А що вам приніс Миколай?

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Consuelo, 18 Грудень 2009.

  1. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Рано-рано мені співчувати :) Видав таки мені миколайко грошову премію. Я її за 30 сек. в голові розписала вже. На всіх, крім себе )) Треба подумати краще).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    :girl_in_dreams: сказав чекати. І не тільки на платтячко!!!:girl_blush2::girl_in_love:.
     
    Останнє редагування: 21 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    аналогічно:girl_dance:нове пальто, на яке давно облизувалася, і зимові чоботи
    буду допомагати малюку їсти його цукерки:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    :girl_blum:
    [​IMG]

    може то "тара" була?:girl_wink:
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    маю на те надію :girl_tender:
     
  6. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Надія вмирає останньою. Барабанная дррррробь!!! І та-даМ!!!!


    У мене - фсьо.
     
    Останнє редагування: 23 Грудень 2017
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Всі цього року якісь або дуууууже не чемні або шифровані:dntknw:
    А я була на певно сааама чемна в цілому світі. Тарарарарамммм.:dance3::dance3::dance3: От сама повірити не можу.
    Ви ж пам"ятаєте як я нила на тему холодильника?
    Пааабаааам. Ось він мій новенький красавчик. Ага-ага- ага , сюрпризний.:girl_dance: Він такий гарненький, такий об"ємний, так ідеально пасує до всього-всього:girl_claping: АААААА:rock::rock::rock::rock:
    20181219_233723[1].jpg
    Ну, я взагалі нічого не чекала, бо вже "до миколая" отримала телефончик. Кхм, нявкала за камеру. Та просото кілька разів сказала, без якихось претензій. Ууууу, так, в тому телефоні фантастична камера. Спочатку я його боялась, а зараз вже "зрослася". Тре було чехольчик, щоб в торбі не вбила за кілька днів. Чоловік озвучив варіант, моніторила альтернативи. Та нічо по адекватній ціні не було. Купила собі сумочку в Римі в айзєрів якихось, так на пам"ять:blush: Хі, по поверненні отримала той оригіінальний чехол (який тепер носиться в римському :crazy:) І то вже було офіційно оголошено, що це все на

    нууу, та мені підійшло.,
    А тут той красунчик, а я шо - я вваааааауууу:rock: Ну та думала все. Ага, я ж сама чемна в тому світі цього року була. Тому, було ще одне ААААА, ООО, ІІІІІ:haha:
    20181219_233858[1].jpg
    Всьо, я зійшла з розуму остаточно. Але та, то я тоді так думала, а потім ще ототой-йойойой ремонт "грИзла" був оплачений. Ну, ніби за кілька днів просто взрив мозга. От саме такий "Миколай" , як в дитинстві - коли я ті мішки дотягнути не могла.
    Нууу, нііби аж вже з вершком фатить. А ше нєєєє. Ще в шкарпетці під подушкою була колекція лесьокУкраїнок з підписом на "забаганки".
    о Боже, я чітко знаю яка то-то є забаганка, але тррохи тих "лесь " малувато. заникала.
    І найголовніше, оце все не з офіційного сімейного бюджету. Гонить як шалений по судах-юстиціях і т.д.

    А може я дійсно чемна-чемна:yahoo:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 14
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 1
  8. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

     
    • Смішно Смішно x 5
  9. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    гольфи (в один з яких я не влізла :girl_crazy:), шкарпеточки, цукерки і мандаринки.
    В нас цього року Миколайко "по мінімалці" виступив. :girl_blush2: Нечемна я була, чи що?... :sorry:
     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2018
    • Подобається Подобається x 5
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ліхтарик на чоло (я замовляла), термос, записник, крем, рафаелло. Може ще щось, але лінь згадувати.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 1
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Епілятор:girl_crazy: з наворотами, мій старий не так давно розвалився в руках. Новий з підсвіткою, геніальна штука. Серію улюблених кремів, білизну з кицьками)
     
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я цього року замовила дитячого Миколая, з цукерковими хатками і мандаринками :)
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 5
  13. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Мегалінивий в мене був Миколай. Купили разом мені блузу в М&S, сказала, що то мені на подарунок. В тайні сподівалася на ще щось. Ан-ні, не чемна я була певно.
    Чоловіку купила вагу xiaomi :haha: і кешью:). Типу йому/мені/дітей важити. Наша остаточно зламалася і показує чьорті-шо.
    Буду на наступний рік старатися почемнішати.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А свиню хто підклав?
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Вона в цукерках затаїлась :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    і в мене також, правда прийшов він до мене ще місяць тому, приніс туфельки і клатч . + не зовсім мій Миколайко, але розбиратись з тим треба мені - гвинтокрил на радіоуправлінні. Правду написали на упаковці - це не іграшка, вже добу вчуся ним керувати
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Ми з чоловіком цього року теж були не дуже чемні. Миколай від свекрухи приніс: мені - старомодні блузку і спідницю з секонда, чоловікові - звідти ж чорні з узорами синтетичні лосини на худеньку дівчинку-підлітка (представлено то було як утеплені чоловічі кальсони). Чесно-чесно, я не жартую. Малій - користовані канцтовари (ручки і стиральні гумки), дві шоколадки і сувенірну чайну ложечку. Від моїх батьків - купа солодощів і мандаринки.
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Креативно Креативно x 2
  18. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member


    Мені приніс кульок цукерок, а від мами рукавиці. Хоч в мене ще з минулого Миколая одна пара рукавиць нерозпакована залишилася:)) Чоловіку від моєї мами традиційно - труси і носки:) А малій колготки на ріст 80-86) Враховуючи, що зараз вона 65, то напевно теж до наступного Миколая будуть лежати:)
    --- дописи об"єднано, 20 Грудень 2018 ---
    А ще допишу)
    Мамі Миколай від мене приніс кухонну силіконову лопатку і пензлик . Ну мама не знала ,що то таке, то вони з татом вирішили ,що то напевно для Соломійки, щоб вона гризла, бо воно таке м'якеньке:) Тільки не могли зрозуміти чому то в їхньому кульку, думали я переплутала) Етикетки не читають) А шо можна й так, дам їй ту лопатку, хай гризе:))
     
    • Смішно Смішно x 7
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    До нас Миколайко теж прийшов і трохи розрадив наші сумні та хворі будні. Тож мені приніс постіль (нам з чоловіком разом), колготки, рукавички, сукню літню (звісно я сама собі її купила на літніх розпродажах і дуже терпляче заничкувала до свята), різдвяні серветки, книжки.
    Власне ще чоловік приніс лего типу як малій, але так як то я його діставала тим лего, то можна вважати, що то і мені подарунок. Дитині різні дрібнички, іграшку і найголовніше аж 4 кльовезні книжки.
    1B04B833-42DD-42C3-981C-9A7A7F06C87E.jpeg
    0F1F096B-3A6E-4C7F-A7BF-0B74CE5383AA.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 9