А що вам приніс Миколай?

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Consuelo, 18 Грудень 2009.

  1. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Я цього року теж мусила сама Миколаю допомогти, то отримала сукню
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ой, а в мене напевно теж один з найлінивіших Миколаїв), який кожен рік казав самій собі щось придумати), а цього року казав придумати, але й сам дуууже напрягся і знайшов мені самий чорний шоколад))(страшенно такий люблю) і саму кращу каву))). А ще от отримала сьогодні несподівано нові колеса, які я не замовляла. А мала бути куртка...
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 3
  3. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Крім трекера-браслета, головну несподіванку приніс Миколай - робот-пилосос(чи пилосмок?). Я його дуже хотіла, уявляєте, ти в гостях, чи гуляєш, а в тебе вдома саме пилососиться, і, здається навіть мити підлогу може!!! В знайомих на такий задивлялася. А чоловік партизан ще той :).
    20191219_091144.jpg
    Мій новий БЕЗВІДМОВНИЙ(!!!) помічник.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 19
    • Подобається Подобається x 10
  5. Kewmr

    Kewmr Active Member

    Щось тема геть заглохла. Кому що Миколайко приніс?
    Я була не дуже чемна, тому не iPhone, а Nokia :)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Ніколи не заходила в цю тему. Але зараз просто мушу. Спершу мені пощастило отримати айфон ще до Миколая. Тобто,я зарахувала собі це як Миколай. Але невдовзі 1 грудня приїхала прально-сушильна машина...моєму щастю не було меж. Звісно, що 19 вранці я вже й не заглядала під подушку. І правильно, бо коробка була надто великою, і в ній же робот-пилесос)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • Подобається Подобається x 2