А що вам приніс Миколай?

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Consuelo, 18 Грудень 2009.

  1. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Мені - шкарпетки. Багато шкарпеток. Дуже багато шкарпеток!!! Сказав ще на плаття зачекати :connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Креативно Креативно x 1
  2. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А мені Миколай ( чоловік) традиційно приніс цукерки:) Він переважно каже,щоб я сама собі щось купляла,бо він або не вгадає,або фантазії не хватить ( а іграшок вже пів шафи:))
    А Миколай ( мама) приніс рукавички ( то вже третя пара цього року,бо перші 2 я сама собі купувала):), нічну сорочку, парфуми, хустинки і мандаринки)

    І заодно покажу всі цукерки,які нам ( і від мене самій собі:) і чоловіку приніс Миколай) ото будемо їх їсти довго:) хоча,якщо я собі не сховаю частину,то їх скоро нестане:)
    [​IMG][​IMG]

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    мені Миколай нічо не приніс. але я чось не сильно розстроїлась.. мабуть того- що кілька днів перед тим купила собі плащик і чоботи)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Та то ж супер...Шкарпетки - то ж тара для майбутніх подарунків. Готуйтесь!!! Ще Різдво попереду.
    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 4
    • Креативно Креативно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    А мені приніс чудовий подарунок----мій голос!
    Пра ще не весь, сподіваюсь до НР не тре буде чекати :girl_impossible:.
    Тому я знову можу говорити, але ще не можу "щебетати"..
     
    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    А мені Миколайко приніс ГОДИННИКА, ура)
    Давно хотіла
    А ще гроші на шапку і фрукти від мами, подарунок-сюрприз від свекрухи, бо ввечері мені приїде і пАдружка вже здала, що я була дууже чемна і їй щось від мене залишив:girl_dance:
    А ще Мартіні, мандаринки і цукерки на роботі залишив.
    DSC_2335 (1).JPG
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  7. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    в нас часом не однакові чоловіки:girl_crazy:, пиво з чіпсами це щось), і цукерки, і фрукти, і трошки косметики, ну і гроші - це святе:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  8. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Миколай (передав з чоловіком) приніс смачнющі цукерочки і білизну =) А батьки передали від Миколая гроші на збори до вінчання. То я купила собі гарнюній віночок, білосніжну хустку і весь необхідний дріб"язок, якого якраз не вистачало (свічки, хустинки і т.д.) :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. phobika

    phobika Well-Known Member

    Миколай мені приніс фітнес-браслет, який я замовляла йому, і дві книжки. Дуже тішусь, що мій Миколай кожен рік трошки книжковий.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в мене напів офф-- а з якого віку діти починають розуміти хто такий Миколай?
     
    • Корисно Корисно x 1
  11. his joker

    his joker Well-Known Member

    А мені приніс вазонок-різдвяник :) і оскільки раптово "вмер" мій телефон, то швиденько побіг та приніс мені новий

    Надіслано від мого M5s, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Мені Миколай приніс чудовий вечір і справжній відпочинок! Квитки на концерт , який відбувся якраз у вечері 18-го, та вечерю не вдома. Для мене це справжнє свято і відпочинок від побуту, а ще час близькості та спілкування з чоловіком. Аааа, ще забула про один подарунок - кусище смачного сиру)))
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    У всіх по пізному. Мене дочка (7 років) кілька місяців тому ошелешила питанням: «мама, а справді Миколая нема і подарунки ви з татом під подушку кладете?» Я не змогла збрехати дитині і підтвердила. Це ще зарано, як на мене, я б хотіла, щоб вона вірила довше. Але сприйняла вона це спокійно. Я їй лиш наказувала, щоб в класі не проговорилась.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Моя теж прийшла з таким запитанням. Але я кілька днів перед тим натрапила на гарне пояснення. Що Миколай до всіх не встигає. І якщо до якоїсь дитинки зайти не може, то сниться батькам, каже які подарунки потрібно купити, допомогає з роботою та оплатою, щоб можна було ті подарунки купити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    В нас пояснення було таке: Миколай діє через помічників — звичайних людей, яким дарує добру думку зробити подарунок діткам, і саме такий, про який вони мріють. В цю концепцію вписуються і Фабрика Святого Миколая, і листи діток з Карітасу, і якщо раптом «помічника» серед ночі розсекретять, трагедії не буде ))
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    От я приблизно теж так пояснила. Розказала, що був такий чоловік в історії, а після його смерті традиція залишилась і люди - помічники Миколая зараз готують подарунки. Вона одразу сама запропонувала зробити подарунок діткам з дитячого будинку, зробила листівочку. Але свій лист до Миколая теж написала і поклала на підвіконня.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  17. Vinnytska

    Vinnytska люблю....


    Саме так відповідала моя донька, займаючись благодійністю від церкви:готуючи подарунки та потім розносячи їх по будинках, де живуть малозабезпечені сім'ї. Ввечері дорослі,відкриваючи двері із здивуванням в очах "ви хто?", чули у відповідь:"Ми-помічники Миколая")А дорослі :"Нічого собі! А звідки ви про нас знаєте?" "Ну ми ж помічники Миколая"))
    А ви задумуєтесь, до якого віку, до якого віку))Дивам кожен вік підвладний))

    По темі: наш Миколай не врахував, що у нас з донькою одинакові смаки і подарував два теплющих светрика, які дбайливо вибирав на свій смак десь там, у засніженій Європі. І коли прибув вночі на європейського Миколая 6 грудня, то наші дівочі руки автоматично потягнулись і схопили один і той самий светрик. Чоловік-Миколай сказав, що тепер буде привозити тільки одинакові речі, прямо як близнюкам)))Даремно,мені сподобались обидва, то просто рефлексорно ми схопили те, що блистить(один светрик золотий-золотий)))
    Чекаємо його знову з відрядження, питає по вайберу, що ми хочемо, щоб нам Миколай приніс))Люблю такі провали в пам'яті))
    І в тему про провал пам'яті) Облажалась я з миколайковим подарунком для доньки від себе. Придбала, прийшла додому, втішилась, що її нема, поклала на комод та пішла, забувши сховати."Маааа!!!",-жене до мене, тримаючи в руках баночки,-"ти мені купила!!!",-тішиться. "Обожемій, то під подушку,я забула сховати"."Мааа, дубль два: ховай, я нічого не бачила" )
    Одній майже 40, іншій-18)
     
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  18. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Сама собі свято не зробиш — ніхто не зробить. Тому маю миколайкову сукню і гольфик, правда, не під подушку, і не 19-го, бо певно була нечемна ) Муж задовольнився цукерочками і фруктами. Малий — безмежно щасливий, свято зі сльозами на очах)). Коли доберусь до Прози (ЯКЩО доберусь...), розкажу вам «як це було» ))
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    мій Миколай виправився - прийшов до мене вчора ввечері. як і просила-новий записник. а ще сережки:)
    сама собі теж дещо організувала-нову білизну.
    батьки теж солодкого передали і новеньке горнятко з песиком.
    от думаю, може то Миколай мені ще пательню Біол по акції замовить?:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. nataliachayka

    nataliachayka Member

    Миколай цього року задарував солодкими шоколадками, косметичку приніс і дуже круту маску для волосся, яку я так довго хотіла)
     
    • Подобається Подобається x 3