Багетні майстерні Львова

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Ума, 18 Травень 2009.

  1. Ума

    Ума Super Moderator

    От вже скоро треба буде йти в багетку, то може якусь порекомендуєте?

    Адреса, години роботи, ціни, відгуки (можна з фото)

    За неимением газетки, в которую можно было бы это всё завернуть, закрепила резиночкой:

    [​IMG]

    И завернула в полиэтилен. Теперь главное - не сесть на свёрток =)

    Поехали!
     
    Останнє редагування модератором: 26 Листопад 2010
  2. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Я завжди роблю в Епіцентрі, мені порекомендувала продавчиня з Водогінної. Якістю роботи задоволена - досить швидко і якісно :)
    Нажаль не маю наразі можливості виставити роботи, але при нагоді - обов`язково :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    а что такое - багетка?
     
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    яка ціна в епіцентрі? скільки треба чекати?
     
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    я робила біля ц.Юра і в палаці мистецтв, до кольору до вибору є матеріалів... але теперішніх цін не знаю. Які ціни в епіцентрі? Там роблять відразу чи треба вертатися через день знову в Епіцентр?
     
  6. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    це майстерня, де з вишивки роблять красиву картину в рамці і паспарту
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    По назві теми я думала багетки це там де багети печуть:xaxa::xaxa::xaxa:, по дописах розумію це щось інакше, поділіться з нами:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    дівчатка, не знаю як зараз ціни в Епіцентрі, бо давненько робила, певно теж підросли
    осінню вишита робота розмірами 33*25 коштувала 170 гривень, прадавчиня радила Епіцентр власне тому, що не занадто дорого, але я не порівнювала

    роблять близько пів години, здаєш - гуляєш по Епіцентру, а вони роблять
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    мама рідна. нєєє точно сама зроблю.
     
  10. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    О! Епіцентр мені підходить!

    Можу пару точок назвати, але цін не знаю і якість також - то коли проїзджаю, бачу вивіски.

    1) В Магнусі на 1 поверсі (за ліфтом) - зразки досить пристойні стоять на вітрині.
    2) Вернісаж
    3) На Коперніка, номер не знаю. В дворі де стоматологія Заблоцьких, здається Клейнод, називається
    4) По вул. Гвардійській (посередині) при дорозі вивіску ставлять
    5) В палаці мистецтв.
    6) Епіцентр, коліжанки робили - задоволені. По цінам не знаю, але швидко і якісно
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    а что это? для меня багетка - это французская булка. так мои польские друзья говорят
     
  12. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Галю, дописами раніше відповіли. Багетна майстерня - це майстерня, де картину, фото, вишивку оформлять. В паспарту, рамку, скло і т.п.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    хм, не думала что для этого целые мастерские есть
     
  14. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    ну це ж не готові рамки, в які просто фото вставити! Якщо стосується вишивки, то її ще правильно треба натягнути, потім оформлення паспарту (за бажанням) і рамка. І все це під індивідуальні розміри, смаки і тп. Досвід тре мати!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    думаю це реально й самому зробити.
    ну але то кожному своє.
    мені здається ( скромниця я) що мій Тедді мною вправлений в рамочку і з моїм паспарту в готових роботах абсолютно нормально виглядає.
     
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Ми батькам на Миколая подарували серію з трьох великі фото оформлених в рамку і паспарту. Власне робили тоді на Коперника в палаці Мистецтв то ціни були досить високі. Хто буде в епіцентрі то напишіть про їх ціни і чи туди треба їхати ще на наступний день...
     
  17. Ума

    Ума Super Moderator

    та будь-що можна зробити самому :) Але треба мати руки з того місця :) ну, і вибір матеріалів теж би не завадив!

    я ведмедика Тедді теж би сама оформляла, а взагалі-то я його вишила і планую в подушечку сіру вшити, якщо знайду підхожу тканину. А от великі картини буду нести в багетні майстерні. Я, щоправда, ще не знаю скільки це мені обійдеться, але, як правило, матеріали дорогі, а робота грн.30-50 на велику картину.


    Олю, на попередній сторінці писали, що півгодини зайняло час на оформлення. І ціну написали.
     
  18. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    ой, дякую, пропустила...
     
  19. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Я б на великих роботах теж не економила:) Відверто кажучи, мала можливість порівняти майже однакові картини ( вишиті букети маків), одна оформлена в Епіцентрі (тобто у багентій майстерні, де працють професіонали), а друга - рамка куплена на Вернісажі :confused: Що вам сказати, різниця велика, направду, шкода великої і гарної роботи, на яку витрачено купу часу :)

    Маленькі я б напевно теж сама оформаляла, але то ще теж залежить які саме :confused:

    Тобто кожному своє :)
     
  20. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Дівчатка привіт.:)
    Особисто я пройшла багато багетних майстерень.А колись починала з Вернісажу і сама робила.Але шкода своєї праці і краси коли порівнюю минулі рамки з теперішніми.Особливо великі роботи від DIMENSIONS де без паспарту не обійтись.
    На разі я задоволена майстернею на вул.Коперніка 20(в подвірі)"КЕЙНОД".Один раз робила в Епіцентрі,але там занадто малий вибір.:)
     
    • Подобається Подобається x 4