Алергія --> астма -->?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем mysha, 7 Вересень 2010.

  1. YuliaOks

    YuliaOks New Member

    не чула протакий метод:d23:прочитаю)))
     
  2. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Я постійно даю натоянку воскової молі при нежиті/горло/кашель - швидше виздоровлює. Останнім часом за порадою пасічника даю воскову міль+водний розчин прополісу.
    Прополіс на воді - це взагалі моя улюблена "рятувалка".
    Я пробувала пропити настоянку воскової молі курсом від алергії на цвітіння та пил побутовий, але вона добряче тиск збиває.
    Тому залишився забрус (брат позбувся/зменшив прояви алергії на цвітіння), але я лінюх і як тільки мені стає краще, я починаю забувати про забрус...
     
  3. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Дівчата, порекомендуйте до кого звернутись на консультацію з сильним затяжним кашлем. Наші лікарі кажуть, що це алергічний. П"є глемонт вже більше місяця, нема результату. Переживаю, щоб не перейшло в астму( А може вже... Дівчата, які мають такі проблеми з дітьми порекомендуйте до кого звернутись у Львові. Ким ви задоволені?
     
  4. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    А кашель який? У нас алергічний кашель був сильний сухий, подразнюючий, але чудово знімався лікуванням і все-таки на Глемонті мали спокій. Або у вас алерген не усунутий, якщо алергічний. Або ж, може, проблема по частині ЛОР? Мали кашель від аденоїдів, все текло ззаду і нічого через ніс.
    Ну і при затяжному кашлі варто кашлюк виключити.
     
  5. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Ніс чистий, не забитий і не тече. Кашель сухий. А останній тиждень вдень мокрий, враження, що щось сидить в грудях. Слухались у двох лікарів минулого тижня все було чисто. Я не знаю до кого звертатись(
    --- дописи об"єднано, 25 Червень 2019 ---
    Я думаю, що малий мав кашлюк у 3 роки. Це інший кашель.
     
  6. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    В кого з спеціалістів були? Якщо два лікарі не знайшли причини, значить, потрібен третій. То я с собі все так думаю. Може, в пульмонолого-алергологічне відділення Охматдиту звернутися (до прикладу, ми в Кенс лікувалися).
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Дякую, ми в Стрию, тому і не знаю до кого звернутись у Львові.
     
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В мене теж дочка кашляє вже кілька місяців. Легені чисті, узд щитовидки, внутрішніх органів зробили. Були нюанси - усунули, далі безрезультатно. Глисти прогнали - теж. Тому хотіла б ще там проконсультуватись, але ніколи не була в Охматдиті. Це можна приїхати і записатись на прийом в реєстратурі? В живу чергу? Чи має бути скерування від лікаря з поліклініки?
     
  9. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Там є поліклініка, але оскільки ми ходили до певного лікаря, то ми йшли прямо в стаціонар. Попередньо домовлялася з лікаркою, в який час під'їхати і приходили. Деколи там під стаціонаром доводилося зачекати в живій черзі до свого лікаря.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    в поліклініці приймає ТОмашов і ще дві здається лікарки, запис через реєстратуру. в лікарні можна до лікаря, але попередньо домовитись. Ми в Кенс лікуємось,наша любов з 3х років.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  11. Isa

    Isa Well-Known Member

    Люди, хто знає, що у Львові зараз так цвіте чи що то таке, зо стільки дітей (та і дорослих, бачу також) мають алергію - очі червоні, набрякші, нежить, свербіж?? чи то мені так попадає просто, що всі знайомі діти мають от такі симптоми((
     
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Були в нього, подивився, послухав, сказав, що то не його парафія. Легені, бронхи - все чисто. Порадив звернутись до невропатолога - може кашель на фоні стресу чи переживань. І до гастроентеролога - куди ми і пішли. Виявили закид шлункового вмісту в стравохід, що і може спричиняти кашель. Тепер лікуємось, подивимось який буде результат.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  13. NevgamovnaV

    NevgamovnaV Member

    @raspberry і як лікування вам підійшло, допомогло? Бо Томашов нам говорив теж саме, але на кашель наш це не повпливало.
     
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Не помогло. Здавали аналізи на алергени і виявили пилового кліща і кота.
     
  15. NevgamovnaV

    NevgamovnaV Member

    Проходите зараз якесь лікування? Здавали кров чи шкребки?
     
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Здавали і кров, і шкребки. Почали пити Глемонт.
     
  17. NevgamovnaV

    NevgamovnaV Member

    І що помагає глемонт? В кого лікуєтесь?
     
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Трохи кашель зменшився, але ще не зник повністю. Лікуємось у Оліярник на Симоненка.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    --- дописи об"єднано, 10 Жовтень 2019 ---
    Привіт! Це вас лікар направив на аналізи? Де здавали? Мала часто чхає має нежить, мені здається, що це алергія, але от на що? У нас є аденоїди, можливо через це.
     
    Останнє редагування: 10 Жовтень 2019
  20. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    алергени ви може будь де здати - синево, медіс, ескулаб. почитайте, там є пакети різні.
    але варто б попередньо консультацію лор і пульмонолога-алерголога.
     
    • Подобається Подобається x 1