А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем arison, 17 Жовтень 2010.

  1. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми познайомились на Різдво.Почали зустрічатись в березні,одружились в листопаді,9 місяців зустрічалися до весілля.Скоро 8 років як ми одружені.
     
  2. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Через пів року зустрічань ми вирішили одружуватися, а через ще через рік відгуляли весілля, отож період "кавалєрки" тривав 1,5 роки. А 25 жовтня буде друга річниця нашого одруження.
     
  3. slobodianka

    slobodianka Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Я з чоловіком зустрічалась півтора року, одружитись вирішили десь через рік, хоч і раніше говорили, мріяли, як будемо жити разом, ходити по магазинам, що купляти...В вересні відсвяткували першу річницю. Щасливе сімейне життя:girl_in_love:
     
  4. zhabusya

    zhabusya New Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    А ми зустрічалися бесь 5 років:girl_flirt:. Це був період начання з 2 по 5 курс, потім ще рік позустрічалися після академії, тобі була пропозиція на день студента(рівно 5 років від першого поцілунку:kiss:)))) і через 10 місяців одружилися. Чоловік каже що як би не я, то запропонував мені б швидше але у мене то ще навчання, то роботу потрібно).Він мене до пропозиції десь місяць готовив.
     
  5. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми пів року зустрічались. Теж маємо дві "дати" :girl_wink:: розписка в жовтні, шлюб в листопаді. Разом вже 6 років.
     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми 1,5 роки зустрічалися, на день Валентина мені зробили прпозицію, а до весілля дозріли ше через 1,5 року
     
  7. MYR

    MYR Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    А ми зустрічалися 6 років, чоловік молодший за мене, і ми чекали поки він закінчить інститут, бо я не хотіла виходити заміж за студента:girl_nea:. На Покрови минуло 9 років як ми разом.
     
  8. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми познайомились, через місяць почали зустрічатись, ще через три місяці вирішили одружитись, і через пів року відгуляли весілля. В сумі від дня знайомства виходить 10 місяців. Одружені вже 5років.
     
  9. meri5

    meri5 Well-Known Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Почали зустрічатись через 2 місяці чоловік освідчився і запропонував одружитись. Весь термін зустрічання 6,5 місяців. Одружені 3,5 роки.
     
  10. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми з чоловіком зустрічалися 7 років,ще зі школи:girl_blum:,а потім чекали поки позакінчуємо навчання і знайдемо нормальну роботу,от трошки влаштувались і одружились:girl_tender:.Нашому синочку скоро рочок,а в грудні буде 9 років як ми разом.
     
  11. VampIrka

    VampIrka New Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    А ми зустрічались рівно рік і на річницю нашого знайомства він мені запропонував одружитьсь (і подарував колечко:girl_tender:)
    Ми вже разом 7 років.
     
  12. chudo

    chudo New Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми познайомились, 1,5 роки їздили один до одного по маршруту Київ-Львів, потім я переїхала до Львова, ще через півроку отримала пропозицію і в червні наступного року буде весілля. :) Тобто разом буде 3 роки.
     
  13. evyska

    evyska New Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    зустрічалися майже 2 роки,одружилися і вже майже 9 років як ми одружені
     
  14. slavivna

    slavivna New Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Зустрічались ми, як на мене довго, аж 3 роки, доки не дійшли до тупіка -або одружуємось,або розбігаємось.Скоро буде 3-тя річниця нашого одруження.І я про це не жалію!:girl_smile:
     
  15. olevitska

    olevitska New Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    А ми зустрічались десь 1,5 року...а потім в грудні заручини в лютому весілля...!!!
     
  16. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми, власне, теж з тих, хто довго зустрічався - 8 років (3 роки в школі, 5 - університет). Зараз старшому сину - 10 років, меншому - 2,6. Вчора святкували 11 років від дня одруження.
     
  17. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    у мого чоловіка 2 старші брати(він наймолодший) одружувалися не те що в один рік, а в один місяць 2 і 30 числа . а ми - познайомились в липні, перше побачення в жовтні, а одружились в серпні наступного року. :girl_wink:

    ---------- Додано в 21:11 ---------- Попередній допис був написаний в 21:08 ----------

    а пропозиція була в квітні - я про це вже писала
     
  18. domino

    domino Well-Known Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    а ми зустрічалися 4 роки, потім розписалися, пожили рік, і рівно через рік після розписки - цього року в вересні відгуляли весілля зі всіма його атрибутами))))
     
  19. Karrizo

    Karrizo New Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    А ми з коханим зустрічались 5 років і от нарешті вирішили одружитись, а весілля в нас буде в день шостої річниці наших стосунків. :girl_curtsey:
     
  20. Kviten

    Kviten Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми одружились через рік і два місяці зустрічання. А пропозицію руки і серця я отримала через пів року зустрічання. Може, термін і не дуже тривалий, але ми багато встигли разом пережити за той час, і зрозуміти, що ми разом назавжди...
    В листопаді святкуватимемо нашу четверту річницю одруження :)