АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

Тема у розділі 'Творчі обміни', створена користувачем Liliyah Romanova, 8 Січень 2013.

?

Який спосіб обміну АТС ви би обрали для цього обміну?

Голосування закрито 29 Січень 2013.
  1. "Один день - один гурт", тобто кожен гурт виставляє всі АТС в один день

    4 голосів
    30,8%
  2. "Один день - одна АТС з кожного гурту", тобто АТС виставляють 4 особи на день, але з різних гуртів

    9 голосів
    69,2%
  1. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    я сьогодні всім вислала АТС. вибачте за затримку.
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    А в мене діти по другому колу хворіють. :girl_impossible: Роман працює майже без відпочинку перші три дні тижні (або й чотири, якщо рахувати неділю), тому я ніде не виходжу. Вчора вирвалася з хати просто поїздити трохи, але то було після 9-ої вечора, коли пошта вже зачинена.

    Пошукайте в загальній темці АТС-ок. Щось там було таке, здається.
     
  3. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Орися і Альбіна - отримала конвертики з АТС та подаруночками - дуже дякую:girl_in_love:
    І вчора особисто в руки від Каті - тож половина з шести вже у мене:) Зберу всі і виставлю фото:)
    п.с. Дівчатка, приємно було вчора зустрітись і погомоніти:girl_in_love:
     
  4. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Отримала АТСку від Мілітарії. Дякую за чудові додаточки.
    Відправила сьогодні всім свої АТСки. Чекайте.
    Маруся-мама Ви теж виглядайте, вам теж конвертик полетів з АТСками від мене і Марічки.
     
  5. Natasha Rykova

    Natasha Rykova New Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Я за останні три дні отримала АТС від Haidee, Tsokotukha і Soloo.
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Всім дуже дякую, а також за форумівку в Аквапарку, було дуже приємно поспілкуватися і познайомитися.
     
  6. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    До мене сьогодні з самого ранку з доставкою в квартиру прилетіли АТС від Віки та Іринки-Хомки :))
    Такі чудові! І суперові доповнення! Як зможу сфотографувати, зразу виставлю
     
  7. Natasha Rykova

    Natasha Rykova New Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Маруся- мама і Велана, сьогодні відправила вам конвертики з АТС. До Марусі полетіли три АТС, моя, Soloo і Tsokotukha. Сподіваюся листи долетять цілими і неушкодженими.
    Маю трекінг номери Маруся - RC790537647UA, Велана - 7905305371147.
    Думаю по Украіні лист не довго буде подорожувати, а от за кордоном буде можливість відслідкувати де він і що з ним.
     
  8. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    А я фото виставляю :)
    АТС від Віки з доданочками
    [​IMG]
    Та від Іри
    [​IMG]

    ---------- Додано в 21:31 ---------- Попередній допис був написаний в 21:30 ----------

    Ще маю незазнимковану давно отриману від Каті :girl_blush2: Завтра виправлюсь!
     
  9. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Оленка-М просила переказати, що отримала атс від Каті-Мілітарії:) Як буде інет - виставить фото.
     
  10. Natasha Rykova

    Natasha Rykova New Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Я теж вчора отримала файного мiшутку вiд Вiкi з доданочками. :girl_in_love: Фото трохи згодом, погодка сьогоднi зовсiм не для знiмки. :girl_sad:
     
  11. Velana

    Velana Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    я наразі маю АТС від Альбінки, то ведмежатко таке файнюньке :girl_in_love: окреме дякую за висічки :girl_yes2:
    подивилась по трекінгу - лист вже на пошті,
     
  12. opko

    opko Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Я отримала конвертики від Nastylove, Vika. Дівчатка, дякую за атс-ки та чарівні подаруночки. Фото зможу виставити наприкінці тижня, бо не хочу таку красу знимкувати мобільним.
     
  13. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    І я вже отримала від Орко, Nastylove і напевне атс Віки мене чекає на пошті. Зазнимкую вже в понеділок.
     
  14. Velana

    Velana Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    отримала сьогодні сніжні АТС від Soloo, Іринки (Xomka), EKate
    ще й принесла моя рідна пошта листи сьогодні додому, от що значить покритикувати її на форумі :girl_crazy:
    єдине шкода що бандерольок не носять :girl_haha:, Natasha Rykova - від вас посилочку попрошу чоловіка забрати :)
    дякую усім за подаруночки, все дуже класне :girl_in_love:
     
  15. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Отримала АТС від Віки. Дуже дякую)
     
  16. Natasha Rykova

    Natasha Rykova New Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Хм, Оксана - Велана, щось вашi поштарi хитрують, я вiдправила рекомендований лист, бандерольки не було. Там просто конверт великий, а так лист листом. Я здивована!
    Чи то через те що конверт в серединi з бульбашками, я озадачилася. ))))) Сподiвдаюсь завтра той лист вже нарештi вiддадуть.
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Підписатися треба за рекомендований. Може, тому?
    У Канаді поштарі приходять із такими машинками спеціяльними, то на ній можна підписатися. Але в нас і на пошті підписуватися треба на електронних штуках. А в Україні як із тим? Питаю, бо я вже не пригадую.
     
  18. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    мені приносять до дому любі конверти, лиш підписуюся в неї в бланку.
    Nastylove, я взагалі половину адрес переплутала на пошті помвтила що щось не те. то дзвонила до дому, щоб мама мені ще раз продиктувала. видно в неї то теж не дуже добре вийшло. вибачте.
     
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Якщо листоноша лінива і вважає, що за її зарплату вона не зобов"язана ще й по квартирах ходити (ага, є такі кадри), то залишає повідомлення в скринці, що треба вам прийти за листом. Отримуєш на пошті і там розписуєшся. Але є в нас один дуже совісний і приємний листоноша, старший вже чоловік, то завжди приносить до хати, і приходить близько 8 - пів 9 на випадок, якщо людина йде на роботу, щоб вдома застати. Журнал для підписів носить з собою. От сьогодні знов приніс мені лист, але то вже в іншу тему:) А ще приносить мені звичайні листи з-за кордону, а не кладе в скриньку, "бо може в вас там щось важливе, щоб ніхто не присвоїв". Дуже люблю, коли його черга, бо вони там міняються.

    Я отримала 4 АТСки від Soloo, Хомки, Наташі Рикової та Цокотушки.

    [​IMG]

    Всі були з приємними доповненнями, дякую, дівчатка, за таку красу! Ще чекаю АТС від Рудої Лисиці та Марусі-мами.
     
  20. Soloo

    Soloo New Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    сьогодні зраненька отримала атс-ки від Bree Van DeKamp та Tsokotukha.
    Нажаль фото не передає всієї їх краси

    P.S. Ще чекаю з далека атс - від Маруся-мама :)