Басейни Львова і як в них навчитися плавати

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Грильяжка, 7 Червень 2009.

?

А ви вмієте плавати?

  1. вмію, плаваю доволі часто

    17,9%
  2. вмію, але плаваю рідко

    44,1%
  3. не вмію, але вчуся

    5,5%
  4. не вмію, але мрію навчитися

    30,6%
  5. не вмію й не хочу вміти

    1,8%
  1. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ха, я якраз на животі вмію, а на спині ні:girl_crazy:
     
  2. YuryGRV

    YuryGRV New Member

    То Ви молодець. Ви достатньо сильна дівчина, яка спорможна утримувати головунад водою, як важить не менше 7 кг. Або Ви вмієте опускати час від часу голову у воду, щоб постійно не прикладати зусиль на її утримання над водою, тобто вмієте дихати з видохом у воду. На спині найлегше плавати, тому що майже вся голова під поверхньою, а обличчя над водою, що дозволяє дихати, не прикладаючи зусиль.
    --- дописи об"єднано, 4 Лютий 2017 ---
    Приходьте. Вода чудова річь. Вона масує всю поверхню тіла (не потрібно масажиста), дає чудовий настрій, хоча непомітно для Вас вимагає працювати всі м'язи, суглоби, серце, судини, що є чудовою профілактикою від багатьох хворіб (артритів, інсультів, вже не говорю про серцеви хвороби)...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @YuryGRV ні я голову під воду не опускаю, правда потім шия така напружена, а я то думала чого?)))не думала, що голова стільки важить:girl_haha:
     
  4. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Я кілька років не плавала на спині (якось не було потреби). Один раз в басейні попробувала і виявляється розівчилась. Промучила 50м захлинаючись і більше не пробувала. Треба якось навчитись знову (а може і не траба).
     
  5. YuryGRV

    YuryGRV New Member

    Якщо Ви вже вміли плавати на спині, але зараз щось не получається, це просто Ви почали робити якусь дрібну помилку: або почали голову піднімати (в результаті вона почала вас топити), або руками різко почали чіпляти воду та бризкати собі на обличчя, що приводить до того, що в рот попадає вода. Попросіть кого небудь, щоб подивився зі сторони. Плавати на спині, особливо для дівчат, це найлегше - можна взагалі нічого не робити, а просто лежати і відпочивати.
     
  6. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    @YuryGRV а школяра 10 навчите?
     
  7. YuryGRV

    YuryGRV New Member

    Найліпший вік для навчання, якщо бажаєте, щоб він став плавцем, 10-11 років хлопчик, 8-10 років дівчинка. Чому саме такий вік? Тому що в цей період вже достатньо точно можна визначити здібності для спортивного плавання за антропометричнимі, координаційними, фізичними та псилогічними якостями.
    Якщо бажаєте просто навчити плавати, то може бути будь який вік. Перешкодою може бути на початковому етапі ріст дитини із-за глибини басейну. Я можу працювати з будь яким віком, починаючи з 9 - 11 років. Основний же вік, якими я займаюся останні роки, - студенти вищих навчальних закладів.
    Але навчати починають за методикою Фірсова навідь з 2 тижнів. Це єдина категорія дітей, якими я на жаль не займаюся. У місті є багато таких фахівців. Існують групи для немовлят в шкільних басейнах.
     
  8. Magnolia

    Magnolia Active Member

    @YuryGRV, можливо, Ви підкажете, де і з ким можна займатися плаванням дитині з ДЦП?
     
  9. YuryGRV

    YuryGRV New Member

    На жаль на даний момент я не зустрічав повідомлення про таке лікування у Львові. Але я обов'язково поцікавлюсь у колег, які займаються питанням лікування хворих на ДЦП за допомогою плавання. Я чув з засобів масової інформації про таку методику, яку використовують по моєму в Трускавці. Як тільки дізнаюся - одразу зв'яжуся з Вами.
     
    Останнє редагування модератором: 16 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 1
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Знаю, що в трьох стихіях в молодшій групі була дитина з дцп. Тренер Олександра, ходили з малою на раннє плавання до неї.
     
  11. Magnolia

    Magnolia Active Member

    @YuryGRV, дякую!
    --- дописи об"єднано, 10 Лютий 2017 ---
    @Raven, дякую! Можливо, маєте координати тренера?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Isa

    Isa Well-Known Member

    Трошки не зрозуміла, туди можна ходити якщо не є студентом чи викладачем універу? чи це якась спеціальна група буде? бо цікавить час - будні дні, до обіду...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Дітки з ДЦП ( не тільки, з різними показами здоровя) також займаються в басейні від гімназії на Симоненка

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. YuryGRV

    YuryGRV New Member

    Вибачте... Модератор сайту заборонив розміщувати будь яку інформацію, яку можна сприйняти в якості реклами...
    Можу тільки надавати Вам поради.
    --- дописи об"єднано, 17 Лютий 2017 ---
    Ви помиляєтеся, якщо рахуєте, що не вмієте плавати. Всі люди значно легше води. І якщо лягти на спину, то будете лежати на поверхні навідь без рухів. Виключення - спортсмени-чоловіки силових видів спорта. Вони дійсно не можуть лежати на поверхні води. Вам потрібно спробувати навчитися на мілкої частині басейну вставати з положення лежачі на грудях і лежачі на спині. Все інше прийде само собою. Ви будете самі дивуватися, чому Ви до сих пір боялися води.
     
  15. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Хоче мала навчитися плавати, та й я не проти, щоб вона вміла, але самі навчити не змогли на морі,
    тому шукаю де є добрий басейн (з доброю водою) і хороший тренер,
    територіально близько нам до аквапарку, але можу возити і по місту
    порадьте будь ласка
     
  16. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Порадьте хорошого тренера в Аквапарку для дорослого, будь ласка. Проходила більше місяця і толку мало, може не на того втрапила.
     
  17. YuryGRV

    YuryGRV New Member

    Поки в "Аква-парку" нікого не знаю. Але я можу дати пораду звернутися до мене в "Starfit", що відкрився у Винниках. Якщо Ви маєте середню ступень координованості, то можна навчитися за 1 заняття триматися на поверхні та пирнати. За 4 заняття освоїти на елементарному рівні техніку кролю на груді та на спині. За 12 занять на елементарному рівні можна освоїти всі види спортивного плавання.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Канал тренера з плавання, але походів в басейн це звичайно не замінить, зато щось корисне можна почерпнути, і добре все пояснює :girl_smile:
    Денис Тараканов
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А дітей будете навчати? Маю одного 11-річного, який вже плаває, і одного 7-річного, який так і не навчився поки (мали трохи приватних занять у Софії, і ніби на воді вже тримається, але голову витягти не може)))). Ну і цікавлять також групові заняття для діток.
    І ще питання відносно самого басейну:
    1. Яка система очистки води?
    2. Чи можна ось так з вулиці разово приходити плавати, чи таки треба купувати абонемент? І якщо так, то на який період?
    Дякую!
     
  20. octavia

    octavia Well-Known Member

    Дітей пан Юрій навчає , мій син ходить до нього в секцію . Але місць в групах вже не було на 5 день роботи Старфіту . Можливо тепер збільшили к-сть груп?! Бо записала сина в перший день роботи басейну. Чекали на відкриття басейну цілий рік. Бо в малий в 2016 році ходив на індивідуальні заняття в Три стихії ,а цього року місць в групах на Південному не було.
    Не знаю яка система очистки води, але вода чиста не смердить хлоркою , поки що найчистіше зі всіх басейнів Львова. Для дітей групові заняття 12 занять в місяць. Разовий квиток ДЛЯ ДОРОСЛИХ 150 грн , на цілий день можна плавати в басейні , джакузі ,сауні відвідувати тренажерний зал . Я придбала місячний необмежений абонемент , дууже задоволена :girl_dance:!
     
    • Інформативно Інформативно x 1