А навчіть мене... або таємниці файної господині (4)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 28 Лютий 2015.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями.:girl_in_love:

    Тема не флудильня :girl_crazy:, тому якщо
    В цій теми будемо обговорювати те чого хочемо навчитись. Переписи прошу писати у відповідну тему. Це краще для нас всіх. :girl_dance: Потім не зможемо звести кінці з кінцями і будемо писати, знаю, що є перепис Касі а знайти не можу. :girl_blush2:

    Дуже дякую за розуміння. Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій, другій та третій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут.

    Навчіть мене Дубль чотири! :girl_curtsey:
     
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Корисно x 2
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Співчуваю x 1
    • Баян x 1
  2. Зорянка

    Зорянка Well-Known Member

    То потрібно робити перед тим як перемащувати кремом коржі, чи для зберігання?
     
  3. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Перед тим як перемащувати кремом (покропили тим сиропом, помастили, воно впиталось і зверху крем ..., а тоді ще день (через ніч переважно), щоб постояло ото все. Коржі за час відходять. Ну, а потім їсти.... Так з пам"яті, то бувало, що й ті пляцки і більше дня стояли.
     
  4. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    підкажіть як смачно приготувати гуску (маю порізану кусками).
     
  5. Nadiya

    Nadiya Well-Known Member

    Підкажіть якийсь смачненький салатик з сердечок курячих чи шлуночнів.
     
  6. Lonely

    Lonely Мрії збуваються ;)

    • Подобається Подобається x 1
  7. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Хочу запекти м'ясо в духовці. Завжди натирала травами+часник+перець, загортала в харчову плівку, і в холодильник на ніч. Потім пекла в рукаві для запікання. Але от получається сухе. А як зробити щоб було м'яким і не висихало?
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Це дуже залежить від типу м"яска, температури і часу запікання. Зовсім проста порада - поробити надрізи і напхати масла.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Креативно Креативно x 1
  9. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    нагадайте, яке співвідношення солі\води для маринаду (м"ясо)
     
  10. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Що то треба зробити паштету щоб він не розкришувався після випікання? Чимось загустити? Чим? Манкою?
    Я роблю дуже простий паштет, обсмажую печінку з великою кількістю цибулі, перебиваю в комбайні на мус, додаю масло, сіль-перець. Мазати, їсти просто ложкою - супер, спробувала запекти - розпадається.((
     
  11. Дана

    Дана Well-Known Member

    а ви м'ясо замаринуйте на ніч, маринад на літр води 3 ст.л солі 1,5 ст.ложки цукру, пару горошин перцю, лавровий листок(можна дати столову ложку гірчиці готової, трав улюблених, можна цукру не давати) то все закип'ятити, дати повністю вистигнути, і в холодний маринад покласти м'ясо щоб повністю було покрите маринадом, перед запіканням вийняти з маринаду, обсушити паперовими рушниками, натерти травами і в рука запікатися, за 10хв до завершення запікання розрізати рукав і дати м'ясу підрумянитися, можна полити його соком що виділився(дуже добре буде)
    --- дописи об"єднано, 9 Квітень 2015 ---
    Яєць, крохмалю, манки. У мене паштет є то даю 60% печінки, 25% жирного підгорля, і 5% овочів, плюс яйця, і крохмаль, добре печеться і потім ріжеться.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    я теж такий роблю. Тільки печінку відварюю, а не смажу. Перебиваю в комбайні, викладаю на фольгу або рукав, роблю з нього ковбаску, в холодильник і потім нарізаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  13. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    відварюєте і потім вже не запікаєте?
    дайте, будь ласка, рецепт чого/скільки даєте, в мене якраз печінка розморожується
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    так, вже не запікаю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Megan

    Megan Well-Known Member

    Хтось має перевірений рецепт м'яса з грибами? Так, щоб і до картоплі було і як самостійна страва...
     
  16. vitek

    vitek Member

    Я ще в рукав доливаю стакан води.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Читала ваш рецепт, дякі, але мені надто заморочливо як для паштету.:girl_blush2:

    О, а то варіант, паштет взагалі дієтичний буде. А цибулю таки смажиш чи як?
    Я то все(печінку і цибулю) типу смажу, хоча воно більше тушковане, роблю так, щоб печінка не була суха дуже. Перебитий мус досить рідкий, я його в ковбаску не сформую. А от з вареної печінки, по ідеї, мав би бути густіший.
    Я б його просто ложкою і їла б чи мазала, мене влаштовує, але плюсодин хоче різати і на хліб класти. :girl_smile:
     
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Хочу додати до паски лимонну цедру. Але так як ті лимони оприскані всякою хімкою, то вагаюсь, як то зробити: вимочити лимон у воді з оцетом? Чи це вплине на смак цедри? Запарити кип'ятком?
     
  19. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Лимони як і всі заморські фрукти можуть бути восковані, швидше так воно і є.
    Я їх просто зливаю кип"ятком в пару разів.
    А взагалі от знайшла цікаву інфо з ілюстраціями - як очистити лимони від воску і відповідно, від бруду....
    http://help-me.pp.ua/945-yak-limoni-ochistiti-vd-vosku.html
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    виходить, як пластилін по консистенції.
    на маслі підсмажую до золотистого цибульку, тоді додаю моркву і тушкую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    А в чай як лимон даєте, теж якось спеціально очищаєте?. Я над таким щось навіть не заморочуюся:girl_wink:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1