in_love:
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: А який приз ви би хотіли?

    Ну є у мене така вада в характері, що наївна. Але всеодно дуже дякую всім за дописи бо вони мені дали дуже гарні ідеї а то я вже загубилась куди іти в якому напрямку.