А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем arison, 17 Жовтень 2010.

  1. semgalka

    semgalka New Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми зустрічалися 3 роки, але вже на третьому побачення ми говорили про весілля. Та через житлові проблеми, трошки його відклали.
     
  2. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми зустрічалися приблизно півтора року, а чоловік запропонував одружитися за 10 місяців до весілля, потім вже була підготовка до весілля, згодини, вибір залу і т.д
     
  3. Milli

    Milli Well-Known Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Я з чоловіком зустрічалась 5 років, а про весілля думали ще на першому році знайомства, ми чекали коли я закінчу навчання.
     
  4. DAURA

    DAURA New Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми з чоловіком зустрічалися 3 роки і одружилися!
     
  5. zorkas

    zorkas Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми зустрічались сім років і розписались а ще через пів року стали перед Богом в Храмі.
     
  6. Gorgona

    Gorgona Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми зустрічались рівно 2 роки. В день, коли святкували 1 рік наших стосунків - коханий зробив пропозицію одружитись. Вирішили не поспішати, а гарно підготуватись до цього дня. В цей же день, тільки через рік - ми одружились :girl_in_love:.
     
  7. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми зустічались 1,5 роки, практично через рік від початку наших стосунків коханий зробив мені пропозицію. Але напевно на другому тижні знайомства я вже знала що хочу прожити з ним ціле життя)
     
  8. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми прожили разом 3,5 роки і одружились. До весілля готувались майже рік.
     
  9. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Наш "конфетно-букеточный" період тривав десь 1-1,5 місяці :give_heart::give_rose: і я вперше почула слова пропозиції. А потім ще раз, більш офіційно через 3 місяці.
    Весілля відбулось через 9 місяців після знайомства :yahoo:
     
  10. konfety

    konfety Лучший изгиб на теле девушки - это ее улыбка!

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Від нашої першої зустрічі до дня весілля пройшло 6 міс. Все відбулось досить швидко. Хоча в принципі ми за місяць після зустрічі вже почали жити разом):girl_smile:
     
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми знайомі були десь рік після першої зустрічі, але практично не бачились, потім почали зустрічались - "квітково-букетний період" 11 місяців, до весілля готувались останні 4 місяці зустрічань. Теж з перших побачень відчувала що це "мій" чоловік:girl_tender:.
     
  12. Chocosmile

    Chocosmile New Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Зустрічалась зі своїм чоловіком також 8 років. Але мабуть тільки тому, що познайомились у 16 років. Живемо разом вже 3 роки. Все гудддд))))
     
  13. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Пропозицію руки і серця я почула через 2 місяці нашого зустрічання, але чоловікові батьки були проти такого швидкого розвитку подій :) В результаті прозустрічались ми 2 роки, а потім все-таки таємно від усіх розписались на день усіх закоханих, а пів року по тому взяли шлюб і відсвяткували весілля. Вже 5 років пройшло як ми разом, далі такі ж шалено закохані, і щасливі, ттт аби не зурочити ))
     
  14. Anty

    Anty Well-Known Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    зустрічались 2 роки до весілля
     
  15. Nadyuwa

    Nadyuwa Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    А ми з моїм майбутнім чоловіком дружили 12 років. і лише на останньому році зрозуміли що любимо один одного. тепер готуємося до весілля.
     
  16. prolisok

    prolisok Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми також немало зустрічалися до весілля 7 років ,в липні буде 12 років як ми разом ,дата знайомства важливіша за дату річниці весілля :girl_tender::girl_wink:
     
  17. AlinaCh

    AlinaCh New Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми зустрічались майже 5 років, з них три жили разом.
     
  18. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    А ми зустрічались 2.5 роки до весілля а в листопада буде вже 6 років як ми одруження
     
  19. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Гарна історія кохання. Це певно ще більше зближує, коли все таємно-романтично :) . Ми зустрічались 8 років, у шлюбі майже 2 роки.
     
  20. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Зустрічались 1 рік і 11 місяців, розписались, а ще через пів року взяли шлюб і тепер щаслива сім`я в сукупності 3 роки і 7 місяців. :girl_claping: Але зрозуміла, що це моя людина вже десь за 2-3 місяці зустрічань.:girl_blush2: