А навчіть мене... або таємниці файної господині

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Цвітна капуста, це каляфьор. І якраз на нього подібна броколі.
    А брюселька то їхня ДАЛЕКА родичка, і аж ніяк не цвітна капуста. Це міні версія звичайної білої капустини.

    [​IMG]

    і цвітна капуста

    [​IMG]
     
  2. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Тьфу, сама вже заплуталась-записалась. Отак як ви написали в першому дописі так і правильно! :girl_yes2:
    Брюсельська:
    [​IMG]
    Броколі:
    [​IMG]

    ---------- Додано в 18:52 ---------- Попередній допис був написаний в 18:46 ----------

    Враховуючи наше капустяне розбіратєльство мусите тепер щось точно з того, що маєте приготувати :girl_haha::girl_haha::girl_haha:
     
  3. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Дівчата, печу з дріжджового тіста вже мільон років - завжди ідеальні пиріжки, хліб, пироги. А сьогодні поставила пиріжки в духовку, а декілька тріснули. Хто знає, в чому може бути причина? Щось я підрозстроїлась...
     
  4. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    дівчата, дякую за ідентифікацію продукту :girl_curtsey: :)
    в мене, виявляється, брюсельська, ось така. [​IMG]
    хочу її пекти від твердим сиром - добре перчену, підсолену.
    Свекруха сказала трошки відварити, щоб не гірчила і можна пекти.
    Відзвітуюсь. постараюсь фотозвітом! :)
     
  5. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Маю кілька питань щодо приготування кроля - чи обовязково його вимочувати в оцті? і як краще його готувати - розрізати на шматки чи вирізати мякоть? Планую стушити його в сметані з чорносливом, якщо маєте якісь перевірені рецепти - буду вдячна :)
     
  6. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    я її люблю в супчику ціленькою-няма, а ще з підсмаженою цибулькою до якої варену брюссельку+сметанка, щоб покипіло і теж добре смакує
     
  7. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Поділіться, будь ласка, рецептом приготування шоколаду на торт (щоб добре застиг):)))
     
  8. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Якщо кролик молодий, або самка то вимочувати не треба, якщо не впевнені - краще замочити.
    Поріжте на порційні куски, обмакніть в муку, струсіть її, і обжарте на олії на сильному вогні, далі поскладайте в сотейник, залийте сметаною і тушкуйте, практично до готовності, чорнослив дайте за 10 хв до кінця готовки, тоді ж і сіль перець.
     
  9. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    частенько готую кролика, завжди виходить супер смачний. перший раз чую що його треба вомочувати. я його кусочками обсмажую додаю багато моркви, цибулі, сметани і тушу до готовності ( довго, бо люблю щоб м"яско розліталося)
     
  10. talja

    talja Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Заглянула в темку і попала в 100!
    Маю броколі свіжу, хочеться щось смачненьке і корисне приготувати, порадьте щось, із перевіреного, що ви готуєте, бо фантазії нуль!
     
  11. Kordanna

    Kordanna New Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Кролика ніколи не вимочую, а одразу вижарюю на сухій пательні, потім цибулька, морквочка і багацько сметани-смакота!!!
     
  12. kyharochka

    kyharochka Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Робила за вашим переписом(дуже дякую), тільки додавала ще моркву терту. Така ням-нямка вийшла, що пальчики всі облизували. Я кролика їла перший раз-дуже смачно.
     
  13. Amrita

    Amrita Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Я з броколі готую запіканку, дуже просто і , як на мене, смачно:
    - спершу відварюю порізані на невеличкі суцвіття броколі у підсоленій воді до готовності (10-15 хв.)
    - далі складаю їх щільно у ємність для запікання, змащену маслом,
    - збиваю виделкою яйця (3-4 шт.), додаю 2-3 ст. л. сметани, сіль, приправи за смаком, можна 1-2 зубця часнику подрібненого і всім цим заливаю броколі у ємності,
    - зверху тру твердий сир,
    - запікати можна у духовці, або мікрохвильовці, поки яєчна суміщ не затвердне (десь 20-30 хв.)
    Смачного ! :)
     
Статус теми:
Закрита.