А що в спальні?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Natalya, 15 Лютий 2009.

  1. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    У нас одне велике шкіряне світло салатове офісне крісло :) Ще планується кріселко до туалетного столика - з того спального гарнітуру, який у нас вже стоїть (як на фото)
    [​IMG]
     
  2. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Я люблю еклектику і не люблю, коли меблі купуються гарнітурами. Тому в спальні у нас вийшло так:

    [​IMG]

    Прошу не звертати увагу на наклейки на ТВ - фоткала, як тільки купили.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Ліжко поки що не показую - не можу визначитись з ізголів"ям(((
     
  3. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Мяке, "бархатне", стьогане не хочете?
    [​IMG][​IMG][​IMG]

    Може навіть в колір подушечки, яка там на кріселку в вас:)
     
    Останнє редагування: 29 Грудень 2011
  4. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Хочете))), а хто зробить??? Я вже ноги збила шукати адекватного майстра. У мене фото таких ізголів"їв море і тканина вже є... Але(((
     
  5. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    А я думала, ви зробите, то ше мені дасте контакти майстра, бо я теж хочу таке узголівя:)
    Я хочу таке ліжко (мені підходить те, що воно має дві великі шухляди на постіль, ну і те що біле:) я зараз помішана на білому:))
    [​IMG]
    Але якщо не буде кому зробити узголівя, то буде таке
    [​IMG]

    Я собі думаю, що може зробити добрий майстер-мебельщик (мяких меблів). В мене брат працює на фабриці мяких меблів "Віка", треба буде його попитати.
     
  6. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Я теж на білому помішана)))) В спальні просто розчиняюсь в цих світлих віддтінках)))
    Я дуже буду вдячна за наводку на майстра - ідей в мене море, хто би зробив))

    І ще... Ви десь бачили гарний бархат по гуманній ціні? Я ні((( А там де я купувала штори ціна така- що я здулась(((
     
  7. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Ні, не бачила, я в Червонограді навіть на штори тканини не бачила нормальної....

    На Різдво прийде брат в гості, то я вже з ним поговорю на ту тему.
     
  8. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Буду чекати результат.
     
  9. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    DEZY,
    дуже мені подобається столик з кріслами у спальні.
    Теж таке приглядала, але чомусь по глупоті вирішила, що у спальні не дуже поміститься і буде занадто габаритно.
    Бачу, що помилялася.
    Але тепер трохи видозмінила побажання - шукаю гарне, не плетене крісло-гойдалку для спальні.
    Де за такими починати шукати?
    меблі у мене дубові, класичні. але крісло, я собі так думаю, не мало би перебирати на себе акцент, а просто бути милою (і зручною) деталлю інтер"єру.
     
  10. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Якщо їздите в гори, то напевно найкраще і найдешевше на Закарпатті.
     
  11. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    а він білий..ТВ?:girl_curtsey:
     
  12. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Спальня вийшла у вас дуже затишна і сучасна, і водночас класична завдяки витонченим стільцям і столику, шторам, люстрі
    Мені дуже сподобалось несподіване поєднання білих меблів і темних крісел з столиком. Де купували стільці і столик?
     
  13. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Хуст славиться плетеними меблями.
     
  14. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: А що в спальні?

    якщо точніше, то село Іза неподалік Хуста
     
  15. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Не скажу де купити крісло-качалку... Я маю відношення до меблевого бізнесу (веду фінансові справи однієї львівської мережі), але ніколи з таким товаром не стикалася. Меблі з лози мені видаються занадто кантрі, до того ж я не можу сказати, що там гарна якість. На дачу або балкон - так, в спальню - суперечливо.

    Уляночка, так, телевізор саме білий. Мені в спальню інший би не рідійшов - було би дуже грубо. Я ледве знайшла, щоб і сучасний і білий.

    Галичанка, дякую за приємні слова)) Стосовно поєднання... Зараз (можливо мене зкритикують, що я постійно посилаюся на тенденції в дизайні інтер"єра, але так є) вважається моветоном умебльовувати все помешкання меблями з однієї колекціі, гарніторм так би мовити, як колись. І хоч це значно складніше, ніж просто купити все в одному місці, але результат виходить значно цікавішим.

    В спальні я поєднала абсолютно сучасні , але нейтральні меблі Ікеа - шафи Пакс з дзеркальними дверима та комод Мальм (дешеве ДСП) та класичний комплект американського концерну Ешлі з темного натурального дерева. Крім того текстиль в стилі сучасної класики і картини (потрошки вже їх збираю). На ліжку покривало і подушки від тогож виробника (Ешлі) - це так званий беддінг - покривало-ковдра (хто був в америці знає. Салон Ешлі є на вул. Окружній, я там працюю. Доречі, мої барні табурети і пуфи в передпокої теж Ешлі, і скляний столик у вітальні.

    Дівчата, питання - чи робив хтось екран на батареї і де робив?
     
  16. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: А що в спальні?

    щось такого?

    Маю подібне, але антикваріат від бабусі. Однак, такі крісла досить громіздкі
     
  17. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Також дуже цікавить це питання, якщо хтось знає, робив - підкажіть, будь ласка.
     
  18. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?



    Дякую, дівчата, але я відразу написала


    на жаль, не відкривається ваше посилання.

    Але я бачила кілька варіантів негроміздких крісел-гойдалок. варіанти з дерева, і також в текстилі. не знаю, як пояснити, але там специфічний механізм, за рахунок якого воно гойдається. На жаль, бачила тільки в чужих інтер"єрах і на фото, а не в продажу.

    Бум шукати.
     
  19. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: А що в спальні?

    казала сестра, що в ашані (чи практікері?) бачила крісла з механізмом "як в дитячому ліжечку"
     
  20. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    В Кінг Кросі, у магазині mothercare бачила таке крісло
    [​IMG]