Багетні майстерні Львова

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Ума, 18 Травень 2009.

  1. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Левиця, двома постами вище я давала посилання на сайт однієї багетки, де дуже демократичні ціни і багет можна онлайн переглянути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Серце оформляла в Епіцентрі. Зробили за 25хв, перед тим ще 15хв підбирали. Вийшло 55 грн - 10грн робота і 45грн все найголовніше))): рамка та паспарту. Розмір десь 30х30см.
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Допис з темки про серце.


    Може коли оформляєте роботу вишиту на чорному полотні казати щоб підкладали під низ чорний папір, щоб дірочки не просвічувались?

    А паспарту дуже гарне - мені подобається. А ще можна купувати свій папір на паспарту - в "Світі паперу" хороший вибір за кольором і товщиною.
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    це де? розкажіть
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    на початку вул. Левицького. Як йти від центру то це справа. Чи то "Світ паперу" чи то "Центр паперу".
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Точно! Там багато художників закупляється, і ціни нормальні
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    обовязково, а то ефект роботи буде втрачено. Колись працювала в приватній галереї по оформленню саме робіт з вишивки, то в цій роботі я майже знавець:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. silvia

    silvia Well-Known Member

    оце на днях у Епіцентрі вперше оформляла в подарунок картинку.Сфоткала навіть плівку не зняла. Можете глянути - заплатила 70 грн.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 21 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    гарно. ну але чесно вам скажу, як на мене оте навязуваня 5 см. полів - то занадто.

    п.с. дівчата, опишіть конкретно де біля церкви Юра є майстерня?? чи там великий вибір матеріалів.
    дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    це де такі поля мають бути? мається на увазі паспарту чи тканина?
     
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    паспарту. мені не подобається на малих картинках такі поля. мінімум 5 см. той майстер в Епіцентрі каже - що інакше не гарно
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    А хтось оформляв картини в Магнусі? Сьогодні там була і побачила майстерню, багетів великий вибір і паспарту є. Але коли запитала скільки часу займе оформлення - жінка сказала недовго, днів 3, максимум 5:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    вони самі не роблять - кудись возять. Там тільки приймають замовлення. Знайома там робила - сказала, що простіше в іншому місці зробити.

    а я напевно буду робити на Водогінній, мені туди найближче :) там "сьогодні на завтра"
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Якщо підніматись по Листопадового Чину догори, то це в останньому будинку з лівої сторони. Такий старовинний будинок з червоної цегли, там ще є пам'ятна дошка якогось діяча. Кантора називається "Рамар", вхід, як до під'їзду, а у вікні поряд виставлені якісь рамки.
    П.С. Думаю, що там досить дорого. Знайомий у них працює, то каже, що власник дуже накручує ціни на матеріалах
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    так. а в центрі на Коперника хтось робив?
     
  16. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    на коперніка є дві рамарні. то я робила в тій, що біля заблоцьких (кінь і поле)

    Я бачила пару оформлених робіт на водогінній, дуже сподобалось. Сама ще нічого не робила, от думала годинничок там оформити. Там, до речі, працює наша Юстуся на багетах. Казала, що годинники ще не оформляли але вже думали над ними.
    До речі, це дуже добре, коли майстер сам вишиває (от як Юстуся), бо тоді він розуміє всі нюанси у вишивці і порадити може власне по вашому дизайну
     
    Останнє редагування: 21 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 9
  17. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    ой, а це яка з тих дівчат? я була - якраз якомусь панові оформлення підбирали
     
  18. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Та продавець, що там "з покон віків" Уляна, а новенька дівчинка (світле довге волосся) Наталя (здається якщо я ім"я не забула,то Юстуся у нас на форумі). Вона там працює з тих пір, як багетна в них з"явилася
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Це будинок Олекси Новаківського - це дуже відомий український художник. Вулиця названа його імям. Такі гарні великі вікна - то була його майстерня.
    Про рамарню нічого не знаю, потім мам спитаю.

    Дівчата, як хтось оформиться на Водогінній напишіть обовязково відгуки. Я туди забігала. Але ціни не придивилася і Юстусі не бачила. Там тільки одна панянка була.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    я збираюсь робити, лишень трошки нашкребу грошенят.
    я не думаю що там дорожче ніж де, бо ціни на решта товарів у них досить конкурентні
     
    • Подобається Подобається x 1