А що в спальні?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Natalya, 15 Лютий 2009.

  1. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

     
  2. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    спальня у нас сіро-біла,то коричневий колір точно не піде.найшли до кольору таку саму дошку,в дитячу темнішу бо корок коричневий, а зал бежевий то підлога теж темно-коричнева не підійде. передивлялась в неті багато видів підлог то часто зустрічала різні підлоги(кольори) в кімнатах.
     
  3. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    У нас теж у пальні дошка світла, а у вітальні темна. Не рябить, бо між ними є двері і по стилю підходить саме так.
    Саме до спальні брали на Південному.
     
  4. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Придивились паркетну дошку чеську Магнум,хтось брав,чув щось? думаємо між Сінтеросом і нею доранку
     
  5. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Хочу поділитись з вами - знайшла гарненький магазинчик з широким вибором паркетної дошки, ціни нормальні, зараз багато знижок. Магазин http://www.komi.com.ua/index.php?id=6&page=kontakty#lviv:girl_smile:
     
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Їх зараз "на вкус і цвєт".
    Дівчата, хто має наматрасник, користується, порадьте плз, чи варто витрачатись на дорогий водонепроникний-дихаючий, чи всеж взяти звичайний і не паритись? Цінові категорії ну дуже вже колиаються: від 200 до 1500 грн...Роман спить з нами і зараз якраз період відучування від памперсів під час спання...

    ---------- Додано в 17:17 ---------- Попередній допис був написаний в 17:15 ----------

    опанькі...
    А я тільки на то і розраховувала...Думала всі прінадлєжності постільні тримати в тій ніші тому вирішили замовити ліжко саме з такою системою...А от про те що підняти 190 на 180 я не зможу я й не подумала...
     
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    ми користуємось- не за 1500, а десь по 400 грн .Брала разом з матрацами венетівськими...Можливо треба було брати дороржчий, бо наш промакає.



    ну незнаю..наше ліжко піднімається однією рукою, дуже легко. В мене також там всі спальні причандали.
     
  8. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: А що в спальні?

    В нас таке лiжко, мiсця дуже багато для речей та й з вiдкриванням нема проблеми, там така ручка е металева. Хоч матрас i великий, але механiзм справно працюе, не важко:girl_dance:
     
  9. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    от думаю по такий:
    Наматрасник CARESS
    [​IMG]

    Продавець каже що якщо дитина обпісяється то матрас не постраждає, вся рідина залишиться на наматраснику...не наю, в відгуках про то нічого не знайшла.
     
  10. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Такі наматрасники бачила в Ашані нещодавно, щоб не промокав матрас волога залишається на наматраснику, правда по моєму там є тільки розміром як на дитяче ліжко.
    Класна штука, шкода,що раніше коли мій синуль був менший такого не продавали.
     
  11. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    І ціна не "смертельна" - від 160 до 440 грн, в залежності від розмірів.
    Все ж замовила собі.
     
  12. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Питали дівчата яке ліжко обрали.
    В нас спальня манюсінька і варіантів не багато. Потрібно було щось немасивне і негрузяще, без боковинок-ящиків...
    Сподобалось ось таке:
    [​IMG]
     
  13. kukuruku

    kukuruku миється в бані

    Відповідь: А що в спальні?

    Ну ось, я мріяла, що вже скоро зможу в цій темці похвастатися обновкою для спальні, але не вийшло :sad:

    Замовила чотири великі ортопедичні подушки в інтернет-магазині Billerbeck. І ось учора їх привезли... Мене вдома не було, чоловік прийняв замовлення. Я б навіть приймати відмовилася :girl_mad: Упаковка якась затерта, самі подушки зкуйовджені, наче ними когось били. Етикетки фірмової я не знайшла на жодній подушці! У мене таке враження скалолся, що магазин якусь дешевку купив, а продає як справжній фірмовий товар! І що найбільше вразило - на мої скарги та вимоги замінити товар чи повернути гроші мені відповіли, щоб скаржилася на офіційний сайт виробника. Проте я ж не у виробника купляла цю постіль, а у магазина!!!

    Ось тепер не знаю, чим ця епопея скінчиться. Сподіваюся, що зможу справедливості добитися. На чоловіка он визвірилася, що не дочекався мене та таку гидоту прийняв.
     
  14. kukuruku

    kukuruku миється в бані

    Відповідь: А що в спальні?

    Сьогодні магазин billerbeck.net.ua дав згоду на повернення товару. Але пересилка - за мій рахунок! Довелося погодитися, адже у іншому випадку мені кошти, витрачені на ті подушки, не повернуть. Відчуваю себе гидко, таке враження, що наді мною просто посміялися...
     
  15. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: А що в спальні?

    так чудовий приклад того що не всі покупки в інтернеті закінчуються успішно!
    жаль звичайно що так виходить!
     
  16. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Дівчата, які у вас стільці у спальні? Де купували?
     
  17. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Ніколи не думала над тим, щоб в спальні крісла ставити... В мене тільки пуф стоїть біля туалетного столика і все.
     
  18. Glori

    Glori New Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Дівчата, а де у Львові найбільший вибір спалень і щоб в наявності, а не по каталогах. І може хтось аналізував ціни в різних магазинах. Наразі приглядаємось в інтернет-магазинах на класичні спальні , можна з ретро-мотивами до 20тис.грн. та купувати будемо, тільки пощупавши.
     
  19. Vitutu

    Vitutu New Member

    Відповідь: А що в спальні?

    У мене, така ж проблема. Вже другий місяць шукаю, марно. :girl_impossible:Прийдеться брати під замовлення.:girl_cray:
     
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    VOX в Марку дивились?