А навчіть мене... або таємниці файної господині (3)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями.

    Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій та другій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут.

    Навчіть мене Дубль три! :girl_wink:
     
    Останнє редагування модератором: 20 Вересень 2013
  2. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Може хтось має рецепт печива для найменших. Треба якусь заміну магазинним бубликам. Щоб було нежирне, сухе і довго зберігалося. Ну і без хімії всякої.
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Вам треба тоді булочки-бріош. Це саме те. Я також їх любила. Такі, як в радянській школі. В високу бритванку кладеться кульками тісто, воно піноситься так високо, а потім їх по одному відривають і виходить така супер булочка.

    ---------- Додано в 15:53 ---------- Попередній допис був написаний в 15:51 ----------

    То не булочка, а як казав мій шев - бублик на другий день. )))) Це скони, а скони то не булочка.

    Булочка на дріжджах. Висока і пухкенька.
     
  4. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    назвала так, як пише в джерелі рецепту
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    тільки тому, що вони не мають іншого перекладу, суть справи не міняється... :girl_wink:

    Для мене булочка тільки дріжджова, може бути пісна може бути солодка. Скони - це трикутнички, як нам в школі давали. Їх ми просто називали трикутниками. Бискетс, то також ніби булочки, але воно зовсім не дріжджове тісто а чудове тісто на соді і кефірі. Також дуже смачні.
     
  6. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Я печу вівсяне і даю малому. Чи довго зберігається не знаю, мої змітають за кілька хвилин.
     
  7. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    таке має підійти http://chadeyka.livejournal.com/114083.html
    воно тверде, не кришиться,як раз для діток, що люблять довго смоктати-гризти.
     
  8. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    булок багато, я складаю в таку білу мидницю поливану:connie_pull-pigtail
    можна на пів порції робити, кому забагато. Я просто не люблю пів дня щось готувати і за одним махом мої хлопці то змітають:)
     
  9. Зорянка

    Зорянка Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Марусю а може Ви маєте рецепт тих булочок і навчите нас такі робити?
     
  10. Imbyr

    Imbyr New Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    хочу зробити рататуй по рецепту з мультика))

    хтось підкаже де придбати тим"ян чи чим замінити?
     
  11. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    сухий є в будь-якому супермаркеті, в мене від тм еко. і я б не стала заміняти іншими травами, так тім'ян пасує до овочів, що я тепер завжди його додаю.
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Маю, тіко вони дуже кропіткі в приготуванні. Бо в результаті мають бути повітряні. Тісто замішується в два заходи. Спочатку пісне дріжджове, і охолоджується ніч в холодильнику. На наступний день до нього вмішується масло кімнатної температури.

    Нагнали мені апетиту. Треба буде своїм зробити, щоб тішились. )))

    ---------- Додано в 21:10 ---------- Попередній допис був написаний в 21:09 ----------

    До м’яса він також суперовий. Я люблю, але мої домашні не дуже. Тим’ян дуже поширена приправа в Кубинській кухні.
     
  13. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    во-во, саме такі в мене виходять по тому рецепту. Ще в бляшці (високій) даю їм трошки підрости і тоді пхаю в духовку. І потім по одній відриваю. Виходять високі, мякенькі. Одного разу пекла в плиткій деко, то були не добрі, не виросли так як треба, краї підсушилися і був ні булка, ні сухарик.
     
  14. Antivirus

    Antivirus Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Взагалі морожені мідії продають вже вареними. Бо інакше їх не вилучити з ракушок. Тому вони не потребують довгого процесу варіння.
    Я спочатку на вершковому маслі тушкую овочі (моркву, помідори, цибульку, деколи і часничок) протягом 4-5 хв. Потім додаю біле вино, мідії, і, закривши кришкою, протушую все близько 7 хв. Сіль та перець до смаку. Можна і сиру потерти.
     
  15. Bublyk

    Bublyk Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    тим"ян - це чебрець по-нашому. можете навіть його нарвати, як маєте де ))), в моєї бабці в селі точно росте). ось він який
    [​IMG]
    а взагалі, подивіться по супермаркетах де трави-салати продають. часом буває, але там він без квіточок, тільки стебла з дрібненькими листочками.
    якщо не принципово, щоб був свіжий, то у відділі приправ його точно можна знайти в пачечках засушений.
     
  16. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    купила я сир фермерський - гарний, біленький, смачний, а внизу, де не видно було, додали сиру рожевуватого відтінку, вже вдома помітила. На смак він не відрізняється від білого, але їсти його не хочу. Хто знає від чого може бути такий відтінок в сиру? І чи можна такий сир їсти?
     
  17. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    може набрати відтінку, якщо стояв на чомусь кольоровому) наприклад, на буряку чи моркві. або якщо кульок протікав і сироватка розмочила якусь етикетку
     
  18. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Мені подібний сир приносили, сир був сметанковий, дуже жирний,і сметану яка підійшла не збирали а відігрівали сир разом з сметаною, сир мав такій рожево-жовтій пласти. Може і у вас так?
     
  19. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    дівчата, порадьте мені закуски в стилі "аля-італі":)
    на столі все таке італійсько-зелене, але ще щось бракує легкого, смачного і гарного:)
    хто останні часом що ексклюзивне робив?
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    мої улюблені італійські страви:
    салат капрезе-моцарела, помідори чері, базилік свіжий і оливкова олія і ще диня з прошутто, ммм така смакота-просто нарізається диня звично і прошутто, а вже в тарілці різати маленькими кусочками диню і на то прошутто і так разом їсти.
     
Статус теми:
Закрита.