Авантюра№1 (організатор Птася)

Тема у розділі 'Рукодільні забави', створена користувачем Птася, 11 Серпень 2009.

  1. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Авантюра№1 (організатор Птася)

    Я робила так, попрала попрасувала, потім завернула відступи тканини назад, спочатку верхній і нижній, потім бокові і бокові зклеїла між собою праскою термофлізеліном (чи як називається та полосочка що під температурої клеїться). Верхній і нижній краєчки закладки я зшила нанизуючи на кожен шовчик голубий бісер, і зробила ще ниточку з бісеру з кісточкою на кінці
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Авантюра№1 (організатор Птася)

    Птасю, а давайте ще одну авантюрку? я теж хочу приєднатися до вас!! :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Авантюра№1 (організатор Птася)

    Я бачу так всі закинули авантюру, дошила лише я і Вишиванка

    або всі стидаються показати? :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Авантюра№1 (організатор Птася)

    Птасю, чесно майже щодня потрошки бекаю тих слоників. ще трохи залишилось, але вишивала я на рівномірці і вона така м"якенька, що навіть не знаю як її оформити, а шкода так залишити :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Авантюра№1 (організатор Птася)

    Дівчатка, Ви такі молодці!!!!!!
    Пригадується, ще в далекому 97-му одногрупник на мої намагання згуртувати наш маленький колективчик, відреагував словами:"Ми живемо в час індивідуалізму, а Ти тут із своїм застарілим колективізмом не пхайся".
    Мушу визнати, Птасю, Ти продемонструвала бездоганно вишуканий приклад колективізму.
    Блискуче!!!!!
    Дівчатка, успіхів Вам усім!
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Авантюра№1 (організатор Птася)

    Звичайно соромно мені, що ТАК пізно доробила цю авантюрку :sad: Але краще пізно, ніж ніколи... Отож, нині я підтягнула ще один свій хвіст :)

    [​IMG] [​IMG]

    дуже мене оформлення затримувало. Бо то не аїда 14, як рекомендувала Птася, а рівномірка 32. Вона значно м"якша і прозоріша (видно ті перетяжки під зірочками, але інакше на ті алжирські вічка не знала як ниточку закріпити, пару французів довелося не робити, бо вони втікали на другу сторону)... довго думала як її оформити і врешті вирізала пластинку з пластикової канви. Вишивку посадила на двосторонній скотч. Зі звороту є шов, але то таке! і оформила бісером як радила Птася :)


    До мене дійшло, як на майбутнє заохотити всіх доробити роботу :) Треба на 1 чи 2 етапи здурити, тобто після кінцевого ще мають бути вигадані етапчики і тоді нарід доробить те що треба і не буде відкладати в довгий ящик, як я... а то знала, що вже можна нікуди не поспішати і розслабилась :girl_mad:

    Окреме дякую нашій авантюристці Птасі, що була у нас піонером :girl_wink::girl_wink:
     
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Авантюра№1 (організатор Птася)

    Умо, супер! то ти серйозно взялася хвости до нового року підтягнути! молодець!
     
  8. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Авантюра№1 (організатор Птася)

    Умочко молодець що все ж таки закінчила, слоненята виглядають суперовськи!!! :girl_claping: