Ангел для сестри

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Капітан, 26 Лютий 2007.

  1. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Ангел для сестри

    Дайте, будь ласка, посилання на сайт з якого Ви замовляли книжку. І яка там її ціна? Я на якомусь сайті читала такий досить величенький уривочок, дуже мене ця книжка заінтригувала...
    На жаль, в інтернеті її для скачування не знайшла.
     
  2. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Ангел для сестри

    Я зомовила її англійською мовою, оскільки українські сайти не мають доставки поза межами України.
    Введіть назву в гуглі - там багато інтернет-магазинів. Ціна в районі 25 гривнів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Ангел для сестри

    Хто хоче взяти книжку "Ангел для сестри "почитати, звертайтесь. Грильяжка вже прочитала
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. marika28

    marika28 Well-Known Member

    Відповідь: Ангел для сестри

    Джоди Пиколт
    Ангел для сестры-це ця книжка? якщо так то її можна купити мабуть в магазинах що на вулиці Князя романа 26
    і на Городоцькій 179 в скрині 2 поверх. вона коштує 28 грн. це магазини книжкові від клубу сімейного дозвілля. цю книжку я бачила в каталозі отже вона має бути і магазині.
     
  5. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Ангел для сестри

    Так, це саме та книжка:girl_smile: Тільки от ціна піднялась. 2 роки тому купляла за 19 грн. Тому, хто буде купляти книжки в книжковому клубі, можу дати карточку того клубу. Буде знижка :ninja:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Catherine85

    Catherine85 Well-Known Member

    Відповідь: Ангел для сестри

    По этой книге сняли фильм "Мой ангел-хранитель" с Камерон Диаз в роли матери описание. Еще не видела, но посмотреть хочу, т.к. книга понравилась, хоть и грустная. У Пиколт читала еще Девятнадцать минут, Salem Falls и Tenth Circle, драматизму много, грустно, но интересно. Прозу Пиколт еще чем-то напоминают романы Элис Сиболд "Милые кости", "Счастливая" и "Почти луна". Кстати, "Милые кости" тоже экранизированы и актерский состав хорош, жду премьеру в конце года описание
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Ангел для сестри

    Дякую, я вже скачала "Милые кости", одразу після вашого допису-починаю читати. Напишу потім як мені книга.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Ангел для сестри

    А хтось читав вже Піколт "Чуже сердце"? Цікаве? На нього зараз акція, думаю - купити чи ні.
     
  9. Catherine85

    Catherine85 Well-Known Member

    Відповідь: Ангел для сестри

    Я читала "Чужое сердце", понравилось :) Но мне, в принципе, все ее романы нравятся, пока из 7 прочитанных книг разочарований не было, всё на уровне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Ангел для сестри

    а я собі прикупила з Книжкового усі її книжки, проте Ангел лідирує в тому рейтингу.

    як на мене сімя мусила якось рятувати ту бідну дитину, тай зважилась на таке. Можна і осудити, що забули за хлопця, за іншу дитину. Але чомусь я впевнена, що їх мама любила однаково всіх, просто кому найбільше потрібна була допомога, то і тому давала більше любові. Мені чому здається, що кожен з нас би так зробив, хоча зі сторони краще виглядає, щоб дитину відпустити та й усе, пережити і переболіти.

    Ну і тяжко якось так дається, той факт, що вродили дівчинку, по суті використали та й вона зробила своє завдання, для якого її народжували. Проте я себе тішу, що протягом того часу її мати дуже любила, і не тільки заради операції, а просто як свою дитину.
     
  11. Pilipka

    Pilipka Well-Known Member

    Відповідь: Ангел для сестри

    Варто прочитати.
    Книжка дуже важка.
    Я плакала весь час.
    Але - варто прочитати.
     
  12. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Ангел для сестри

    Книжку пролистала, але фільм вчора подивилась. Хм....
    Але ж там два різних закінчення.
    В фільмі помирає старша сестра, бо вона втомилась боротись, а потім менша сестра отримує позитивне рішення суду, про заборону медичних втучань.
    А в книжці менша сестра гине в автокатастрофі до рішення суду і старша таки отримує нирки.

    Чи має мати право народити дитину не з любові, а з необхідності і прирікти її на вічне донорство?
    Як то дитині жити і відчувати себе вічним донором? А що було б, якби менша сестра померла в дитинстві? Мати б народила іще одного донора?
    Чи наважилась би матір на третю дитину, якби донька була зроровою?
    Наскільки то треба забути про все, щоб не побачити, що син хворий....

    Як на мене, то та жінка бездушна, егоїстична і самозакохана. Вона несе свій стяг жертовності, не бачучи, що під нього жертвами падають її діти, чоловік, сім’я...
     
  13. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Відповідь: Ангел для сестри

    І я читала цю книгу, проте вже давненько. Ходила під враженням декілька днів. Дуже тяжка і емоційна книга. Досі не знаю: чи осуджувати матір, чи її поведінка не така і постидна. Все ж вона боролася за життя своєї дитини. Найбільше вразив досить не передбачуваний фінал.
     
  14. cydulkina

    cydulkina Member

    Відповідь: Ангел для сестри

    я книжку прочитала вже давно, пам"ятаю, дуже мені сподобалася... хоча, я теж ревіла... а от фільм чомусь мене розчарував, навіть не додивилася((( почала дивитися і все воно мені якесь не таке було, як в уяві... не змогла навіть півгодини витримати...