А навчіть мене... або таємниці файної господині

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. marry carrie

    marry carrie Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Поділіться, будь-ласочка, рецептиком копченої ковбаски, може бути і печена, тобто мене цікавить, як її роблять. Дякую.
     
  2. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    я це називаю кляр
     
  3. marycherry

    marycherry Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Вони всередині завжди вологуваті - можна сказати, що і на сире тісто подібні (бо якось після ремонтів не могла найти шприц і прийшлось їх розрізати і так намащувати, бо еклери просто обожнюю). При цьому печуться годину
     
  4. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Дівчата підкиньте будь-ласка їдею що можна приготувати з препелиними яйцями ? Можливо якийсь салат, чи ще щось...
     
  5. marycherry

    marycherry Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Якраз на ці вихідні готувала такий салат: відваренний язик, піджарені шампіньйони, варені яйця звичайні порізані, заправлений майонезом. А відвареними перепелиними яйцями (порізаними половинками) прикрашала зверху, бо якщо давати до салату, то випадають жовтки
     
  6. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Трошки не так
    ЛЬЕЗОН - це або саме яйце добре збите, або яйце+ вода, яйце + вершки/молоко. Використовують для зв'язки продукту з паніровкою, наприклад перед жаркою відбивних по-віденськи мясо обмакують в збите яйце(читай льезон) і в сухарі. Також льезоном змащують випічку для гарного блиску.
    А кляр, то яйце+мука+ решта за вашим бажанням.
     
  7. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Вибачте, що так довго: руки ніяк не дійдуть.
    Ось тут виклала круасани
     
  8. Kryhla

    Kryhla Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Бачила сьогодні на базарі такі маленькі тости розміром десь 4*4 см 60 шт в пачці, здається пише на них "Раno". Думаю, з них будуть гарні канапе до святкового столу - хочеться чогось нового. А от що на них зверху покласти? Може хтось таке робив?
     
  9. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Я такі частенько купую. Смакота! Можна, наприклад,сиркову масу на них помастити, чи рибну або м"ясний соус.
     
  10. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    О! Я сьогодні з ними салат їла, пальчики оближеш: по краях тарілки 4 тостики, вцентрі жарений бекон, салат зелений, перепелині яйця, пармезан і трішки майонезу :)
    Дівчата! Маю питання, в приготуванні тірамісу, можна обійти пункт з сирими яйцями?
     
  11. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Я витягую з духовки тоді, коли вони ззовні стають світло коричневого кольору, тоді вони гарно пропечені в середині. Коли пекла перший раз, то зробила все як було вказано в рецепті( дух-220, 30-35хв), то вони були в середині сирі. Тепер часто їх печу, бо дуже люблю, а готовність визначаю не по часу випікання, а по зовнішньому вигляду, кольору скоринки.
     
  12. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Я даю густу домашню сметану замість яєць, але треба її небагато давати, щоб сметана не перебила смак маскарпоне
     
  13. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Я додавала домашню сметану в пропорціях 1:1 - маскарпоне:сметана. Робила перший раз, вийшло дуже смачне, сметани чути не було.
     
  14. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Я такі люблю,варіанти подачі
    1. домашній сир+ сметана+кріп свіжий+сіль і перець, змішати на гладку гарну масу (я в блендері збиваю), на тост трошки сиркової намазки і тоненько нарізаний слабосолений лосось.(гарно виглядає якщо намазку видавлювати через фігурну насадку)
    2. сметана + магазинний білий хрін, на тост сметану з хроном, і зверху відварена телятина(буженина).можна пів помідорчика чері,чи зеленинку.
    3. Курячий паштет+ маринований грибочок або помідорчик чері,або корнішон.
    4. домашній сир + майонез+сіль і червоний гострий перець!!!, все гарно змішати, викладати на тостик гіркою зверху маслинка.
    насправді варіантів є купа, я написала тільки декілька, пробуйте. ;-)
     
  15. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    А не салатик можна запропонувати?
    Взяти великі печерички, почистити, вирвати ніжку, в кожну шапочку вбити перепелине яйце, посолити, поперчити і запекти в духовці. Якщо залишаться ще печерички, то ті вирвані ніжки посікти, підсмажити з цибулею, перемішати з тертим твердим сиром і начинити решту шапочок і запекти в духовці.
     
  16. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    десь прочитала в меню "броколі запечена під сиром" - здалось мені дуже смачним.
    Маю сир, маю броколі (то така маленька капуста, так?) - купувала в Метро чи Ашані заморожену.
    А як її готувати? перед тим, як ставити в духовку треба відварити? скільки часу?
     
  17. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    мені здається що ви маєте на увазі брюсельську капусту. Бо броколі то схоже на цвітну, але зелена, а брюсельська - то ніби головки капусти але маленькі...
    Якщо щось не так зрозуміла - сорі :)
     
  18. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Точно-точно!Правду пишете! Брюсельська - то цвітна капуста зеленого кольору!:girl_yes:
     
  19. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    то броколі. Брюсельська то кругла маленька :)
     
  20. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    цікава ідея- ніколи не пробувала! завжди додаю яйця до маскарпоне, мене ще завжди дивує як з такого дивного поєднання виходить щось таке смачне!
     
Статус теми:
Закрита.