Акне - причини і як позбутись

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Olma, 30 Листопад 2009.

  1. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Лише мед і алоє? У мене шкіра також схильна до висипань. Буду пробувати, а гляди краще стане. А ще в мене є такі постакне (ямочки трішки), що з цим робити?
     
  2. artariya

    artariya Member

    Отже, я почистила свою шкіру на обличчі.

    Для початку скажу, що тип шкіри у мене жирний, і "брудне" лице у мене через неправильне харчування.

    Для початку я виключила зі свого раціону "неправильну" їжу, типу багато шоколаду, жирної їжі, майонезу магазинного і т.д. Почала їсти "правильну" їжу (як виявилось такої є дуже багато), також корисними є запечений бурячок, яблуко, узвар і т.д.

    Спершу 10 днів ввечері пила стакан запареної ромашки (1 ч.л. на стакан). Також робила собі "салат здоров"я": ввечері геркулес (хорошої якості) заливала охолодженою перекип"яченою водою, зранку коли прокинулась мій геркулесик вже гарно набух і я давала до ньго мед + терте яблуко, або горіхи, або ізюм.....все що до душі. Бувало, що їла і просто з медом.....насправді це дууууууже смачно і корисно. Чому обов"язково заливатти ввечері холодною водою? Тому, що коли Ви залиєте кип"ятком, то ви просто вб"єте всі корисні речовини в Геркулесі.
    Цей "салатик" дуже смачний, але захоплюватись і їсти його постійно не можна, бо геркулес вимиває кальцій з організму. Я їла спершу кожного ранку, поки не закінчилась перша упаковка, потім зробила тиждень перерви і тепер їм по 3-4 рази на тиждень.

    Вмиваю лице ввечері вівсяним милом (якщо немає, можна господарським, але краще таки вівсяним), після цього ополоскую трав"яним настоєм і потім змащую лосйоном.

    Трав"яний настій, який складається з польового хвоща, зріворою, череди, м"яти і евкаліпту (все є в аптеці) запарюю за 1-2 год. до вмивання, після того як я використала весь настій я заливаю ті самі трави ще раз кип"ятком і на ранок воно настоюється ще раз.

    Лосйон: 150 гр. кип"яченої охолодженої води, 40мл. настойки календули, 1ст.л настойки евкаліпту.

    Дуже задоволена станом своєї шкіри!

    Всі ці рецепти і поради мені порекомендувала досвідчений косметолог, але порторююсь, що це для жирного типу шкіри.
     
    Останнє редагування модератором: 16 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 4
    • Корисно Корисно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. LiubaG

    LiubaG New Member

    Чи робив хто плазмоліфтинг? Поділіться враженнями.
     
  4. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я робила на голову))Бо волосся шалено випадало.
     
  5. NataliaBB

    NataliaBB New Member

    Дівчата, чи хтось пив Акнетин від прищів. Напишіть, будь ласка, відгуки. Дякую наперед!
     
  6. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Як ви його робите?
     
  7. LiubaG

    LiubaG New Member

    Мій брат пив близько року. Справді дієвий засіб, але як розказував мені лікар - не для дівчат ці таблетки. Вони мають сильний вплив на репродуктивну систему.
    --- дописи об"єднано, 13 Серпень 2015 ---
    А результат був? Варте тих грошей?)
     
  8. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ну ви знаєте важко сказати,що саме дало цей результат.Оскільки я пила ще вітаміни,робила різні маски на волосся,кріомасаж і плазмоліфтинг.Але після першої процедури я помітила,що воно почало менше випадати.Я зробила 5 процедур.Останню в березні.Тепер на осінь планую ще раз пройти курс.Бо результат мені сподобався)
     
  9. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Колись мала висипання (припускаю через жирний тип шкіри), не сильні, але все одно краси не додавало. І знаєте що допомогло? Звичайті таблетки "Дріджі з сіркою", є в кожній аптеці, і коштують копійки. За кілька днів стан шкіри покращився. Ще допомагає переглянути харчування, інколи дієта і відмова під деяких непідходящих вам продуктів реально допомагає. До того пробувала різні мазі (якісь лосьйони, тоніки, Куріозин, Зинерит, якісь бовтанки, і все тільки гірше робило, або ніякого ефекту). І ще сонце . Так що можете спробувати:girl_yes2:
     
  10. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Доречі за дріжджі знаю ,сама колись пила ,але прості косметичні.То дійсно і стан шкіри і нігтів покращився.Дякую,що нагадали,піду знову собі куплю,але тепер може спробую з сіркою так,як ви кажете.Так як я зараз на дієті відмовилась від солодкого і мучного на 2 тижні(такий собі піст зробила),і якраз проп'ю дріжджі може дійсно висипання пройдуть)А на осінь,коли вже буде не таке активне сонце запишусь на АБР чистку обличчя.Якраз той пілінг гарно відлущить ,ті відмерші клітинки зверху.
     
    Останнє редагування: 17 Серпень 2015
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Натрапила на доволі цікаве відео про причини і міфи щодо висипань. Там у тої блогерші на каналі ще є пару непоганих відео про це.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Karabinchik

    Karabinchik Active Member

    Дійсно непогані відео, я б сказала досить адекватні. Сама вже 12 років борюсь з цією проблемою, останніи5 років вдається підтримувати ремісію в більшій чи меншій мірі.
     
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    пробувала, і лише алое, і з медом...Мені не помогло.
     
  15. Martiwna

    Martiwna New Member

    Дівчатка потрібна Ваша порада
    Я ніби на роздоріжжі, не знаю як вчинити і кого ще питати
    Виписала лікар преднізолон 5мг і флутафарм феміна у боротьбі з висипом, а інша виписала лише акнетин
    Прийшовши і почитавши інстукцію і відгуки не так лячно вживати ці таблетки, як лячно за наслідки і наслідки у майбутньому
    але цей висип вже виснажив кінцево
    можливо хтось має досвід вживання чи вживає ці препарати, що можете сказати?
    дякую
     
  16. Golgy

    Golgy Member

    Дуже подумайте перед тим як приймати цей препарат. Перевірте печінку, щоб була повністю здорова. Переш за все страждає печінка при цьому препараті. Перечитала в інтернеті багато відгуків, багато пишуть, що висипання повертається в когось за рік, в когось за 2-3. В Європі цей препарат приймається під дуже суворим контролем, його навіть в аптеці не купиш так просто. У нас же чомусь дуже багато лікарів його радять не попереджаючи як він впливає на організм. Ось є відео про те як в Швеції лікують акне. Є пояснення про цей препарат, тільки під назвою Роакутан (той самий препарат тільки під іншою назвою):
     
  17. Alethia

    Alethia New Member

    Вживала флутафарм в комбінації з протизаплідними таблетками "Джаз".Виписала лікар гінеколог-дерматолог після здачі всіх необхідних гормонів ( був підвищений дигідротестостерон). Проте флутафарм приймала під наглядом тільки 2 місяці, і після цього також обовязкова контрольна здача певних гормонів. Мені почистити лице помогло.
     
  18. Ех акне......
    воно не лікується......
    Ну зрештою якби віднайшли засіб який на 100% позбавив би тої проблеми - то би був науковий прорив!
    Можна пройти 100 народних методів, і на 101 буде результат, і ним буде ділитися зі всім світом щаслива вилікувана дівчина, та от це не засіб і не метод допоміг, бо акне як появляється ні з того ні з сього, так і пропадає. Всі народні методи не мають наукового підґрунтя, точніше мають - вони за роки у когорті пацієнтів таки доказали свою неефективність,
    Акне має до 30 причин , справді життя може не хватити іх шукати, а ще частіше там цілий пучок проблем які провокують висипку,.
    Класична медецина зараз пропонує очищення від закупорюючих елементів, добрий домашній догляд, і можна подумати над пілінгами в осінньо-зимовий період.
    І ще -митися милом не можна!!!! Я не хочу ще зараз розказувати чому, на це є нормальне фізіологічне пояснення, просто нема сили ще то писати. Введіть в гуглі -і все прочитаєте!
    Шкіру з акне потрібно регулярно закислювати!
    Дієта!!!!
    1,5 літри води на добу!
    Бади з сіркою! Омега 3-6-9, віт Е
    Фолієва кислота, мікроелементи +вітаміни, пробіотики - це все шо можна поприймати.
    У дерматологів одне лікування , у косметологів інше, шкода що цих двоє не працюють в парі....(((
    Але якщо ви молода дівчина, і плануєте дітей то про препарати Роакутан і Акнетин просто забудьте! Краще ходити з прищами чим мати хворих дітей! Це препарати на основі ретинолу( віт А), він тератогенний ( почитайте в неті за нього)
    І ще на кінець- шкіра з акне мусить підкислювптися!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Знову я повертаюсь до теми демодекозу. Я вже писала на дп про своє загострення під час 2ої вагітності. То був тихий жах. Нікому такого не бажаю:sad: Після пологів пройшло + у пб мені 5 днів кололи антибіотик, бо малий був недоношений і матка довший час привідкрита. От якраз АБ мені зняв запальний процес, напевне. Віднедавна (малому 5міс) почались знову прищі. Напевне вже місяць-два... Я вирішила лікувати, бо чекати припинення ГВ - не вихід. Зовні не допомагає. Консультувалась з київською дерматологом - та лише за акнетин. Вона бачила фото висипань. Я чомусь сумніваюсь щодо цього препарату. Треба чекати до завершення гв, побічні дії, довге лікування... Рік тому, після 1ої вагітності я пила Оргіл (протипаразитарне) 10 днів. Допомогло, та через 4міс з 2ою вагітністю організм знову дав збій і пішли висипання. + до того маю проблеми з шкірою голови, які вирішує шампунь Дермазол. Обличчя крім висипань ще лущиться. Протираю Демоланом і за ватним диском скатується суха шкіра. Висипання такого страшного розмаху не мають, але острівці розширюються і вискакує щось нове. Радилась ще з іншим дерматологом, яка сама мала ту проблему. Написала мені таку схему: 4 дні есенціале по 1к. 2р в день. Наступні 4 дні Спораксол (ітраконазол) 1т 2р в день. І есенціале 2 рази в день. Наступні 4 дні лише 1к есенціале 1р в день. Наступні 4 дні 1т в день Спораксол і 1т есенціале. І завершити 4 дні по 1т есенціале. Спораксол йде від грибкових уражень. Але я бачу що в мене якраз на голові є грибкове ураження. Може воно і є причиною демодекозу. Спораксол на сайті elactancia сумісний з гв, тому пробуватиму... Хтось має досвід лікування демодекозу Спораксолом?
     
  20. Ой дівчата, акне то така зараза яка нажаль не лікується.
    Я сама з 16 років мучусь, в все з перемінними успіхами. В 3 дерматологів була, і всі три різне лікували, і називали різні причини.
    І собачі мазі, і антибіотики , і гормони ітд- все пройдено, і все рівно все за місяць-другий поверталося.
    Але антибіотики то не діло , і тепер спасаюся чистками, процедурами, пілінгами
    Зараз мені дуже подобається прополісна маска, чередую з сірчаною.
    Ще маю детокс маску, поростягуючу; поки сонця немає - ще зроблю 2 пілінги, і маю мезороллер, тільки його підключила.
    Скажу так: порівняно з тим що було і є - то результат бачу.