АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

Тема у розділі 'Творчі обміни', створена користувачем Liliyah Romanova, 8 Січень 2013.

?

Який спосіб обміну АТС ви би обрали для цього обміну?

Голосування закрито 29 Січень 2013.
  1. "Один день - один гурт", тобто кожен гурт виставляє всі АТС в один день

    4 голосів
    30,8%
  2. "Один день - одна АТС з кожного гурту", тобто АТС виставляють 4 особи на день, але з різних гуртів

    9 голосів
    69,2%
  1. Natasha Rykova

    Natasha Rykova New Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Я теж під"їду біля 17 год. Може гурту №1 ще хтось під"їде?

    може б тоді ми зустрілися на форумівці? А ранкову зустріч відмінили? )) Ото голову морочу.
     
  2. Soloo

    Soloo New Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    звісно, тоді вже на форумівці обміняємось :)
     
  3. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Сьогодні отримала атс від Еспозки))) Така класна, і якраз гарне побажання, яке має в першу чергу збутись: натхнення))) Мені його зараз потрібно))
    І ще отримала повідомлення про лист від Орисі, але прибігла на пошту, як виявилось поштарка лист носила з собою і не вдалось його забрати. Але я дурно на пошту не бігала, надіслала всім атс))
     
  4. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    і я сьогодні отримала аж 2 конвертики. від La esposa і opko. дівчатка дуже дякую.
    свої зможу аж в середу відправити.
     
  5. Soloo

    Soloo New Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    я також
    атс-ка така класна і побажання актуальне :)
     
  6. Soloo

    Soloo New Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    дівчата, хто сьогодні буде на форумівці, напишіть, будь ласка, в ПП контактний телефон, щоб я мала можливість Вас знайти
     
  7. EKate

    EKate New Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Я буду нині, може навіть перед п"ятою, з дітиськами :) Так що зустрінемось! Вже пишу телефон в ПП
     
  8. Natasha Rykova

    Natasha Rykova New Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    А ми вчора зробили обмін з Haidee. Було приємно познайомитися! :) АТС дуже мила і така ніжна, поки радує мене на роботі, але напевно треба робити якусь папочку чи коробочку на всі АТС.
    Дівчатка, Маруся - мама і Velana, дуже прошу не ображатися, але напевно конвертики до вас полетять або завтра (дуже буду старатися), або в четвер (маю вихідний на Валентина). Вроді і пошта рядом але зовсім якось не по дорозі на роботу, а з роботи вже закрита. Приношу свої вибачення!
     
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    По приході з церкви мене чекав сюрприз :radist: оооо, я люблю такі сюрпризи!
    AlbinaK, дякую за АТС-ку і сюрпризики! таке все гарненьке, клас!
    [​IMG]
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    О, так, Наталя мене так задарувала, що я досі в приємному шоці. Цілу цукерку отримала з АТСкою! Дуже дякую:girl_yes2: Я свої відправлю в четвер, напевне. Вибачте за затримку, щось мені пошта не по дорозі останні дні.
     
  11. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Дівчата, сиджу в аквапарку саменька за одним з великих жовтих столиків... Приходьте, сумно)))
     
  12. Soloo

    Soloo New Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    я скоро буду :)
     
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Хочу подякувати всім, хто прийшов в Аквапарк, за таку позитивну зустріч. Чоловік вкотре скрушно похитав головою і навіть не намагався мене зрозуміти :) їм, чоловікам, такого не оцінити.. ну самі дивіться:

    це АТС від Насті! і подаруночки! Дякую величезне, особливо за метеликів - однозначно, літо форева!!
    [​IMG]

    А це - від Наталі (Natasha Rykova). Там СТІЛЬКИ всього!! Дякую! :girl_in_love:
    [​IMG] [​IMG]

    Приємно було з усіма поспілкуватися :girl_claping:
     
  14. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Отримала сьогодні чудову АТС від Альбіни, дуже дякую за неї і за висічки:girl_in_love:. У мене зараз проблеми з нетом, тому адреси отримала лише нині, і не знаю, чи матиму можливість прозвітувати про отримання решти АТС. Але свої відправляю вже завтра-післязавтра.
     
  15. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    а я отримала від Каті Мілітарії. дуже дякую, за подаруночки і АТС.
     
  16. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    І мені було дуже приємно всіх бачити. Гарно посиділи, але мало. Дітки такі веселі побігали, пошуміли...супер. Вибачайте, що рано втікли, але свої дітки чекали)
     
  17. EKate

    EKate New Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Таки гарно обмінялися! Прийдуть закордонним форумляночкам такі здоровезні групові пакуночки :)
     
  18. Soloo

    Soloo New Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    і я вчора отримала атс-ки від Haidee та Natasha Rykova (а в придачу стільки подаруночків - дякую) :)
    без альбомчика тепер ніяк
     
  19. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Геніально!
    Ну то робимо, а на наступній здибанці показуємо)
     
  20. Soloo

    Soloo New Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок