А що для вас "мистецтво"?

Тема у розділі 'Мистецтво', створена користувачем DSolomia, 3 Липень 2016.

  1. DSolomia

    DSolomia New Member

    Чомусь багато моїх знайомих говорять,що для них поезія, музика, театр, кіно - це таки мистецтво, творіння, шедевр...А я професійно займаюсь хореографією, яку багато хто не вважає мистецтвом, кажуть: "А що, хіба важко цілий день "ногами дригати"???":girl_sad:
    Цікава ваша думка щодо цього.Можливо краще мені не реагувати на такі речі? Чи може таки ви також так вважаєте, і розповісте мені щось нове?:girl_flirt:
    Бо щоб створити танець,виставу,етюд,комбінацію потрібно прикласти неабияких зусиль в поєднанні з фантазією і мисленням,як на мене...:girl_smile:
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ну дригати ногами теж можна по-різному. І раз буде мистецтво, а раз дригання.

    Я десять років танцювала, і жодного разу ніхто не казав, що ногами легко дригати.
    нє, ну якщо вам хочеться...


    п.с. за іронією долі в підфорумі Мистецтво нема теми про танці. Всі танці в спорті. *Задумалась*
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Як це хореографія не мистецтво? Балет - це теж "дригання ногами", якщо вже так подумати. І суть зовсім не в тому, важко це чи ні. Чомусь, коли читала тему, згадала про ось це відео.

    Якщо що, то комедія та стенд-ап - це теж мистецтво. Я гуглила))
     
  4. DSolomia

    DSolomia New Member

    )))Дякую вам за відповіді))Справді дуже цікаво)
     
  5. NadiaKozakLL

    NadiaKozakLL New Member

    мистецтво це таке різностороння річ воно є буквально всюди, танці малювання, ремесло, театр, вишивка і навіть математика це також мистецтво! я вишиваю і дуже часто оформлюю свої вишиванки в рами іі якщо на рахунок танців нема сумнівів що це мистецтво, то в оформленні здавалося хіба складно підібрати раму, але НІ! це цілий проце. Навіть в салоні багетному...я з продавцями отримую творий досвід коли вибираю рамку))):girl_haha: