А навчіть мене... або таємниці файної господині (4)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 28 Лютий 2015.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями.:girl_in_love:

    Тема не флудильня :girl_crazy:, тому якщо
    В цій теми будемо обговорювати те чого хочемо навчитись. Переписи прошу писати у відповідну тему. Це краще для нас всіх. :girl_dance: Потім не зможемо звести кінці з кінцями і будемо писати, знаю, що є перепис Касі а знайти не можу. :girl_blush2:

    Дуже дякую за розуміння. Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій, другій та третій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут.

    Навчіть мене Дубль чотири! :girl_curtsey:
     
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Корисно x 2
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Співчуваю x 1
    • Баян x 1
  2. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Я так роблю з лимонами кожен раз, просто звичайний окріп без нічого.:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

     
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Господиньки, порадьте.
    Вмрішила я зекономити на вершках і взяла не 30%, а 21% "селянські" ті, що коробочка в клітку. Планую крем такий, щоб вершки закип"ятити, розтопити в них 200 гр шоколаду, остудити, збити.
    Оті шо 30 % збивались з шоколадом супер, а от ті шо менш жирні боюсь потечуть, чи нє? Може хто робить такий крем, підкажіть. Чи може чого ше бахнути до тих вершків шоб загустіло?
     
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я в тому не спец і з вершками не дружу, не могла перший раз збити 30%, а про менш жирні я щось не знаю, чомусь завжди в десерти пишуть саме, що жирні треба
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Popi

    Popi Well-Known Member

    Мені як коли,то гусне то ні. Можна дрібку желатину,можна згущувач до сметани.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    я робила крем до Балі-бею і з вершками 21% жирності. Потім я не збиваю той крем, загустіє і перемащую.
    Ще залежить від марки шоколаду і від вершків. Світоч ніби не дуже хоче загустіти, Корона ліпша.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    Лимонний сік любі вершки згущає, перевірено. Додаю в стадії збивання. Добре зберігається, не тече і файно форму тримає
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Корисно Корисно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  9. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    хоч не мене просили, але відповім.
    сьогодні робила по рецепту Алли Ковальчук.
    дуже сподобався.
    правда він теж не печений, але швидко робиться.
    я зробила у вигляді ковбаски, то нормально ріжеться.
    http://www.smachno.ua/starrecipe/16167.html
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    дякую, я сьогодні робила за схожим рецептом від flame, дуже сподобався (від себе додала коньяк, бачу у вашому переписі він теж є. Таки печінка любить тандем з коньяком:good:)
    мої зняли пробу, казали печеного паштету більше не робити, тільки такий:nyam2:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    і я теж подумала, що наступного разу спробую такий варіант.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Єс, крем збився так, що за пару хв можна було миску перевертати як хотіти, навіть нічо і нізвідки не текло.:)
    Вершки "селянські" 21% жирності, плюс шоколадки такі маленькі від АВК.
    Так шо тепер буду знати, нема чого на ті тридцятивідсоткові лишнє тратитись, якщо крем і так збився просто чудово.
    Желатину правда для підстрахровки собі намочила, але не користувалась, не було потреби, влила в смородину у власному соці, розбавила водою, буде ше мисочка галяретки.:)
     
    Останнє редагування: 11 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Розкажіть детально як ви збивали, є якісь секрети? Я знаю тільки, що посудина і вершки мають бути охолоджені
     
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Закип"ятила вершки, туди вкинула шоколад, помішувала, щоб розтопився, булькнуло, зняла, остудила, навіть не до зимного, а до кімнатної температури і все. Збила міксером в тій самій посудині.
     
    Останнє редагування: 11 Квітень 2015
    • Корисно Корисно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а в мене біде. купила сметану. ніби бьула, ок, така сепараторна. сьогодні пробую - а вона кисленька. і як то тепер крем з неї робити? і купляти не маю часу((
     
  16. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Дівчата, а ви робите такий салатик, що до домашнього сиру додати заправку з сметани, солі і тертого хрону, плюс зелена цибулька і редиска.
    Я таке вичитала і думаю, яке то воно буде на смак з тим хроном, як думаєте?
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    Смакоота, але я фанат хрону. Салат з картоплею, цибулькою, ковбаскою і хроном - моє фсьо.
     
  18. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Я теж фанат хрону на Великдень.
    Не можу дочекатись завтрашнього ранку, щоб зробити таку теплу мішанину з ковбаски, шинки і яєць шматочками, підсмажених на сковорідці і потім посипаних хроном тертим. Це я тут вичитала якогось року на посиденьках, бо в нас вдома такого ніколи не робили. Смакота!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    О, то я колись про таку мішанину писала. Моя родина з Зборівщини. Там традиційно так робили. То така мнямочка, особливо коли все домашнє
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    О, точно, знайшла ваш допис і вичитала важливий нюанс, про який вже забула, - підсмажувати треба саме на маслі!
    А то я зробила би на олії, точно не так було б смачно.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  21. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    В мене бабця з Теребовлі, Тернопільської області, то там теж ковбасу, шинку, шпондер, яйця нарізають, і затирають (так ніби настругати) хроном, але не підсмажують. Оце вперше почула таке, треба буде попробувати.