А навчіть мене... або таємниці файної господині (3)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями.

    Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій та другій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут.

    Навчіть мене Дубль три! :girl_wink:
     
    Останнє редагування модератором: 20 Вересень 2013
  2. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Киньте рецептик.
     
  3. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Білковий бісквіт Їжа ангелів
    5 білків
    60гр цукр пудри
    40 гр дрібного цукру
    ванільний цукор
    60 гр муки
    дрібка солі
    лимонна кислота

    білки збити, додати чуть лимонної кислоти, сіль, цукор, ще збити пару хвилин.Додати муку змішану з цукровою пудрою і акуратно перемішати лопаткою. Пекти 20-30 хв при темп. 180. Бляшку нічим змащувати не треба, коли готовий не витягати з форми, поставити вистигати верх дном. Коли зовсім вистигне вдарити об стіл і він випаде сам. Так по рецепту, але я застеляла пергамент і зразу витягала, бо треба було пекти наступний корж. Замість дрібного цукру давала приблизно таку ж кількість пудри
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    А ще так мені захотілось млинчиків з Нутеллою, що я ними марю. Але ту магазинську Нутеллу зі всякими добавками не хочу. Може хто робив Нутеллу чи якусь схожу шоколадну намазку вдома? Діліться.
     
  5. zolotusyk

    zolotusyk New Member

    Дівчатка, підкажіть будь ласка перевірений рецепт кексу з йогурту
     
  6. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 5
  7. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Дівчата поділіться рецептом розсольника але з перловкою-цікавить власне як її варити замочувати щоб була м‘яка. І може хтось робить налисники на кефірі буду вдячна за рецепт бо кефір є а по молоко не хочу йти- саме налисники а не оладки
     
  8. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Шукаю, шукаю, не можу знайти. Навчіть робити тісто на тоненькі млинці!
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Рецепт із посиденьок, якщо не помиляюся, рецепт давала форумлянка в темі "З особистих переписів", мною перевірений, кекс повітряний і дуже смачний.

     
  10. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    хтось готує тушковану капусту(не квашену) з пшоном? поділіться рецептом, будь ласка
     
  11. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Заливаєте перловку водою і ставите на ніч, щоб добре замочилась. Потім варите, не довго, до години часу. Картоплю, моркву та інші приправи кидаєте вже тоді, як перлова крупа майже зварилась. Якщо варите на м"ясі, то можна окремо зварити бульйон з овочами і потім змішати. Засмажую цибульку на олії, даю туди тертого квашеного огірка і домашньої сметани. Закипіло, виливаю в розсольник. Даю багато зелені. Насправді, все стандартно, перловка проста до приготування.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 3
  12. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Дівчата, а чи знає хтось як приготувати добрі безе?, та й взагалі, що таке добреньке можна приготувати з 5ти білків?, бо маю залишок після крему-брюле, дуже хочу одразу десь прилаштувати
     
  13. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Заварные блинчики на кефире
    (опробувано багато раз)
    Ингредиенты:

    2 ст. кефира (лучше брать не жирный)
    2 ст. муки
    2 яйца
    1/2 ч. л. соды
    2-3 ст. л. растительного масла
    соль, сахар по вкусу

    Приготовление:

    Кефир, яйца, муку, соль, сахар перемешать, слегка взбить венчиком.
    В стакан крутого кипятка бросить 1/2 ч. л. соды, быстро размешать и вылить в тесто, перемешать,
    дать постоять 5 мин.
    Добавить 2-3 ст. л. масла растительного, перемешать
    и жарить блины))
    Тоже тонкие и очень дырчатые блинчики выходят)
    Обязательно печь на очень раскаленной сковороде и тогда дырочек будет значительно больше)

    яйца куриные - 5 шт.
    молоко - 1 л.
    мука - 300 гр (2 мерных стакана)
    сахар - 4 ст.л.
    ванильный сахар - пол-пакетика (5 гр)
    соль - 1/2 ч.л.
    растительное масло - 2 ст.л.
    сливочное масло - 50 гр.

    Приготовление:

    1. Я готовлю тесто для блинчиков в комбайне, тогда оно быстро получается однородным, без комков. Яйца взбить с сахаром.

    2. Добавить соль, ванильный сахар, молоко и перемешать.

    3. Добавить муку. Перемешать.

    4. Вылить в миску и добавить растительное масло.

    5. Сковородку нагреть и налить немного растительного масла. У меня сковорода Делимано - с керамическим покрытием, поэтому, что такое блин комом я уже не знаю))) Когда масло нагреется вылить мерным ковшиком тесто и быстро распределить его по сковородке (наклоняя сковородку в руке в разные стороны). Обжарить с двух сторон на среднем огне.

    6. Выложить готовый блин на тарелку и смазать сливочным маслом. Так испечь все блинчики. Кушать со сметаной, сгущенкой и т.д. и т.п.

    щойно зробила такі - додала 1 ст л крохмалю та 2 ст л кип"ятку в кінці. Робила з м"ясом, тому зменшувала кількість цукру. Подобаються тим, що не діряві, добре тримають начинку.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Linna

    Linna Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть, будь ласка, рецепт тіста для бельгійських вафель. Сьогодні спробувала зробити за рецептом з інтернету, то вийшли, як резина.
     
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Вище давала рецепт білкового бісквіта
     
  16. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Дякую!, насправді не дуже маю чим перекласти, а сам ми точно не зімо, але при нагоді обов'язково спробую
     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Його можна пекти і в формі кекса
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    а далі все зовсім інакше:girl_smile: Перловку теж замочую з вечора, але варю потім окремо. Та липка, киселеподібна юшка - то нєєє. Коли перловка готова - добре її промиваю і додаю до розсольника тоді, коли і огірки. Тобто - має "булькнути" до 10 хв. В мене основна "фішка" - шашлик. Завжди собі залишаю кілька кусочків на розсольник. Тоді він має такий особливий смак і запах.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    За шашлик- дякую, теж спробую. Але на рахунок киселеподібної юшки, то я її дуже люблю, разом з огірочком і сметанкою. Таке, як би сказати, і перше, і друге. Люблю, коли розсольник такий густий, мммм)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Ari

    Ari Well-Known Member

    роблю такі http://www.povarenok.ru/recipes/show/33905/
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  21. flame

    flame невгамовний експериментатор

    густий, прозорий і пахне димком і м"яском. Як конче хочу і не маю шашлика, то беру базарну шинку. Не таке, але подібне:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
Статус теми:
Закрита.