Багетні майстерні Львова

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Ума, 18 Травень 2009.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Питають мене в карму, де оформлювала картину. Як завжди, на Голубовича. Тут пишуть дівчата, що не дуже задоволені, але в мене там проблем не було. Я от наприклад хотіла саме це паспарту (дуже мені сподобалося), та їх дівчина спочатку теж не дуже за нього була, але прийшов майстер і одобрив:) Крім того, міряли все підряд - і штапики, і подвійні, і рами різної ширини, ніби не відмовляли мене, хоч в результаті все одно взяза простіший варіант. А з натягненням, то я дуууже наголошувала, щоб хрестиків на ховали, але і щоб хвиль не було. То дівчина пояснила, що вони не всі роботи на скотч садять, а тверда тканина ніби може по-різному себе потім повести. Трохи мене то здивувало, ну але оцю як намертво прикрутили, я задоволена.
     
  2. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    А я свої роботи оформляла в магазині "Своїми руками", що на вул.Шевченка - дуже задоволена так рівнесенько натягнена канва, дуже все акуртно зроблено. Дорого, але воно того вартує.
     
  3. Пуся

    Пуся Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    дойшла я нарешті з Орхідейкою на Водогінну, показала ті "кручені хвильки" і в мене без ніяких запитань і грошей забрали її на перетяжку. Що з того буде побачу вже в понеділок. Але таке ставлення мені дуже сподобалось :girl_claping:
     
  4. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Пуся, дуже добре, що забрали на переоформлення без розмов, але ..., чи дуже Ви будете раді якщо прийдеться щокожні півроку ходити і віддавати на переоформлення. Капець! Робота має бути виконана якісно зразу!
     
  5. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    А яка в Епіцентрі натажка? Також на скотч? Може краще вдома гарно все натянути і принести готове для вставляння в рамку? І ще одне питаннячко: чи варто давати вишивку під скло?
     
  6. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Всюда натягають на скотч, друга справа чи після того як натягнена тканина добре закріпили це все скобами чи ні. Дівчата питайте як саме оформляють, там де здаєте вишивки. А ще, раджу в самому приміщенні подивитися на роботи, я, наприклад, добре пам`ятаю, що на Водогінній, раніше, їх вишивки були жахливо оформлені, натягу ніякого, а якщо натяг, то кривий, я ще дивувалася як там, де багетна майстерня, в такому жахливому стані роботи... Зараз ніби все переробили, але не факт, що за пів року буде те саме... Хоча, маю надію, що вони таки навчилися на своїх помилках.
    Оленка, незнаю як в Епіцентрі але, наприклад, на Шевченка, я бачила, що пані приносила вже натягнену самостійно вишивку і тільки просила вставити в рамку, навіть сзаду просила не закривати картоном, а лиш простим білим папером. Думаю, що в любій майстерні вам підуть на зустріч. А щодо скла, то краще таки його вставити, все таки так не буде ваша праця припадати пилюкою, а з рештою, як бажаєте.
     
  7. Пуся

    Пуся Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Робота і була виконана якісно зразу, а гарантії що і в інших майстернях за пів року робота "не попливе" немає, судячи по цій темі :) А на Водогінній мене влаштовує "ціна-вибір-обслуговування" і особливо те, що там не навязують свою думку. Буду надіятись і вірити, що вони зрозуміли свої помилки і надалі таких недоліків не буде :girl_yes2:
     
  8. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Я теж так думала. На Голубовича маленькі не натягають, так мені сказали. Маю від них дві невеликого розміру, їм близько року, то одна сидить ідеально, на іншій є хвилька. З більшою теж поки все ОК, але їй тільки місяць і вона на скотчі. В тих маленьких, до речі, різні тканини: вишита на твердішій попливла.
     
  10. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    підкажіть, багетка на Голубовича до котрої працює в звич день і чи працює у суботу ?
     
  11. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    була я сьогодні на Голубовича, вибір справді великий, матиму на увазі те, що там роблять паспарту такого плану[​IMG] та прямокутне з заокругленими кутами.
     
  12. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Зорієнтуйте будь-ласка в цінах, скільки коштує в середньому оформити вишиту роботу (розмір наприклад 30*30)?
    останній раз оформляла 2 роки тому роботу, мабуть ціни суттєво змінились?
     
  13. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    все залежить від багету від паспарту та від скла ( звич чи антиблікове) , тому сер. ціну важко назвати.....
     
  14. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    знаю,що антиблікове дороге,тому й просила сказати середню ціну зі звичайним склом....
     
  15. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    ну моя дівчинка з конкурсу (розмір рами не знаю, можете по розміру вишивки зорієнтуватися) з антибліковим шклом вартувала, здається, 97 грн на голубовича. а панянки з псами зі звичайним шклом по 110 приблизно(вони вдвічі більші за дівчинку) у клейноді
     
  16. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Вчора була на в Галереї на вул.Фурманській (на Голубовича не встигаю до 18:00 потрапити через роботу). Оформляла роботу прибл.40*30см, робила з двох рамок різних відтінків дерева (ширшої з переходом в тоншу) їх вартість була 100 грн ширша, 30грн тонша. Просте скло вартувало 23 грн, антиблікове -32грн., натяжка роботи (скріплюють степлером) 22 грн.
    Ось такі приблизно розрахунки..:)
     
  17. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    підкажіть тел. на Голубовича, бо я, вареха, забула коли моя робота буде готова((((( ну начисто вилетіло з голови
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    я здала Флокси на оформлення. не минуло й року..
    власне мала бути біла гарна рама.. але в Клейноді з білими рамами не густо..
    от все щось виберу і починаю роздиратися, а може то не гарно буде..
     
  19. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    думаю що на Курмановича
     
  20. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Дівчатка, а чи якась багетка може зробити у той день коли принесу, щоб почекати десь півгодинки-годинку, невелику роботу.