Басейни Львова і як в них навчитися плавати

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Грильяжка, 7 Червень 2009.

?

А ви вмієте плавати?

  1. вмію, плаваю доволі часто

    17,9%
  2. вмію, але плаваю рідко

    44,1%
  3. не вмію, але вчуся

    5,5%
  4. не вмію, але мрію навчитися

    30,6%
  5. не вмію й не хочу вміти

    1,8%
  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Шампунь, бальзам, гель для душу, мочалка, крем. Ну це я б брала. А Ваша дочка нехай бере те, чим вона користується.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ми ходимо з дітьми в дитячий. Так, заняття з тренером оплачуються окремо. Наша коштує 350 грн за одне заняття. Оплачуєте безпосередньо тренеру
    Якщо картка "преміум" то рушники видають
    Дивно. Мені ні разу про довідку від гінеколога не говорили. А довідку від лікаря можна оформити в їхньої медсестри на місці за 200 грн
     
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я давніше ходила. Може в них щось змінилось.
     
  4. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Я може неправа, але мені здається, що та клуб на карта то така крута трата грошей, особливо, коли хтось думає, що буде ходити (коли раніше ще ніколи не ходив та не займався інтенсивно ).
    Може якщо раптом захотілося, то краще спробувати кудись де просто місячна оплата


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я ходжу на СКА. Потрібна довідка від лікаря (без гінеколога). Можна платити поразово.

    Загальний список в басейн (з 20-річного досвіду). Рушник, мило, шампунь, крем для тіла/обличчя, фен краще брати свій (я тільки підсушую, бо потім зразу в машину), гумові тапки. Якщо волосся довге то рушників можна два - в один волосся замотати.
    Митися ДО того як лізти в басейн, після теж треба.
    Купальник, шапочка, окуляри. Шапочка краще тканинна (умовно), вона менше псує волосся, а намокне воно так і так. Дощечки, буї переважно є в басейнах. Але можна і свої купити. З нарукавниками ніхто плавати не вчить ніде.

    Хоча для зовсім перестрашених початківців СКА не рекомендую. Там захід через тунель, стати на ноги нема як (для початківців є перша доріжка, там є приступочка).

    Колись в Софії була хороша тренер Марія, тут в темі писали що вона ще десь працює.

    Якщо дитина ніжна не раджу давати до старих тренерів-чоловіків (хоча бувають різні). Дитині і так страшно, а тут ще тиснуть.

    @Яська Березнева
    --- дописи об"єднано, 22 Лютий 2019 ---
    Елементарно навчити дитину триматися на воді можна за три заняття. Але якщо заводитися з тренером, то раджу таки нормально освоїти ази базових стилів.
     
    Останнє редагування: 22 Лютий 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    можна вдома помитися чи відразу там є душ?
    (вибачте за "блондинисті" питання :girl_blush2:)
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Яська Березнева в басейнах є душ. Митися перед басейном і після треба в цьому душі).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    То гігієнічна процедура- сполоснутися перед басейном. Можна вдома, але навіщо?
    Я стараюсь брати з собою мінімум - рушник (1), шампунь ( використовую і замість мила))), в’єтнамки, в деяких басейнах фени слабенькі, тоді беру фен. Не люблю багато набирати.
    Ваша донька раз піде і сама пристосується. Але я би теж шукала басейн з помісячною оплатою
     
    Останнє редагування: 22 Лютий 2019
    • Подобається Подобається x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в басейні - там є душ
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    @Яська Березнева, я малих в три стихії воджу, то південний. В принципі не дуже далеко від спортлайфу, оплата по місяцю, є окремо захід для дорослих і дітей, ніхто нікому не заважає .фени потужні
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    І я хотіла за три стихії написати. Влітку місячний абонемент був 405 грн, можна ходити в любі години хоч щодня.
    До речі, не розумію як можна навчитися плавати будучи у воді, а тренер на суші. І він там кричить - не так ногою, сильніше рукою!
    Мені так страшно.
    Я вже десь в 22-23 роки пішла на вечірні заняття в дит.басейн у 85 школі. Такий старий вже трохи дядько весь час товкся у воді, міг зігнути мені руку чи ногу саме так як треба, сам повільно показував різні рухи. Ну і мені було комфортно, що мені не дадуть втонути)) хоч розумом розумієш, що це майже нереально, але спочатку той страх таки є.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    можна, але я розумію чому ви так пишете. Тренер не має вас торкатись, тому може і з бортика вчити. Справа в тому що особливо показувати у воді не вийде, бо вода заломлює картинку, і що там внизу все одно не видно як воно має бути, а тренеру з бортика видно картину ясніше, ніж стоячи біля учня.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    по гарячих слідах: в душових басейну не можна голити ноги, і користуватись скрабами.
     
    • Смішно Смішно x 3
  14. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В спортлайфі часто бачу що хтось скрабиться кавою
     
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В спортлайфі і а Формулі краси люди часом повний сеанс салону краси собі влаштовують. З голінням, масками, скрабами, в всіма іншими процедурами.
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А адміністрація що?
    Ну і в людей відчуття міри явно відсутнє.
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Це люди на очах роблять, чи приховано? А інші потім лише наслідки застають.
    Я б прифігіла дуже сильно, якби таке побачила)). І точно б були розбірки.
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну на СКА кабінки відкриті.
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я тому питаю), бо так в басейнах багатьох.
    І відчуття міри, то дуже слабо сказано, бо до такого ще треба додуматись.
     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ну от я не раз заставала в душових голене (коротке :bad:) волосся, пластмасову кришечку від станка, упаковки від глини-маски-і таке інше.
    Ну і ще в Формулі Краси на Левицького картина маслом - в душову черга з 10 дівчат, а в кабінці по 15-20 хв одна особа (маски-бальзами-щотамще).
    Особисто я (правда, не після басейну, а після залу) ніколи не мила голови.
    І не уявляю, як можна, ніби в себе вдома, там душові процедури приймати.
    Ну ок, після басейну волосся мокре - то змила разок шампунем, посушила, а всі деталі - вдома, в своїй рідній ванні. Ну я б так робила, наприклад.

    В ФК і в Спортлайфі на Чорновола кабінки завішані шторками.

    Я абонемент в Спортлайф не продовжила не в останню чергу через антисанітарію і абсолютний пофігізм адміністрації до занедбаності того клубу.