А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем arison, 17 Жовтень 2010.

  1. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    А в нас була любов з першого погляду! в перші ж дні ми зрозуміли що хочемо мати дітей!через 2 місяці одружились(може би і раніше,але піст був:girl_haha:),через 9 місяців появився наш синок,а ще через 3 роки доця!через місяць будем відмічати 7 років подружнього життя! А головне до того зустрічалась з іншими рік,з другим 2 роки,а нічого подібного,як при зустрічі з майбутнім чоловіком не бувало.....
     
  2. Galicija

    Galicija Well-Known Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    :khomyak:Дев'ять років назад ми познайомились з моїм теперішнім чоловіком... Я почала з ним зустрічатись з корисливих намірів:girl_cool: Він з компютером був "на ти", а мені потрібна була курсова:girl_blush2: Він був такий смішний і самовпевнений!! Якби мені тоді сказали, що ми одружимось, я би пальце покрутила біля скроні.... Отримавши курсову, я зникла на 2 роки. Зустрілись ми знову на святкуванні Нового року, бо друзі спільні. Це знову було миттєве зближення... А потім мені потрібно було закордон.... Ми знову загубились на 2 роки... Далі день народження нашого дуже хорошого спільного друга, на яке мені вдалося потрапити. І ми знову разом - на цей раз вже доросліші і свідоміші....Потім я назад - за тисячі км від Львова, але пройшло знову ж-таки 2 роки і я заради нього покинула все і повернулась на неньку У... В нас був довгий шлях:tanksmile:
     
  3. perekotypole

    perekotypole New Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    а ми як познайомилися, так з того дня і не розлучалися вже ні на день. А одружилися за три роки у річницю знайомства, і тепер у цей день маємо подвійне свято :girl_claping:
     
  4. Yurta

    Yurta New Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми зустрічалися три місяці, майбутній чоловік запропонував мені вийти за нього заміж. я погодилася і через чотири місяці ми побралися. Загалом виходить 9ть місяців.
     
  5. perekotypole

    perekotypole New Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    коли зустрічаєш саме ту людину, все стає зрозуміло дуже швидко :girl_in_dreams:
     
  6. SemanaV

    SemanaV Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Через два тижні, і я не жалію, він краще, крім дітей і батьків, що є в мене в житті!
     
  7. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    А ми вчились в одній групі.. і до третього курсу не помічали один одного у кожного була своя пара,своє життя. а потім наче блискавка,грім:girl_blush2: наші погляди зустрілись і кохання накрило з головою... і наступні 2 роки сиділи за однією партою.сумували один за одним протягом канікул(коханий з Чернівецької області),писали неперевершені листи,говорили годинами по телефону,їздили один до одного в гості....це був чудовий,захоплюючий час:girl_in_love:
    .. і зараз теж "КЛЬОВО"!!!Я захопилась("накрили" спогади!)!Після 5го курсу ми одружились!Значить зустрічались 2 з половиною роки....
    ....забула написати.. ми пішли вперше на каву 1 вересня!а 15 вересня -він подарував мені хустинку(так романтично!!!)де написав ВИХОДЬ ЗА МЕНЕ ЗАМІЖ! Я погодилась за 2 з половиною роки!)
     
    Останнє редагування: 25 Грудень 2010
  8. OlesjaDi

    OlesjaDi New Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Був прекрасний весняний день!!! Я довго думала чи йти мені на цю зустріч (мала йти на співбесіду ,влаштовуватись на роботу. 5-й курс!) і коли я стояла на світлофорі і побачила його:give_heart: це було кохання з першого погляду!!! Звичайно він взяв мене на роботу:d23: Ми прозустрічались 2,5 роки і живем в подружньому житті 3 роки:girl_in_love:
     
  9. Bilenjka

    Bilenjka New Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Пів року були знайомі, часто жартома загравали одне з одним, але про те, що в нас будуть які-небудь ближчі відносини, нізащо в світі б і не подумали :). Наступних пів року часто гуляли разом, вар'ювали, проводили одне в одного по пару днів - ніби просто дружили, і раптом усвідомили, що ми "зустрічаємося" :) . Далі - мій переїзд до нього. Жили ми вже зовсім як сім'я. Я рахую наше спільне сімейне життя (хоч і без штампів у паспортах чи церковних обрядів) саме з цього часу. Через пів року одружилися. Сім'я три роки.
     
  10. Snigurochka

    Snigurochka New Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми зустрічались 3 місяці, тоді він зібрав мої речі, прийшов до батьків та попросив дозволу... жити разом:girl_haha: Ми жили у гражданському шлюбі 3 роки і ось вже пів року як офіційно! Ми б вже через півроку одружились якщо б не його мама, яка не могла приїхати раніше (вона не легально на заробітках, а тато його давно помер)...
     
  11. Lusuzka

    Lusuzka New Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Знайомі були трохи більше пів року (разом працювали), а прозустрічавшись 1 рік і 9 місяців коханий запропонував одружитись, довго наважувався, ще був маленький ))) (він від мене на три роки молодший), весілля було майже рівно через 2,5 роки зустрічання.
     
  12. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    у шлюбі 7 років, а до того був 1 рік і 4 місяці з моменту першого побачення :girl_blush2:
     
  13. Sophistication

    Sophistication New Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми з чоловіком зустрічались рівно 1 рік - наступного місяця святкуватимемо річницю одруження :girl_smile:...
     
  14. usja

    usja миється в бані

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    ми з чоловіком зустрічалися до одруження 8 років. Правда, розходилися між тим разочок на 2 роки, але залишалися хорошими друзями.
     
  15. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    ми зустрічалися до одруження 2 роки і 10 міс. Одружені вже 2 роки і 2 міс. Ми вже 5 років разом :girl_tender:
     
  16. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    знайомі вже 5 років, з яких 2,5 зустрічалися і вже майже 6 місяців одружені
     
  17. Yarmila

    Yarmila New Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    до весілля зустрічались 2 роки, одружені рік і 10 місяців
     
  18. siriuska

    siriuska Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми познайомилися в січні,на святкуванні старого нового року,4 лютого почали зустрічатися,хлопця(а тепер чоловіка) поперли із квартири,то я його приютила,думала ЩО ПІДЕ НА КВАРТИРУ,ага..у вересні розписалися а в жовтні взяли шлюб(не по зальоту)Він мабуть ще б досі холостякував,якби не мої заграбущі і кохані руці.
     
  19. altari

    altari New Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    1 рік 1 тиждень 1 день.Живемо 15,5 років разом.
     
  20. LadyEva

    LadyEva Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Познайомились на дні народження 30.01, вже 19.07 розписались, 10.08- взяли шлюб і відсвяткували весілля ( не по зальоту):) Цього року буде 3 роки нашій сім'ї.